Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

19листопада оновл.

2017-11-15 12:55:32

19 листопада ансамблі «Музичний напрям»

                           10.00

  1.  

Ансамбль «Асорті»

III вікова категорія

Ансамблі -баян

 музична школа імені Івана Карабицям.Торецьк

викладачі Карнаухова Світлана Семенівна, Коломієць Майя Михайлівна

1.М.Шмітц «Міккі - Маус» ( 1,5 хв.)
2.З.н.т. «Верховина» обр. В. Накапкіна ( 2 хв.)

  1.  


Камерний оркестр

ІV вікова категорія

інструментальний жанр - струнно-смичкові інструменти

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

керівник та диригент , заслужений працівник культури України,  Коваленко Віктор Степанович

1. Карл Дженкінс «Palladio»
2.Лерой Андерсен «Arietta»

  1.  

«Саксофон - бенд» у складі  Вишемирська Марія,
 Стефанович Богдан, Шевченко Олексій, Яценко Вікторія,
 Альберті Володимир

ІІ вікова категорія

 інструментальний жанр - духові  ансамблі

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач та
керівник - Тарасенко Володимир Володимирович, концертмейстер – Діденко
Тетяна Костянтинівна

1. Джо Гарланд «У настрої» (обробка Володимира Тарасенко)
2. Глен Мілер «Серенада місячного сяйва» (обробка Володимира
Тарасенко)

  1.  

Ансамбль народних інструментів "POSMICHKA "

ІV вікова категорія

інструментальний жанр - ансамбль великої форми

Музична школа імені Івана Карабиця
М. Торецька

 Керівник - Лобачова Юлія Віталіївна; концертмейстер - Денисова Ірина
Вікторівна (рояль), Півторипавло Юрій Вікторович( ударні)

1. О. Копенков "Танцюй, мучача"
2. Г. Кінгстей "Золоті зерна кукурудзи"

  1.  

Інструментальний ансамбль «Експромт» у складі Кузьменко Олена Вікторівна, Полякова Тетяна Миколаївна,
Мороз Галина Миколаївна,
Галата Людмила Леонідівна,
Кротенко Юлія Павлівна (фортепіано),
Кузнєцов Денис Сергійович,
Леськів Олена Григорівна

викладачі

інструментальний ансамбль

КППСМНЗ «Школа мистецтв м. Миколаївки»

 Кузьменко Олена Вікторівна

1.К. Гардель «Por una cabeza»
2. У.н.п. « Ой, під вишнею» в обр. Р. Тимошенка

  1.  

Ансамбль домристів «Акорд» у складі:  Мизенко Денис,
 Яковлева Катерина, Волох Єлизавета, Карайченцева Єлизавета,
 Кіселева Оксана,  Железняк Владислава

змішана (10-14 років)

 інструментальні ансамблі

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач та керівник – Воронцова Лілія Олексіївна, концертмейстер – Діденко Тетяна Костянтинівна

1.П.Герасимов «П’єса-жарт»
2. Є.Дербенко «Курячий рок-енд-рол»

  1.  

Ансамбль балалаєчників у складі: Вавіло Артем,
 Декар Богдан, Антропов Максим,
 Внуков Станіслав, Саджая Анастасія, Болотенко Єгор,
 Антіпов Мирон

змішана (10-14 років)

 інструментальні ансамблі

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач та керівник – Шахов Валентин Михайлович, концертмейстер – Макаренко Світлана Олексіївна

1.Обр. Манича «Чеська полька»
2. О.Сушков «Тум - балалайка»

  1.  

Ансамбль Саванов Дмитро та Разумняк Павло

III вікова категорія

 інструментальні ансамблі

Музична школа імені Івана Карабиця( м. Торецьк)

керівник Євсюкова Марина Вікторівна та Овчинникова Ольга Івановна концертмейстер Гаврилюк Олена Володимірівна

Є.Дербенко «Ліричний настрій» П.
Майборода «Києвський
вальс»

  1.  

Ансамбль гітаристів «Експромт»

ІІ вікова категорія

Інструментальний жанр - гітара-ансамблі

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Івасюк Алла Олександрівна

1.Ігор Шошин «Еллі і Татошка»
2.Bill Haley «Rock around the clock»(Білл Халей «Рок навколочасу»)

  1.  

Ансамбль акордеоністів «Домісолька»

ІІ вікова категорія

Інструментальний жанр – акордеон  ансамбль

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

1.В. Шаїнський «Голубий вагон», аранж. Ю. Шинкаренко
2.В. Шаїнський «Коник» в обр. В. Бондарева

  1.  

Ансамбль акордеоністів «Ренесанс»

III вікова категорія

Інструментальний жанр – акордеон  ансамбль

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

1. Д. Леннон, П. Маккартні «OB-LA-DI, OB-LA-DA»
2.Укр. нар. пісня «Ой, на горі два дубки» в обр. М. Корецького, аранж.        Ю. Шинкаренко

  1.  

Ансамбль гітаристів «Мелодія»

змішана

інструментальний жанр –  ансамбль

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Коваленко Людмила Володимирівна
Концертмейстер: Коваленко Людмила Володимирівна

1.Українська народна пісня «Ой під вишнею, під черешнею» обробка О. Копенкова
2.Музика С. Баневича «Дорога» з кінофільму «Ніколо Паганіні»

  1.  

Ансамбль музичної школи м. Лиман

ІV вікова категорія

інструментальний жанр –  ансамбль

музична школа м. Лиман

викладач - Мохнатова Ірина Григорівна

1. Гуцульський танець
2. М.Шмітц Міккі-Маус

  1.  

Тріо «MUZIK GIRLS» у складі Пруднікова Дар’я, Рачинська Варвара, Орехова Лія

І вікова категорія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

1.Рольф Ловланд «Таємний сад»
2. Олег Копенков «Санчо в пончо на ранчо»

  1.  

Тріо «MUZIK LADY» у складі Геліх Лія, Краєвська Катерина , Лоншакова Олександра

III вікова категорія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

1.Гай Бергерон «Les portes closes»
•2.Сергій Гаврилов «Румба»

  1.  

Дует домристів Ломакіна Аліна – Сивак Софія

III вікова категорія

інструментальний жанр

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач - Сидорова Юлія Анатоліївна,
Концертмейстер - Псарьова Лілія Вікторівна

1.В. Товпеко «Тарантела»
2.А.Шмітц «Джаз – парнас»

  1.  

Оркестр народних інструментів

IV вікова категорія змішана

інструментальний жанр

Бахмутський коледж мистецтв імені Івана Карабиця

художній керівник Ільченко Наталя Костянтинівна

1. М. Стецюн Лірична фантазія «Калинонька».
2. П. Фросіні Карнавал в Венеції. (соло з оркестром Роман Столбов).
3. Р. Бажилін Карамельний аукціон

  1.  

Дует акордеоністів Виноградова Алла Валеріївна – Столбов Роман Павлович

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

 

1.О.Шмиков «Монте-Карло»
2.Є.Дербенко «Карпатські наспіви»

  1.  

Народний аматорський колектив
 «Ансамбль народних iнструментiв “Самоцвiти»

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

керівник - Селiверстов Сергiй Анатолiйович

1. «Український танок» К.Мясков
2. «Чорноморський вальс» Е.Дербенко

  1.  

Інструментальний ансамбль «Smile»

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

викладач Сидорова Юлія Анатоліївна

2.Є.Дербенко  «Гармоніст грає твіст»
1.Л.Матвійчук «Ватра»

  1.  

Джазовий ансамбль «Бебі-блюз»

ІV вікова категорія (змішана)

інструментальний жанр

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв Ігор Генріхович – керівник

1. Дж.Пісано «So what?s new»
2.Еллінгтон «Караван»

 

« Народні інструменти»

                Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                           19.11.2017

19.11

1 вікова

Народні інструменти

11.15

 

 

1

Попова Марія

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Хрипко Наталія Михайлівна

1.Р. Бажилін «Вальс»
2. «Словацька полька»

2

Ушаков Андрій

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Хрипко Наталія Михайлівна

1.О. Доренський «Хоровод и наигрыш»
2.Укр. нар. пісня«Ой, під горою» в обр. Аз. Іванова

3

Путято Уляна

інструментальний жанр – гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Дем`янова Майя Володимирівна

1.З. Смірнова «Баба Яга»
2. С. Вєтушенко «Катання у горки»

4

Груздева Кіра

інструментальний жанр – народні інструменти гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Перекотій Марина Володимирівна

1.М. Констянтинов «Маленький соняшник»
2.Ю. Шинкаренко «Лісові розбійники»

5

Рачинська Варвара

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

1. Дмитро Григор’єв «Марш їжаків»
2. Костянтин Чеченя «Етюд-балада – посвячення Аліні Бойко»

6

Волощенко Ілля

інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1.А.П’яццолла «Аве Марія»
2..Ковальський «Коломийка»

                           

         

19.11

2 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Наранболд Данило

Інструментальний жанр - баян

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

Рибицький Віктор Петрович

1.I.C. Barbottin «Chez mimile»
2.Обр. М.Різоля «Полька»

3

Марчук Христина

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

1.Ж. Деланс – Ж. Феррарі   «Мюзет»
2.Дит. пісня «Веселі гуси» в обр. М. Товпеко

4

Деренко Артем

  інструментальний жанр – гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Дем`янова Майя Володимирівна

1.З. Смірнова «Ранок»
2. В. Задоянов «Кельтський орнамент»

5

Куліков Ілля

інструментальний жанр - акордеон

музична школа м. Лиман

викладач Мохнатова Ірина Григорівна

1.А.Джуліані Тарантела
2. В.Моцарт Бурре d-moll

6

Александров Михайло

інструментальний жанр – баян

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.
Слов’янська»

викладач – Сарієнко Ніна Іванівна

1. А. Гузіков «Східний танець»
2.П. Говорушко «Етюд на народну тему»

7

Геліх Лія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

1.Дмитро Григор’єв «Зустріч»
2. Рональд Дьєнс «Фуоко»

8

Гаранов Ілля

інструментальний жанр - гітара

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв Ігор Генріхович – викладач

1. Є.Шилін «Тарантела»
2. І.Григор’єв «Вальс»

9

Бєлоносова Вероніка

 інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина сергіївна - концертмейстер

1. Сен Прё «Концерт для одного голосу»
2. Дмитриїв «Стара карусель»

10

Дьоміна Софія

 інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Хаменок ольга Миколаївна - концертмейстер

1. М.Глюк «Мелодія»
2. М.Ніжанківський «Коломийки»

11

Коваленко Ігор

інструментальний  жанр-акордеон

 ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута                                                                  

Викладач – Ільченко Наталя Костянтинівна

1.М.Гнатюк «Веселий бігунець»
2.С.Макайчук «Як ішов я з Дебречина»

12

Шваник Даниїл

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

ПСМНЗ м. Соледар

викладач Мерзликіна Надія Михайлівна

1. А. Іванов Обробка у.н.п. «Ой, ходила дівчинка».
2.М. Корецький Обробка білоруського танку «Крижачок»

13

Приходько Михайло

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

КПСМНЗ Школа мистецтв м.
Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

1. Р.н.п. «У зори, то у зоренькі»
2. обр. П.Серотюк «На вулиці скрипка грає»

14

Ковальов Сергій

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

КПСМНЗ Школа мистецтв м.
Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

1. С.Бредіс «Папин автомобіль»
2.В.Сидоренко «Козачья вольница»

15

Александров Михайло

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач – Сарієнко Ніна Іванівна

1. А. Гузіков «Східний танець»
2. П. Говорушко «Етюд на народну тему»

 

19.11

3 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Литовченко Олексій

Інструментальний жанр - баян

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

1.Г. Гендель «Чакона» ре-мінор
2.Ю. Гаврилов «Хурделиця»

2

Пронь Вероніка

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

1. І. Бах – А. Вівальді «Лярго» ре-мінор
2.В. Шаїнський «Пісенька крокодила Гени» в обр. У. Ютіли

3

Романенко Євген

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

1.В. Власов «Улюблений мультик»
2.Укр. нар пісня «Ой, джигуне, джигуне» в обр. А. Сушкіна

4

Козлова Анастасія

інструментальний жанр – народні інструменти гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Перекотій Марина Володимирівна

1.Ш. Рак «Натхнення ренесансом»
2.М.Кошкін «Прелюдія»

5

Гипич Артем

інструментальний жанр - акордеон

музична школа м. Лиман

викладач Мохнатова Ірина Григорівна

1. Ф.Кулау Сонатіна C-dur
2. Г.Гендель Сарабанда d-moll

6

Краєвська Катерина

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

1. Дмитро Григор’єв «Зустріч»
2. обробка В. Славського «Іспанський народний танець»

7

Кирпа Богдан

  інструментальний жанр – баян

 музична школа імені Івана Карабицям.Торецьк

викладачі Карнаухова Світлана Семенівна

1.В. Баканов «Хоровод»(1,5 хв);
2.В. Марсо «Парижський листопад» (1,5 хв)

8

Гайдук Катерина

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Скотнiй Олександр Сергiйович

1. Л. Iванова , « Парижський листопад»
2. Ю. Шинкаренко «Гроза»

9

Карабуля Артем

інструментальний, акордеон

Харківська музична школа №1 ім.Бетховена

викладач – Ілларіонов Сергій Вікторович   

1. Л. Моцарт  «Фантазія»
2. М. Товпеко Регтайм – імпровізація «Їхав козак за Дунай»

10

Кіяшко Ілля

інструментальний жанр - баян

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

1. обр. М.Товпенко «Регтайм-імпровізація» на тему у.н.п. «Їхав
козак за Дунай»
2. Н.Глубоков. Варіації на тему р.н.п. «Степь да степь кругом»

11

Матченко Анна

 інструментальний жанр - акордеон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

1. О.Блох «Хорал-Вознесение»
2. М.Табандис «Вальс-міозет»

Духові та ударні інструменти

                19листопада, школа мистецтв№1

                                 м.Краматорськ

19 лис

1вікова

 

Духові та ударні інструменти

9.45

 

  1.  

Назаренко Дар’я_

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Кайнова Надія Олександрівна – концертмейстер

1. П.Чайковський «Колискова в бурю»

  1.  

Ковальова Христина

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1.Ю.Чичков «Вокаліз»
2.М.Демиденко «Ранкова прогулянка»

  1.  

Олізаренко Ганна

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Ю.Чичков «Арієтта»
2.М.Раков «Алегро скерцандо»

  1.  

Фатєєва Софія

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Р.Ловланд «Адажіо», 2. В.Кролл «Полька віслюка»

  1.  

Андрійченко Анастасія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Долганіна Тамара Гнатівна

1. Н. Бакланова «Хоровод»
2. В.А. Моцарт «Менует та Тріо»

  1.  

Ціко Марія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Масюк Олена Леонідівна

1.обр. Г. Грецького та А. Стайскала «Чеська жартівлива пісня»
2.М. Матвєєв «Романс»

 

19 лис

2вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/7

Трухачова Наталя

інструментальний жанр - флейта

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1. Є.Магалліф «Арія»
2.В.Попп «Російський циганський танець»

2/8

Петухов Даніїл

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анатоліївна – концертмейстер

1. Д.Гершвін «Хлопай в такт»
2. І.Дунаєвський «Місячний вальс»

 

19 лис

3вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/9

Хащенкова Марія

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

1.Дж. Вільямс «Танго»
2. Дж. Демерссеман «Фантазія

2/10

Абрамович Давид

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

1.А.Браю «Карусель»
2.К.Вайль «Меккі ніж»

3/11

Темербек Олександра

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

1.М.Легран «Трапляється ж таке»
2.А.Жульєв «Експрес бугі»

ВИКЛАДАЧІ

1/12

Григор’єв Валерій Ігорович

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1.Ю.Чугунов «Сюіта настроїв» І частина
2. Ю.Чугунов «Сюіта настроїв» ІІ частина

Інструментальний жанр

        струнно-смичкові інструменти

      19 листопада, школа мистецтв№1

                       м.Краматорськ

19.11

1вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

9.45

1

Мамедова Селен

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.Б.Істван “Вальс”
2.Укр.нар.пісня “І шумить і гуде”обр.А.Гуменюк

2

Мамедова Феруза

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.Н.Чайкін “Вальс”
2.М.Даве “Полька”

3

Окєкє Стелла

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Сентіщева Інна Анатоліївна,
 концертмейстер  Хатнянська Лариса Анатоліївна

1. Є.Рибкін «Світанок»
2.Л.Кургі «Чардаш»

4

Папіна Олександра

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.Л.Портнофф”Концертино”соль маж
2.Ф.Зейтц”Тарантелла”

5

Ткачова Настя

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.Iтальянська нар.пісня”Санта Лючія”
2. укр.нар. Танець "Полька" обробка А.Гуменюк

6

Хижняк Микита

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.Р.Телепнєв”Лірична мелодія”
2.Укр.нар.пісня “Коломийка”обр.А.Гуменюк

7

Доренська Анжела

музична школа м. Лиман

викладач - Пономарьова Ніна Василівна, концертмейстер – Андаран Наталія Борисівна

1. О.Гречанінов «Веселун»
2. М.Лисенко обр. укр. нар. пісні «Ой, зрада, карі очі, зрада»

8

Усольцева Єва

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лапченко Олена Іванівна,
Концертмейстер – Голуб Альона Сергіївна

1.О.Рідінг «Концерт» Іч., сі-мінор
2. К. Стеценко «Колискова»

 

19.11

2вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

10.30

 

1

Новик Михайло

інструментальний жанр – скрипка

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

1.А.Комаровський “Концерт”  A  - dur  1ч
2.Ф.Шуберт “Бджілка”

2

Голубоцька Вікторія

інструментальний жанр – скрипка

музична школа м. Лиман

викладач - Пономарьова Ніна Василівна, концертмейстер – Андаран Наталія Борисівна

1. Ф.Зейтц Концерт № 1 G-dur І ч.
2. К.Бом «Безперервний рух»

3

Тернова Софiя

інструментальний жанр- скрипка

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Носак Наталя Вiкторiвна,
 концертмейстер Федосенко Юлiя Iгорiвна

1.Укр. нар. п. , обр. Л. Жул’євої « Вечiр на дворi»
2. Д. Фiорiлло Етюд

 

19.11

3вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

10.50

 

 

1

Миргородський Богдан

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач  -   Сентіщева Інна Анатоліївна,
концертмейстер -  Хатнянська Лариса Анатоліївна

1. І.Альбеніс «Легенда»
2. В.Гомоляка «Рондо»

2

Герасимова Маргарита

 інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лапченко Олена Іванівна,
Концертмейстер – Голуб Альона Сергіївна

1. Ш. Беріо «Концерт» Іч., соль-мажор
2. Гомоляка «Ноктюрн»

3

Махнюк Марія

інструментальний жанр - скрипка

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Кабанова Тетяна Іванівна

1.А. Хачатурян «Ноктюрн»
2.М.Стецюн «Болеро»

19 листопада «Фортепіано»

            Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                          

19.11

    1вікова категорія

фортепіано

09.45

 

  1.  

Полунiна Асiя та Васильєва Анастасiя

I вікова категорія

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

1. I. Беркович « Вальс»
2. Обр. С. Павлюченка – укр.нар.п. «Ой пiд вишнею… »

  1.  

Вареник Софія

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач Чечерінда Алла Вадимівна

1. І.С Бах «Менует» g-moll
2. Ю.Шамо «Гавот»

  1.  

Глотова Анна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач Оборозна
Наталія Миколаївна

1. І.С Бах «Менует» d-moll
2. В. Барвинський «Телятко»

  1.  

Губарева  Анна

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

1.Н.Торопова «Квітка та метелик»
2. Обр. Марти Барабаш «В гаю зайчик убігає»

  1.  

Кокін  Євгеній

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Зозуля Інна Ігорівна

 1. А.Білаш «Скерцо» C-dur.
2. І.Ф. Бургмюллер «Повернення»  Es-dur.

  1.  

Мещеряков Костянтин

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Савкіна Катерина Пантеліївна

1. І.С. Бах «Менует» G-dur
2. А.-Р. Гіллі  «Тихоокеанські пірати»

  1.  

Юдіна Марія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Долганіна Тамара Гнатівна

1. І. Беркович «Мазурка»
2.Д. Львов-Компанієць «Неаполітанська пісенька»

  1.  

Шапран Андрій

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач – Колюшенко Олена Василівна

1. І.С. Бах  «Менует» a-moll
2. О. Іванько  «Єралаш»

  1.  

Шандра Діана

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

викладач Чугуєвець Лариса Вікторівна

1.П.Цильхер «У гномів»
2.Л.Шукайло «Прелюдія»

 

  1.  

Тютюннік Михайло

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

викладач Маковська Галина Семенівна

1.Ф.Шопен «Ноктюрн» cis-moll
2.І.Беркович «Токката» на тему української народної  пісні «Іхав козак за Дунай»

  1.  

Васильєва Анастасiя

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Алiсова Алiна Олександрiвна

1. Л. Шукайло « Акробати - наїзники»
2. Й.С. Бах Маленька преюдiя с- moll

  1.  

Полуніна   Асія  

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Петрусенко Вікторія Вікторівна

1. Л.Шукайло "Либідь"
2. І.Хуторянський - "Вогнівочка-Стрибунівочка"

 

 

                                   

19.11

2вікова категорія

фортепіано

11.00

 

 

Фортепіанний дует «Алегро» - Будник Каріна,
  Ключка Марія

ІІ вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

1.  О. Косілова «Подорож»
2.Ю. Весняк «Адажио»

 

Пономарьова Аріна-Лепетуха Катя

ІІ вікова категорія

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

 

1

Афанасьєва Дар’я

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хатнянська Лариса Анатоліївна.

1. Ю.Щуровський«Музичний момент»
2. Борткевич «Етюд"

2

Боротканич Назар

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

1.І.Мохначьова «Уклін  Баху»
2. Н.Торопова «Африканські дикуни»

3

Будник Каріна

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Рогоза Оксана Рашидівна

1.Л. Шукайло «Спогад»
2.І. Беркович «Прелюдія № 14»

4

Ключка Марія

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Рогоза Оксана Рашидівна

1.Л.Кабестані «Елегія»
2.І. Беркович «Прелюдія № 9»

5

Жукаускас Тетяна

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Масюк Олена Леонідівна

1. Л. Шукайло «Весела мозаїка»
2. Я. Сибеліус «Ялина»

6

Зеров Герман

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Санковська Анжела Іванівна

1. Е. Гріг «Кобольд»
2. Х. Кужняк «Регтайм. Вабанк»

7

Зубенко Юліана

музична школа м. Лиман

викладач  Мазанік Тетяна Юріївна

1. О.Білаш Баркарола
2. С.Майкапар Бурхливий потік

8

Тернова Ксенія

музична школа м. Лиман

викладач  Галушко Галина Андріївна

1. І.С.Бах Двоголосна інвенція ля мінор
2. Ю.Щуровський Токата

9

Симоненко Катерина

музична школа
ім.І.Ф.Карабіца м.Торецьк

викладач Федорічева Галіна Іванівна

1.І.Ф.Карабіц «прелюдія № 1 »
2.• О.Бордюгова «Свічка горіла»

10

Сафонова Луіза

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач – Лиманська Віталіна Михайлівна 

1.І.С. Бах  «Двоголосна інвенція» фа-минор
2.В. Костенко «Гумореска»

11

Гаджи  Валерія

м.Торецьк музична школа імені Івана Карабиця

Антоненко Олена Іванівна

1. Л. Шукайло «Інтермеццо»
 2. Т. Ростимашенко  «Чаклун»

12

Вороненко Олександр

 ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута                                                                  

викладач Кольцова Галина Володимирівна

1.М.Лисенко «Пливе човен»
2.Г.Волленгаупт «Скерціно»

13

Костенко Дiана

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Бахтiна Нiна євгенiвна

1.О. Бiлаченко « Осiннiй ескiз»
2. Й.С. Бах Маленька преюдiя F- dur

14

Пономарьова Аріна

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Петрусенко Вiкторiя Вiкторiвна

1. О.Бордюгова   -  «Свічка горіла,,,»   
2.М.Карминський  - Концертіно-піккало          

15

 

 

 

 

 

 

 

                            

19.11

3вікова категорія

фортепіано

12.30

 

 

2

Терехова Дарья

Музичний напрям, інструментальний жанр - фортепіано

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

1. В.Коровіцин «Канцонетта»
2. М.Завадський «Українська шумка»

3

Поліщук Єлизавета

інструментальний жанр - фортепіано

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Богаєвська Ольга Михайлівна

1. І.С. Бах ДТК I ч. «Прелюдія та фуга с-moll»
2. Ю. Щуровський «Елегія»

5

Титов Максим

інструментальний жанр - фортепіано

музична школа м. Лиман

викладач  Мазанік Тетяна Юріївна

1. І.Шамо Токата h-moll
2 С.Борткевич Прелюдія cis-moll ор. 33 № 6

6

Сафонова Валерія

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лиманська Віталіна Михайлівна

1. І.С. Бах «Триголосна інвенція» Ми-мажор
2. М. Калачевський «Ноктюрн»

7

Лягуш Єлизавета

 інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна

1.Й.С.Бах «Інвенція» c-moll 3-х голосна
2.Ф.Шопен «Вальс» Еs-dur

8

Скрипник Андрій

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна

1.Й.Гайдн Соната e-moll ч.1
2. Є.Дога «Медитація»

9

Сбiтнєва Ксенiя

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Ушакова Iрина Вiталiївна

1. М. Степаненко « Вечiрня мелодiя»
2. Р. Лiсова «Небезпечна подорож»

                                   ВОКАЛ                   

                 ПК «Л.БИКОВА», м.КРАМАТОРСЬК

                                           19 листопада

  19

 лист.

Вокал-ансамблі

 

10.00

 

 

 

  1. 1.     1.

Народний вокальний колектив «Спiваночка»

викладачі

вокально-хоровий напрям-ансамбль (естрадний вокал)

КПСМНЗ «Слов'янська районна школа мистецтв»

керівник - Скорик Марина Сергiївна

1.«Лелеча доля» сл. В.Цiлого, муз. I.Кирилiної, обр. М. Скорик
2. «Вечiр» cл. та муз. Анни – Марiї Опанасюк

  1.  

Театр народної пісні «Берегиня»

змішана

Народний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Керівник: Хоружий Людмила Євгенівна
Концертмейстер: Хоружий Петро Іванович
Концертмейстер: Рибалко Євген Едуардович

1. «Вставай, не спи»
2. «Та косив батько»

  1.  

Народний театр пісні «Златиця» у складі1)Коробкова Анастасія
2) Галкіна Анастасія
3) Овсієнко Микита
4) Пирха Владислав
5) Титарчук Єлисей
6) Галіщева Єлизавета
7) Звагольська Олеся
8) Звагольська Ксенія
9) Вороніна Анастасія
10) Парубова Софія

ІV вікова категорія (змішана )

Народний вокал

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

керівник – Овсієнко Ольга Володимирівна

Укр.н.п. «Купальський віночок»
Укр.н.п. «Стукалка-грюкалка»

  1.  

Хор старших класів

 ІІІ вікова категорія

вокально-хоровий напрямок

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

викладач Васерук Ганна Костянтинівна,
концертмейстер  Кот Леся Віталіївна

1. Х. Биби "Hats" ("Шляпи")
2. Славкин «Снег»

  1.  

 Хор «Барвінок»

ІV вікова категорія (змішана)

вокально-хоровий напрям

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сидоренко Олена Георгіївна – керівник, Сидоренко Юрій Володимирович-концертмейстер

1. «Every time I Feel the spirit» афро-американський спиричуелс (конц)
2. «Україна» І.Петриненко (фонограма)

  1.  

Хор класу духовного співу «Преображення»

ІV вікова категорія (змішана)

вокально-хоровий напрям

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Уралова Лола Кадирівна,
Концертмейстер – Коломойцева Наталя Сергіївна

1.«Достойно есть» - грецький розспів в обробці Г.Лапаєва
2.Д.Бортнянський «Слава Богу в вишніх»

  1.  

Шоу-група «Кіндер - сюрприз»

ІІІ категорія

вокально-хоровий напрям

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.Н.Май «А ми дівчата з України»
2.С.Котовський «Наша земля - Україна»

  1.  

Квартет народного театру пісні «Златиця» у складі: 1)Коробкова Анастасія
2) Галкіна Анастасія
3) Овсієнко Микита
4) Галіщева Єлизавета

ІV вікова категорія (змішана )

народний вокал.

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

керівник – Овсієнко Ольга Володимирівна

1.Укр.н.п. «Ой, полечко, поле»
2.Укр.н.п. «А коваль на току»

  1.  

Фольклорний ансамбль "Веселка" у складі Гонтарев Максим, Попова Ксенія,Садченко Карина, Якименко Анна, Мадіна Євгенія, Гонтарев Денис, Ретинська Юлія, Черняк Тетяна Василівна

ІV вікова категорія (змішана )-молодша

народний вокал.

КПСМНЗ «Володимирівська школа мистецтв» Волноваського району

керівник Черняк Тетяна Василівна

1.Укр.н.п. «Щедрівка " Ми з козою»
2.Укр.н.п.  Веснянка «Весняночко-панянечко»

19ЛИСТОПАДА НАРОДНИЙ ВОКАЛ «УКРАЇНСЬКЕ НАМИСТО»-              10.40

19ЛИС

НАРОДН ВОКАЛ

 

10.40

 

 

 

  1.  

Палієнко Софія

Вікова категорія – II вікова категорія

Народний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Муз. Михайлюка, сл. Н.Юрийчука
«Черемшина»
2. «Донька України» автор
невідомий

  1.  

Астахова Єлізавета

Вікова категорія – II вікова категорія

Народний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна

1. І. Сл'от, сл. О. Матійко " Марієчка"
2. У. н. п. " Ой я, молода"

  1.  

Базюк Катерина

III вікова категорія

Народний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Керівник: Хоружий Людмила Євгенівна

1. «Гей, пливе кача»
2. «Через сад виноград»

19листопада академвокал 1 вік.категорія-11.00

19

лист

академвокал

1 вік.категорія

 

 

11.00

 

  1.  

Сьоміна Діана

Академічний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна
Концертмейстер: Володіна Ельвіра Володимирівна

1. І. Францескевич «Сватання»
2. Є. Шварц, А. Спадавєккіа «Добрий жук»

  1.  

Міронова Аліса Валерієвна

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1. І.Бах "Осінь", 2. Роберт Шумен "Мы отправимся далёко"

  1.  

Кашина Ксенія

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1.роберт шумен "совушка", 2. шумен песочный человечек

 

19листопада академвокал 2 вік.категорія

19

лист

академвокал

2 вік.категорія

 

 

 

 

  1.  

Ревинська Вікторія

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Дж.Боллати«Фіалка»
2. Муз.Лунеро, сл. Могол «На щеке твоей
слезинка»

  1.  

Гришко Марія

Академічний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна
Концертмейстер: Кіясь Катерина Юріївна

1.Л. Давидова «Під небом України»
2.О. Кузмічьова «Золушка»

  1.  

Самофалова Дар’я

Академічний вокал

 ПСМНЗ Музична школа, м. Мирноград

Викладач: Аніщенко Ірина Карлівна,
Концертмейстер: Корпухіна Оксана Викторівна

1. сл. Леся Українка, муз. Б.Фільц «На зеленому горбочку»
2. сл.. О.Плещева, муз. П.Чайковський «Мій садочок»

  1.  

Астахова Єлізавета

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1.В. Верменич, сл. М. Сома "Польова царівна"
2. Рум. н. п. " Пастушок"

  1.  

Александрова Дар'я

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1. Дж. Росіні "Альпійська пастушка"
2. У. н. п. " Гандзя"

  1.  

Бутенко Дар'я

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Федорічева Галина
Іванівна (рояль)

1. Л. Рудківська, сл. Л. Українки "Стояла я і слухала весну"
2. Обр. Я. Ярославенка, у. н. п. " Ой там на горі"

  1.  

Ожерельєва Аліна Ігорівна

Академічний вокал

м. Торецьк, Музична школа ім. Івана Карабиця

викладач Гладиш Неля Прохорівна, концертмейстер Шепель Ніна Ігорівна

1.дж. пучини "ария лауретты" , 2. франс шуберт "блаженство"

19листопада академвокал 3 вік.категорія

19

лист

академвокал

3 вік.категорія

 

 

 

 

  1.  

Грибанова Людмила

Академічний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.У.н.п. «Глибока кирниця»
2. У.н.п. «В кінці греблі ,шумлять верби»

  1.  

Дем'янова Вікторія

Академічний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

Викладач - Петрухіна Олена Іванівна; концертмейстер - Шепель Ніна
Ігорівна (рояль)

1.Дж. Панзиело " Ариетта Мельничихи"
2. Обр. П. Бойченка , у.н.п. " Зелененький барвіночку"

1

Мінаєва Марія

викладач

академічний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Концертмейстер – Дорофєєва Євгенія Олександрівна

1.Ф.Кадененко «Чого з’являєшся мені»
2.М.Дунаєвський «Вальс» з кінофільму «Цирк»

                     

 

 

19листопада 1 вікова естрадний вокал- 12.15

19листопада

1 вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Булгакова Поліна

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл..і муз.Н.Май «Любить Україну»
2. Сл.і муз. Л.Пермінова  «Сны как бабочки цветные»

  1.  

Постолак Маргарита

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл. і муз.А.Тринчер  «Країна мрій»
2. Сл. і муз.В.Виноградов  «Свободная птица»

  1.  

Сухомясова Вікторія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Алєйнікова Надія Сергіївна

1. сл.Вадима Крищенко, муз. Володимира Шабашевича – «Усміхнися мені»
2. з дитячого Євробачення – «Маленький принц»

  1.  

Крижановська Уляна

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1. «На десерт» з репертуару Open Kids
2. Н. Май «Колискова для звіряток»

  1.  

Третяк Дана

Естрадний вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Момренко Катерина Вікторівна

 1. «Ангел» А.Трінчер
2. «Україночка-росиночка» Н.Май

  1.  

Поспєлова Вікторія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Богданова Ольга Вікторівна

1.А.Олейникова «Музика слова»
2.Д.Федотов «Я нарисую страну»

  1.  

Сільонова Регіна

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Мінаєва Марія Михайлівна

 

12.

Жидкова Iрина

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Слов'янська районна школа мистецтв»

викладач - Скорик Марина Сергiївна

1. «Я маленька україночка» з реп. О. Красуляк
2. «Мама» з реп. С. Тарасовоiї

 

 

 

19листопада 2 вікова естрадний вокал 13.00

19

Листоп

2 вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Шульга Анастасия

Естрадний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1.Українська народна пісня «Ой, не світи
місяченьку»
2.Eria«Очі»

  1.  

Ветковський Олександр

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл. і муз.О.Пономарьов «Ти дочекайся»
2. Сл. і муз.В.Сюткін «Любите девушки»

  1.  

Дейнего Діана

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. Сл.і музика А.Тринчер «Почни з себе»
2. Сл.імуз.С.Фисенко  «Жива вода»

  1.  

Красовська Марія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Алєйнікова Надія Сергіївна

1. сл. муз. М. Захарченко «Моя Земля»
2.сл. муз. А. Петряшева «Свободнаяптица»

  1.  

Полякова Софія

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Гришина Віра Василівна

1.М.Годенко «Соколята»
2.А.Петряшева«Вільна птаха»

  1.  

Соловеєнко Євангеліна

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.С.Фетищева «Острів мрій»
2. сл..імуз.О.Білоконь «Дівчина веселка».

  1.  

Дробкова Валерія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. Автор невідомий «Вогонь і балерина»
2.Н. Май «Сопілочка»

  1.  

Івановська Софія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1.І. Поклад «Ой летіли дикі гуси»
2.Cristall «Крила янгола»

  1.  

Мандрикіна Віолетта

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. О. Єрмолов «Будет!»
2.Н. Май «Свіча»

  1.  

Скорик Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Брезіцька Тетяна Леонідівна

1. А. Кунець «Оглянись вокруг»
2.В. Гуменчук «Сад молодий»

  1.  

Божевський Богдан

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1. О. Газманов «Мама»
2.Н. Май «Червона калина»

  1.  

Великанова Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1.П. Маккартні «Oh, darlinng»
2.Ю. Воронюк «Вибір є»

  1.  

Сівкова Віолетта

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

• А. Чешегорова «Янгол мій»
• М. Яремчук «Весна»

  1.  

Кліманова Катерина

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1. А. Матвієнко «Дивна квітка»
2. Б. Потьомкін «Наш сосед»

  1.  

 Рябцун Єлизавета

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1.  Май «А на рідній Україні солов`ї»
2. В. Ударцев «В мире доброты»

  1.  

Сушицька Анастасія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1. А. Чешегорова «Ангел мой»
2.Н. Май «Мамочка моя»

  1.  

Шакірова Карина

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Харченко Сергій Миколайович

1.Н. Май «Тільки в нас на Україні»
2.Н. Май «Пісня про лелеченька»

  1.  

Нагорняк Мілана

Естрадний вокал

 ПСМНЗ Музична школа, м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. сл.. і муз. С. Тарасова «Намалюй»
2. сл.. і муз. Ассоль «Алые паруса»

  1.  

Чуприна Катерина

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

викладач Корчака Едуард Васильович

1. сл. А.Бінцаровської муз. С.Родька «Моя сорочка-вишиванка»
2. сл. В.Крищенко муз. В.Куртяк «Мій рідний край»

  1.  

Жученко Олександра

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

викладач Корчака Едуард Васильович

1. Ф.Стінг «Відведи мене до церкви»
2. Х.Соловій «Тримай»

  1.  

Виниченко Тетяна

Джазовый вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Момренко Катерина Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1. «Oh, Darling» John Lennon, Paul mc Cartney (фонограма)
2. «Намалюю тобі зорі» Т.Кароль (конц.)

  1.  

Чернуха Ксенія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.М.Мазюта «Світлий ангел»
2.О.Єрмолов «Народження зірок»

  1.  

Фісак Валерія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

• _І.Галицька «Капай дощику»
• _»

26.

Стремоухова Софiя

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Слов'янська районна школа мистецтв»

викладач - Скорик Марина Сергiївна

1. «Усмiхнися мені » з реп. С. Тарасовоiї
2. «Нехай квiтує Україна» з реп. I. Зiнковської

 

19листопада 3вікова естрадний вокал – 15.00

19листопада

3вікова естрадний вокал

 

 

 

 

  1.  

Мінько Олексій

Естрадний вокал

Музична школа им.І.Карабиця м. Торецька

викладач Серьогіна Олена Володимирівна

1. Святослав Вакарчук « Не твоя
війна»
2. «Все буде
добре»

  1.  

Семенцова Дарина

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1.Сл. і муз.в.Ватащук «Я бажаю»
2. Романс «там нетменя»

  1.  

Сергієнко Єлизавета

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бояр Наталія Юріївна

1. У.н.п. в обробці  О.Білоконь  «Козаки»
2. Сл.імуз.невідомі «Осени не будет никогда»

  1.  

Рухова Діана

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1.О. Югін «Душа»
2.Н. Май «Серце мами»

  1.  

Яніна Ганна

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Гришко Ольга Вікторівна

1. М. Шпак «Лелеки»
2. Є. Скрипкин «Всі шляхи янголів»

  1.  

Шуригін Дмитро

Естрадний вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

 Момренко Катерина Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

1.  «Спасибо мама» Н.Могілевська (фонограма)
2. «Рідна мати моя» П.Майборода, А.Малишка (конц.)

  1.  

Шевченко Анастасія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна

1.С.Ханагян «Возвращайся»
2.Н.Спірідонов, сл.. О.Кисільова «Вільний птах»

  1.  

Філатова Вероніка

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач – Богданова Ольга Вікторівна,
Концертмейстер – Баєв Ярослав Євгенович

1.О.Харітонов, сл.. В.Сєрова «Загублені слова»
2.А.Бойко «Ангел»

  1.  

Філатова Вероніка

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна, концертмейстер Бієв Ярослав Євгенович

1. Є.Літвінкович "Дійду до мети"
2. сл. С. Стеценко, муз. А. Суського "Коли припиняться бої"

  1.  

Шевченко Анастасія

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Керівник – Богданова Ольга Вікторівна, концертмейстер Бієв Ярослав Євгенович

1. Illaria "Відьма"
2. Х.Ханагян , переклад Т.Нагорської "Повертайся"

  1.  

Сільонова Регіна

Естрадний вокал

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

викладач Мінаєва Марія Михайлівна

1."Молитва старого монаха" музыка Левон Севан, стихи Армен Казарян
2."Батькам" А.Івашина

  1.  

Невесела Олександра

Естрадний вокал

Райгородоцький будинок природи та
дозвілля

Ковальова Світлана

1. « В чистім полі»
2.«Два персні»

  1.  

Гудова Ольга

Естрадний вокал

Райгородоцький будинок природи та
дозвілля

Гудова Наталія

1. « Попурі на пісні В.Івасюка»
2. «Не здавайся»

14.

Казбан Ганна

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Слов'янська районна школа мистецтв»

викладач - Скорик Марина Сергiївна

1.«Молюся за тебе» з реп. В. Святогiр
2. «Неба дожди» з реп. С. Тарасовоiї

15

Федчишак Марія

Естрадний вокал

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Третяк Віталіна Анатоліївна

1.С. Вакарчук «Він чекає на неї»
2.Б. Блессінг «Ми Україна»

1

.Бояр Наталія Юрїівна

викладачі

Естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

1. сл.. і муз. Н.Валевська «Мир над Україною»
2. G.Hudson: « I love you,I do»

2.

 

Корчака Едуард

викладачі

Естрадний вокал

музична школа м. Лиман

1. P.B.Ruis “Sway”
2. Фетц Уоллер «Жимолость»

3

 

Момренко Катерина Вікторівна

викладачі

джазовий вокал

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

1. «Cheek to Cheek» I.Berling
2. «Чом ти не прийшов»

 

 

 

Партнери