Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

ВОКАЛ-19.11.17

2017-11-07 22:15:08

                 ВОКАЛ    

           ПК «Л.БИКОВА»,                   м.КРАМАТОРСЬК

                                           19 листопада

  19

 лист.

Вокал-ансамблі

 

10.00

 

 

 

  1.  

Театр народної пісні «Берегиня»

змішана

Народний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Керівник: Хоружий Людмила Євгенівна
Концертмейстер: Хоружий Петро Іванович
Концертмейстер: Рибалко Євген Едуардович

1. «Вставай, не спи»
2. «Там, за млином»

  1.  

Народний театр пісні «Златиця» у складі1)Коробкова Анастасія
2) Галкіна Анастасія
3) Овсієнко Микита
4) Пирха Владислав
5) Титарчук Єлисей
6) Галіщева Єлизавета
7) Звагольська Олеся
8) Звагольська Ксенія
9) Вороніна Анастасія
10) Парубова Софія

ІV вікова категорія (змішана )

Народний вокал

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

керівник – Овсієнко Ольга Володимирівна

Укр.н.п. «Купальський віночок»
Укр.н.п. «Стукалка-грюкалка»

  1.  

Хор старших класів

 ІІІ вікова категорія

вокально-хоровий напрямок

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

викладач Васерук Ганна Костянтинівна,
концертмейстер  Кот Леся Віталіївна

1. Х. Биби "Hats" ("Шляпи")
2. Славкин «Снег»

  1.  

 Хор «Барвінок»

ІV вікова категорія (змішана)

вокально-хоровий напрям

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сидоренко Олена Георгіївна – керівник, Сидоренко Юрій Володимирович-концертмейстер

1. «Every time I Feel the spirit» афро-американський спиричуелс (конц)
2. «Україна» І.Петриненко (фонограма)

  1.  

Хор класу духовного співу «Преображення»

ІV вікова категорія (змішана)

вокально-хоровий напрям

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Уралова Лола Кадирівна,
Концертмейстер – Коломойцева Наталя Сергіївна

1.«Достойно есть» - грецький розспів в обробці Г.Лапаєва
2.Д.Бортнянський «Слава Богу в вишніх»

  1.  

Шоу-група «Кіндер - сюрприз»

ІІІ категорія

вокально-хоровий напрям

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.Н.Май «А ми дівчата з України»
2.С.Котовський «Наша земля - Україна»

19ЛИСТОПАДА НАРОДНИЙ ВОКАЛ «УКРАЇНСЬКЕ НАМИСТО»-              10.40

19ЛИС

НАРОДН ВОКАЛ

 

10.40

 

 

 

  1.  

Масюк Євгенія

Вікова категорія I

народний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. Українська народна пісня «Подоляночка»
2. С. Білобловський «Віночок»

  1.  

Палієнко Софія

Вікова категорія – II вікова категорія

Народний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Муз. Михайлюка, сл. Н.Юрийчука
«Черемшина»
2. «Донька України» автор
невідомий

  1.  

Астахова Єлізавета

Вікова категорія – II вікова категорія

Народний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна

1. І. Сл'от, сл. О. Матійко " Марієчка"
2. У. н. п. " Ой я, молода"

  1.  

Базюк Катерина

III вікова категорія

Народний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Керівник: Хоружий Людмила Євгенівна

1. «Гей, пливе кача»
2. «Ой я знаю, що гріх маю»

19листопада академвокал 1 вік.категорія-11.00

19

лист

академвокал

1 вік.категорія

 

 

11.00

 

  1.  

Сьоміна Діана

Академічний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна
Концертмейстер: Володіна Ельвіра Володимирівна

1. І. Францескевич «Сватання»
2. Є. Шварц, А. Спадавєккіа «Добрий жук»

  1.  

Міронова Аліса Валерієвна

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1. І.Бах "Осінь", 2. Роберт Шумен "Мы отправимся далёко"

  1.  

Кашина Ксенія

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1.роберт шумен "совушка", 2. шумен песочный человечек

 

19листопада академвокал 2 вік.категорія

19

лист

академвокал

2 вік.категорія

 

 

 

 

  1.  

Ревинська Вікторія

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Дж.Боллати«Фіалка»
2. Муз.Лунеро, сл. Могол «На щеке твоей
слезинка»

  1.  

Гришко Марія

Академічний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна
Концертмейстер: Кіясь Катерина Юріївна

1.Л. Давидова «Під небом України»
2.О. Кузмічьова «Золушка»

  1.  

Самофалова Дар’я

Академічний вокал

 ПСМНЗ Музична школа, м. Мирноград

Викладач: Аніщенко Ірина Карлівна,
Концертмейстер: Корпухіна Оксана Викторівна

1. сл. Леся Українка, муз. Б.Фільц «На зеленому горбочку»
2. сл.. О.Плещева, муз. П.Чайковський «Мій садочок»

  1.  

Астахова Єлізавета

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1.В. Верменич, сл. М. Сома "Польова царівна"
2. Рум. н. п. " Пастушок"

  1.  

Александрова Дар'я

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1. Дж. Росіні "Альпійська пастушка"
2. У. н. п. " Гандзя"

  1.  

Бутенко Дар'я

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Федорічева Галина
Іванівна (рояль)

1. Л. Рудківська, сл. Л. Українки "Стояла я і слухала весну"
2. Обр. Я. Ярославенка, у. н. п. " Ой там на горі"

  1.  

Сергієвська Софія

Академічний вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Момренко Катерина Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1. «Вечірня пісня» К.Г.Стеценко
2. «Гандзя» обр. П.Бойченка, сл. Д.Банківського

  1.  

Ожерельєва Аліна Ігорівна

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1.дж. пучини "ария лауретты" , 2. франс шуберт "блаженство"

19листопада академвокал 3 вік.категорія

19

лист

академвокал

3 вік.категорія

 

 

 

 

  1.  

Грибанова Людмила

Академічний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.У.н.п. «Глибока кирниця»
2. У.н.п. «В кінці греблі ,шумлять верби»

  1.  

Брянська Ганна

Академічний вокал

музична школа м. Лиман

викладач - Бахіна НаталіяВолодимирівна, концертмейстер - Єфременко Дар’я Борисівна

1. сл. П. Шкрабюка муз. Б.Янівського «Журавочка»
2. сл. К.Валькадоса муз. Л.Денца «На качелях»

  1.  

Дем'янова Вікторія

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1.Дж. Панзиело " Ариетта Мельничихи"
2. Обр. П. Бойченка , у.н.п. " Зелененький барвіночку"

1

Мінаєва Марія

викладач

академічний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Концертмейстер – Дорофєєва Євгенія Олександрівна

1.Ф.Кадененко «Чого з’являєшся мені»
2.М.Дунаєвський «Вальс» з кінофільму «Цирк»

                     

 

 

19листопада 1 вікова естрадний вокал- 12.15

19листопада

1 вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Булгакова Поліна

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл..і муз.Н.Май «Любить Україну»
2. Сл.і муз. Л.Пермінова  «Сны как бабочки цветные»

  1.  

Постолак Маргарита

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл. і муз.А.Тринчер  «Країна мрій»
2. Сл. і муз.В.Виноградов  «Свободная птица»

  1.  

Сухомясова Вікторія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Алєйнікова Надія Сергіївна

1. сл.Вадима Крищенко, муз. Володимира Шабашевича – «Усміхнися мені»
2. з дитячого Євробачення – «Маленький принц»

  1.  

Веселова Софія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1. «Барбочка»
2. «Тормоз Вася» з репертуару «Непоседы»

  1.  

Дем`яненко Дар`я

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1. А. Петряшова «А я устала!»
2. Україно моя з репертуару Асоль

  1.  

Калюжна Софія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1. «Папа» з репертуару «Непоседы»
2.«Хай живе надія» І.Білик

  1.  

Крижановська Уляна

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1. «На десерт» з репертуару Open Kids
2. Н. Май «Колискова для звіряток»

  1.  

Рибалко Уляна

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1.«Кто зажигает звёзды»
2.Н. Май «Казкові сни»

  1.  

Третяк Дана

Естрадний вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Момренко Катерина Вікторівна

 1. «Ангел» А.Трінчер
2. «Україночка-росиночка» Н.Май

  1.  

Поспєлова Вікторія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Богданова Ольга Вікторівна

1.А.Олейникова «Музика слова»
2.Д.Федотов «Я нарисую страну»

  1.  

Сільонова Регіна

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Мінаєва Марія Михайлівна

 

 

 

 

19листопада 2 вікова естрадний вокал 13.00

19

Листоп

2 вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Шульга Анастасия

Естрадний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1.Українська народна пісня «Ой, не світи
місяченьку»
2.Eria«Очі»

  1.  

Ветковський Олександр

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл. і муз.О.Пономарьов «Ти дочекайся»
2. Сл. і муз.В.Сюткін «Любите девушки»

  1.  

Дейнего Діана

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл.і музика А.Тринчер «Почни з себе»
2. Сл.імуз.С.Фисенко  «Жива вода»

  1.  

Красовська Марія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Алєйнікова Надія Сергіївна

1. сл. муз. М. Захарченко «Моя Земля»
2.сл. муз. А. Петряшева «Свободнаяптица»

  1.  

Полякова Софія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Гришина Віра Василівна

1.М.Годенко «Соколята»
2.А.Петряшева«Вільна птаха»

  1.  

Соловеєнко Євангеліна

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.С.Фетищева «Острів мрій»
2. сл..імуз.О.Білоконь «Дівчина веселка».

  1.  

Дробкова Валерія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. Автор невідомий «Вогонь і балерина»
2.Н. Май «Сопілочка»

  1.  

Івановська Софія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1.І. Поклад «Ой летіли дикі гуси»
2.Cristall «Крила янгола»

  1.  

Мандрикіна Віолетта

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. О. Єрмолов «Будет!»
2.Н. Май «Свіча»

  1.  

Скорик Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. А. Кунець «Оглянись вокруг»
2.В. Гуменчук «Сад молодий»

  1.  

Божевський Богдан

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1. О. Газманов «Мама»
2.Н. Май «Червона калина»

  1.  

Великанова Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1.П. Маккартні «Oh, darlinng»
2.Ю. Воронюк «Вибір є»

  1.  

Сівкова Віолетта

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

• А. Чешегорова «Янгол мій»
• М. Яремчук «Весна»

  1.  

Кліманова Катерина

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1. А. Матвієнко «Дивна квітка»
2. Б. Потьомкін «Наш сосед»

  1.  

Когут Злата

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1. Н. Май «Мамина сорочка», 2. Ж. Колмагорова «Достань из кармана улыбку»

  1.  

 Рябцун Єлизавета

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1.  Май «А на рідній Україні солов`ї»
2. В. Ударцев «В мире доброты»

  1.  

Сушицька Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1. А. Чешегорова «Ангел мой»
2.Н. Май «Мамочка моя»

  1.  

Шакірова Карина

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1.Н. Май «Тільки в нас на Україні»
2.Н. Май «Пісня про лелеченька»

  1.  

Нагорняк Мілана

Естрадний вокал

 ПСМНЗ Музична школа, м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. сл.. і муз. С. Тарасова «Намалюй»
2. сл.. і муз. Ассоль «Алые паруса»

  1.  

Лагус Єва

Естрадний вокал


Музична школа імені Івана Карабиця мТорецьк Донецької області

викладач Рафалюк Вікторія Володимирівна

1. «Тримай» _Христина Соловій
2. «Diamond» Сія Фёрлер, Бенжамін «Бенні Бланко»Лєвин

  1.  

Чуприна Катерина

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

викладач Корчака Едуард Васильович

1. сл. А.Бінцаровської муз. С.Родька «Моя сорочка-вишиванка»
2. сл. В.Крищенко муз. В.Куртяк «Мій рідний край»

  1.  

Жученко Олександра

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

викладач Корчака Едуард Васильович

1. Ф.Стінг «Відведи мене до церкви»
2. Х.Соловій «Тримай»

  1.  

Виниченко Тетяна

Джазовый вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Момренко Катерина Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1. «Oh, Darling» John Lennon, Paul mc Cartney (фонограма)
2. «Намалюю тобі зорі» Т.Кароль (конц.)

  1.  

Чернуха Ксенія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.М.Мазюта «Світлий ангел»
2.О.Єрмолов «Народження зірок»

  1.  

Фісак Валерія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

• _І.Галицька «Капай дощику»
• _»

 

19листопада 3вікова естрадний вокал – 15.00

19листопада

3вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Мінько Олексій

Естрадний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Святослав Вакарчук « Не твоя
війна»
2. «Все буде
добре»

  1.  

Семенцова Дарина

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.Сл. і муз.в.Ватащук «Я бажаю»
2. Романс «там нетменя»

  1.  

Сергієнко Єлизавета

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. У.н.п. в обробці  О.Білоконь  «Козаки»
2. Сл.імуз.невідомі «Осени не будет никогда»

  1.  

Рухова Діана

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1.О. Югін «Душа»
2.Н. Май «Серце мами»

  1.  

Яніна Ганна

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1. М. Шпак «Лелеки»
2. Є. Скрипкин «Всі шляхи янголів»

  1.  

Шуригін Дмитро

Естрадний вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

 Момренко Катерина Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1.  «Спасибо мама» Н.Могілевська (фонограма)
2. «Рідна мати моя» П.Майборода, А.Малишка (конц.)

  1.  

Шевченко Анастасія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.С.Ханагян «Возвращайся»
2.Н.Спірідонов, сл.. О.Кисільова «Вільний птах»

  1.  

Філатова Вероніка

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Богданова Ольга Вікторівна,
Концертмейстер – Баєв Ярослав Євгенович

1.О.Харітонов, сл.. В.Сєрова «Загублені слова»
2.А.Бойко «Ангел»

1

.Бояр Наталія Юрїівна

викладачі

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

1. сл.. і муз. Н.Валевська «Мир над Україною»
2. G.Hudson: « I love you,I do»

2.

 

Корчака Едуард

викладачі

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

1. P.B.Ruis “Sway”
2. Фетц Уоллер «Жимолость»

3

 

Момренко Катерина Вікторівна

викладачі

джазовий вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

1. «Cheek to Cheek» I.Berling
2. «Чом ти не прийшов»

Партнери