Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ-Духові та ударні інструменти -19.11.17

2017-11-07 22:03:05

                19листопада, школа мистецтв№1

                                 м.Краматорськ

19 лис

1вікова

 

Духові та ударні інструменти

9.45

 

  1.  

Назаренко Дар’я_

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Кайнова Надія Олександрівна – концертмейстер

1. П.Чайковський «Колискова в бурю»

  1.  

Ковальова Христина

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1.Ю.Чичков «Вокаліз»
2.М.Демиденко «Ранкова прогулянка»

  1.  

Олізаренко Ганна

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Ю.Чичков «Арієтта»
2.М.Раков «Алегро скерцандо»

  1.  

Фатєєва Софія

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Р.Ловланд «Адажіо», 2. В.Кролл «Полька віслюка»

  1.  

Андрійченко Анастасія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Долганіна Тамара Гнатівна

1. Н. Бакланова «Хоровод»
2. В.А. Моцарт «Менует та Тріо»

  1.  

Ціко Марія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Масюк Олена Леонідівна

1.обр. Г. Грецького та А. Стайскала «Чеська жартівлива пісня»
2.М. Матвєєв «Романс»

 

19 лис

2вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/7

Трухачова Наталя

інструментальний жанр - флейта

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Є.Магалліф «Арія»
2.В.Попп «Російський циганський танець»

2/8

Петухов Даніїл

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анатоліївна – концертмейстер

1. Д.Гершвін «Хлопай в такт»
2. І.Дунаєвський «Місячний вальс»

 

19 лис

3вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/9

Хащенкова Марія

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1.Дж. Вільямс «Танго»
2. Дж. Демерссеман «Фантазія

2/10

Абрамович Давид

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

1.А.Браю «Карусель»
2.К.Вайль «Меккі ніж»

3/11

Темербек Олександра

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

1.М.Легран «Трапляється ж таке»
2.А.Жульєв «Експрес бугі»

ВИКЛАДАЧІ

1/12

Григор’єв Валерій Ігорович

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1.Ю.Чугунов «Сюіта настроїв» І частина
2. Ю.Чугунов «Сюіта настроїв» ІІ частина

 

 

Партнери