Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Театральний, хореографічний напрями -18, 19.11.2017 (новий розклад)

Театральний, хореографічний напрями -18, 19.11.2017 (новий розклад)

2017-11-13 12:57:22

«Театральний напрям»

              та «Загально-естетичний напрям»

 

                                        18 листопада

  1.  

Гончарова Тетяна

Вікова категорія – II вікова категорія

Театральний напрям- читці

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

1. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Мар’яна - Черниця» (03.00 хв.)
2. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Княжна» (04.30 хв.)

  1.  

Лисицина Камілла

Вікова категорія – II вікова категорія

Театральний напрям- читці

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

1. В.Сосюра «На могилі Шевченка» (02.20 хв.)
2. С.Жупанин «Ніжні руки» (01.10 хв.)

  1.  

Гільова Софія

Вікова категорія – II вікова категорія

Театральний напрям- читці

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

1. В.Сосюра «О мова - моя» (02.30 хв.)
2. Ю.Шкрумеляк «Ми є діти українські» (01.30 хв.)

  1.  

Ратушняк Софія

III вікова категорія (14 років)

Театральний напрям- читці

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

1. Т.Г.Шевченко уривок з поеми «Княжна» (03.00 хв.)
2. О.Василенко «Я - Українка» (01.20 хв.)

  1.  

Майстренко Ангеліна

III вікова категорія (14 років)

Театральний напрям- читці

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

1. Т.Г.Шевченко «І досі сниться» (02.50 хв.)
2. І.Малкович «Із янголом на плечі» (02.00 хв.)

  1.  

Маковецький Вадим

III вікова категорія

Загально-естетичний напрям. Цирковий жанр - еквілібрування

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

«Еквілібр на столі»

  1.  

Бондаренко Євгеній

III вікова категорія

Загально-естетичний напрям. Цирковий жанр – еквілібрування
на катушці, жонглювання

ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

«Жонглер - еквілібрист»

 

 

 

 

                        «Театральний напрям»

                         19 листопада 12.30

 

 

1

Мушинський Микола

Вікова категорія – І вікова категорія

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Блотницький Роман Андрійович

1. Анатолій Костецький «Про дорослих»
2.Павло Глазовий «Бойова коляска»

2

Буднік Лідія

Вікова категорія – І вікова категорія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Подколзіна Дар’я Георгіївна

1) П.Глазовий Гумореска «Пряник»       (4 хв.)
2) Вірш за мотивами книги Сема Макбратні «Знаєш як я тебе люблю»  (5хв.)

3

Переверзева Ольга

Вікова категорія – II вікова категорія

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Блотницький Роман Андрійович

1. Дмитро Павличко «Найкраще місце на Землі»
2. Всеволод Руссов «Театральная мартышка»

4

Асеєва Валерія

Вікова категорія – II вікова категорія

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

Штепа Наталія Ігорівна

1.Л. Костенко «Доля»
2. П. Глазовий «Куца Фенька»

5

Сезонова Катерина

Вікова категорія III

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Хоружий Людмила Євгенівна

1. Г. Гордасевич «Яничарська балада»
2. Л. Українка «Сповідь мавки»

6

Сугак Ірина

Вікова категорія III

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Подколзіна Дар’я Георгіївна

1) Л.Глібов Гумореска «Лев на облаві»   (5 хв.)
2) Л.Костенко Вірш «Доля»      (5хв.)

7

Ковальова Ірина

III вікова категорія

Краматорська школа мистецтв №3

викладачі Тиханська О.В., Контарєва Н.В. Зоря Л.О.


1. «Синиця» - байка Леоніда Глібова

2. «Даяна» Ганна Коназюк

8

Павлюкова Валерія

III вікова категорія

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

Штепа Наталія Ігорівна

1.Т. Шевченко « І мертвим, і живим. І ненародженим
2.Л. Українка «Лісова пісня» Намело хмарки

9

Блотницький Роман

викладач

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 Блотницький Роман Андрійович

1. Ліна Костенко «Пелюстки старовинного романсу»
2. Микола Савчук «Ода салу»

 

 

Колективна участь та малі форми

13.15

 

 

  1.  

Чернега Еліна - Шевченко Владислав

I вікова категорія  (6-8) років

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Сундукова Анастасія Валеріївна

1) Л.Глібов Байка «Цуцик»
2) О. Ємельянова «Зустріч на мосту»

  1.  

Зразковий театр ляльок «ЛЯЛЬКА»

 І вікова категорія – 4-9 років

Краматорська школа мистецтв №3

керівник – Анна Дмитрівна Овчаренко,
 концертмейстер – Павло Вікторович Морошан

Лялькова вистава «Страусенок Рокки» за мотивами казки;

  1.  

Театральний колектив «Органон»

 І вікова категорія (7-8років)

КППСМНЗ «Школа мистецтв м. Миколаївки»

 керівник – Сергієнко Ольга Сергіївна

Микола Грибачов «Как ежа Кирюху лечили»

  1.  

Колектив супутник зразкового  лялькового театру «ЛЯЛЬКА»

9-11років

Школа мистецтв № 3 місто Краматорськ

викладач: Гурова Ольга Вікторівна, Концертмейстер: Фоміна Тетяна Анатолієвна

Вистава  за п’єсою  Н. Ахунової «Доброго дня Їжачок ,або хто справжній друг?»

  1.  

 

Дитячий театр «ФАНТАЗЕРИ»

ІІ категорія

Краматорська школа мистецтв №3

керівник Контарєва Н.В.,
концертмейстер Фоміна Т.А.,
хореографи Стрєлкова Н.А., Д`яченко В.А.

1. Уривок з вистави «ЗАЄЦЬ І ЧАКЛУНСТВО», за п’єсою
П.Морозова

  1.  

Зразковий театр ляльок «ЛЯЛЬКА»

ІІ вікова категорія

Краматорська школа мистецтв №3

керівник – Анна Дмитрівна Овчаренко,
 концертмейстер – Павло Вікторович Морошан

Лялькова вистава «Котигорошко» за мотивами української народної
казки, А.Д.Овчаренко;

  1.  

Зразковий театральний колектив «Вікно»

III вікова категорія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Носова Вікторія Олександрівна

1) Мініатюра з циклу «театр предмету» - «Сумо»
2) Мініатюра з циклу «театр рук» - «Страус - шоу»

  1.  

 Спільний проект колективів: Зразковий драматичний театр «Колесо» і
Зразковий драматичний театр «Картинки»

 ІV вікова категорія – змішана (для колективів)

Школа мистецтв № 3 , м. Краматорськ

Керівник «Колесо»- Тиханська Олена Валентинівна;
керівник «Картинки» - Рябуха Тетяна Володимирівна;
концертмейстери – Москаленко Ольга Сергіївна , Мазурова Ганна Володимирівна.
хореограф – Стрелкова Наталія

Уривок з вистави «Сорочинський ярмарок» за п’єсою Михайла Старицького

 

     Хореографія 19 листопада- 11.00  ПК ім. Л. Бикова

1

Зразковий хореографічний колектив «Аквамарин»

І вікова категорія 4-9 років

Хореографія,дитячий танець

Краматорська школа мистецтв № 3

1. «Рудий Кузя»
2. «Капризні принцеси»

 

2

Зразковий хореографічний колектив «Апельсин»

І категорія 4-9 років

Хореографія, дитячий танець

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

1. «Гарний настрій»
2. «Василіси»

 

3

Хореографічний колектив «AVANTI»

І вікова категорія (8-9 років)

Хореографія, дитячий танець

ПСМНЗ Школа мистецтв №3 м. Краматорськ

1.«На палубі»
2. «Веселий оркестр»

 

4

Хореографічний колектив школи мистецтв м.Дружківка

І вікова категорія

хореографічний жанр

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

1.«Прийом паціентів» -сучасний танець
2.«Брати Маріо» - сучасний танець

 

5

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю " Ексрес"

1вікова

естрадна хореографія

ПК ім. Л. Бикова

• «Гномики»
• «Фунтик и К»_

 

6

Зразковий хореографічний колектив «Аквамарин»

ІІ вікова категорія – 10-12 років

Народний танець

Краматорська школа мистецтв № 3

1. «Привітальний танець»
2. «Дивна квітка»

 

7

Хореографічний колектив школи мистецтв м.Дружківка

ІІ вікова категорія

хореографічний жанр

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

1.«Адажио» -класичний танець
2.«Шахи» - сучасний танець

 

8

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю " Ексрес"

ІІ вікова категорія

естрадна хореографія

ПК ім. Л. Бикова

• «Європа»
• «Мечтая во сне»_

 

9

Народний художній колектив сучасного танцю «БРАВО» дует : Ширко Аліна, Черненко Анастасія

Вікова категорія ІІІ

хореографічний жанр

ЦДЮТ м.Дружківка

1.«Горлиця»
2. «Золотые цветы»

 

10

Зразковий хореографічний колектив «Карамель»

Вікова категорія ІІІ

хореографiя – сучасний танець

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

1. «Кухня»
2. «Потолок ледяной

 

11

Хореографічний колектив «Акварель»

III вікова категорія

Хореографія, сучасний танець

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

1.«Не твоя війна»
2.«Поле»

 

12

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю " Ексрес"

Вікова категорія ІІІ

естрадна хореографія

ПК ім. Л. Бикова

1.Холодна весна 2. Базарный день

 

13

Зразковий хореографічний колектив «Мрія»

III вікова категорія

Хореографія

Райгородоцький Будинок Природи та Дозвілля

1.Привітальний  - нар.хор
2.Сонечко  - естр.хореографія

 

14

Народний художній колектив сучасного танцю «БРАВО

Вікова категорія ІІІ

хореографічний жанр

ЦДЮТ м.Дружківка

1 «Лакримоза – слёзный день»
2. «Мрії в ночі»

 

15

Зразковий хореографічний колектив «Карамель»

Вікова категорія ІІІ

хореографiя – сучасний танець

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

1. «В чистiм полi»
2. «Мир без війни»

 

16

Театр-студія пластики і пантоміми «Тонкая линия»

змішана

хореографічний жанр

Палац культури Слов’янської ТЕЦ м. Миколаївка

• «Індійський танок»
• «Китайський танок»_

 

Партнери