Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

Театральний, хореогрфічний напрями -18, 19.11.2017

2017-11-07 22:22:13

ДК ІМ.БИКОВА

ТЕАТРАЛЬНИЙ ТА ЦИРКОВИЙ ЖАНРИ

18.11.17

1.

Гончарова Тетяна

1. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Мар’яна - Черниця»

2. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Княжна»

2.

Лисицина Камілла

1. В.Сосюра «На могилі Шевченка»

2. С.Жупанин «Ніжні руки»

3.

Гільова Софія

1. В.Сосюра «О мова - моя»

2. Ю.Шкрумеляк «Ми є діти українські»

4.

Ратушняк Софія

1. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Княжна»

2. О.Василенко «Я - Українка»

5.

Майстренко Ангеліна

1. Т.Г.Шевченко «І досі сниться»

2. І.Малкович «Із янголом на плечі»

6.

Блотницький Роман

1. Ліна Костенко «Пелюстки старовинного романсу»

2. Микола Савчук «Ода салу»

7.

Маковецький Вадим Віталійович (починається з точки)

«Еквілібр на столі»

8.

Бондаренко Євгеній Романович

«Жонглер - еквілібрист»

ДК ІМ. БИКОВА

ХОРЕОГРАФІЯ

19.11.17, 11:00

1 ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

1.

Зразковий хореографічний колектив «Апельсин»

1. «Гарний настрій»

2. «Василіси»

2.

Зразковий хореографічний колектив «Аквамарин»

1. «Рудий Кузя»

2. «Капризні принцеси»

3.

Хореографічний колектив школи мистецтв м.Дружківка

1.«Прийом паціентів» -сучасний танець

2.«Брати Маріо» - сучасний танець

4.

Хореографічний колектив «AVANTI»

1.«На палубі»

2. «Веселий оркестр»

2+3 ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ (БЕЗ ПЕРЕРВИ)

1.

Зразковий хореографічний колектив «Аквамарин»

1. «Привітальний танець»

2. «Дивна квітка»

2.

Хореографічний колектив школи мистецтв м.Дружківка

1.«Адажио» -класичний танець

2.«Шахи» - сучасний танець

3.

Народний художній колектив сучасного танцю «БРАВО» дует : Ширко Аліна, Черненко Анастасія

1.«Горлиця»

2. «Золотыецветы»

4.

Хореографічний колектив «Акварель»

1.«Не твоя війна»

2.«Поле»

5.

Зразковий хореографічний колектив «Мрія»

1.Привітальний 

2.Сонечко 

6.

Народний художній колектив сучасного танцю «БРАВО

1 «Лакримоза – слёзный день»

2. «Мрії в ночі»

7.

Театр-студія пластики і пантоміми «Тонкая

линия»

1.«Індійський танок»

2.«Китайський танок»

 

ДК ІМ. БИКОВА

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР

19.11.12, 12:00

  1.  

Зразковий театр ляльок «ЛЯЛЬКА»  (1 кат.)     

  1. Ляльковавистава «Страусенок Рокки» за мотивами казки;
  2.  
 

ЧернегаЕліна - Шевченко Владислав

(два підряд)

1) Л.Глібов Байка «Цуцик»

2) О. Ємельянова «Зустріч на мосту»

  1.  

МушинськийМикола

1. АнатолійКостецький «Про дорослих»

2.Павло Глазовий «Бойова коляска»

  1.  

БуднікЛідія

1) П.ГлазовийГумореска «Пряник»      

2) Вірш за мотивами книги Сема Макбратні «Знаєш як я тебе люблю»

  1.  

Зразковий театр ляльок «ЛЯЛЬКА»(2 кат.)

1.Ляльковавистава «Котигорошко» за мотивами українськоїнародної

казки, А.Д.Овчаренко;

  1.  

Дитячий театр «ФАНТАЗЕРИ»

1. Уривок з вистави «ЗАЄЦЬ И ЧАКЛУНСТВО», за п’єсоюП.Морозова

  1.  

Зразковийтеатральнийколектив «Вікно»

(два підряд)

1) Мініатюра з циклу «театра предмету» - «Сумо»

2) Мініатюра з циклу «театр рук» - «Страус - шоу»

  1.  

колективсупутникзразковоголялькового театру «ЛЯЛЬКА»

Вистава  за п’єсою  Н. Ахунової «Доброго дня Їжачок,абохтосправжній друг?»

  1.  

Переверзева Ольга

1. ДмитроПавличко «Найкращемісце на Землі»

2. Всеволод Руссов «Театральная мартышка»

  1.  

СугакІрина

1) Л.ГлібовГумореска «Лев на облаві»  

2) Л.КостенкоВірш «Доля»

  1.  

Сезонова Катерина

1. Г. Гордасевич «Яничарськабалада»

2. Л. Українка «Сповідьмавки»

Партнери