Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Підсумки музичного напряму (інструментальний жанр, муз.літ)

Підсумки музичного напряму (інструментальний жанр, муз.літ)

2017-11-21 23:35:23

18листопада «ФОРТЕПІАНО»

Шановні учасники, батьки і керівники! Перевірте з дипломами, якщо є помилки , телефонуйте.

 

                            Фортепіано-дуети(1ч)

  1. 1.  

Стогнушенко Діана, Мельникова Єлизавета

I вікова категорія

Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Бондаренко Лариса Миколаївна

Л2

  1. 2.  

Фортепіанний дует у складі:  
  Іванова Альона  - Семенова Вікторія

І вікова категорія (7-8 років)

інструментальний жанр – фортепіано (ансамбль)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Перепелиця Олена Анатоліївна

Д1

  1. 3.  

Ярославська Ангеліна,
 Барсегян Нарє

ІІ вікова категорія

Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладачі Федотова Анжела Валентинівна,
 Ліпко Тетяна Федорівна

Л2

  1. 4.  

Фортепіанний ансамбль (Дячкіна Марія,  Рибалко Софія)

ІІ вікова категорія 8-10р

інструментальний жанр – Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ


викладач Гаркун Ірина Антоліївна

Д1

  1. 5.  

Кіпаренко Софія, Павленко Оксана

II вікова категорія

інструментальний жанр – Фортепіанний ансамбль

 КПСМНЗ музична школа№2 м.
Білицьке

викладач Нестеренко Аліна Миколаївна

Д1

  1. 6.  

Фоменко Софія, Барсегян Нарє

ІІ вікова категорія

Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Федотова Анжела Валентинівна

Д1

  1. 7.  

Савченко Анастасія,
 Карташев Владислав

III вікова категорія

Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладачі Федотова Анжела Валентинівна,
 Ліпко Тетяна Федорівна

Л1

 

 

 

 

 

1вікова фортепіано

 

 

 

1

Писарчук Роман

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Ескіна Наталія Петрівна

Д1

2

Рухманова Катерина

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Русакова Сусанна Михайлівна

Л3

3

Дячкіна Марія

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Гаркун Ірина Антоліївна

Л3

4

Реброва Дар’я

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Ескіна Наталія Петрівна

Л2

5

Cолянов Олександр

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Тарасенко Людмила Іванівна

Д1

6

Чепіга Анастасія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Марченко Олена Сергіївна

Д2

7

Клименко Вадим

Краматорська школа мистецтв №3

викладач Гребенюк Ольга Маратівна

Л3

8

Скоркін Тимур

Краматорська школа мистецтв №3

викладач Морошан Ніна Володимирівна

Д1

9

Посохов Артем

Краматорська школа мистецтв №3

викладач Шигонова Ірина  Володимирівна

Д1

12

 Мельникова Єлизавета

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Бондаренко Лариса Миколаївна

Л3

13

Стогнушенко Діана

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Бондаренко Лариса Миколаївна

ГРАН-ПРІ в інструметальному жарі

17

Хаджинова Софія

Волноваська школа мистецтв

Викладач: Бізюкова Людмила Едгарівна

Л2

18

Сухова Христина

Чугуївська дитяча музична школа

Викладач – Зінченко Лариса Борисівна

Л3

19

Анісімова Марія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

викладач Воронова Алла Василівна         

Д1

20

Ревуцька Марта

Харків

Ганна Ревуцька

Д1

21

Демченко Крістіна

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач  Ростовська Олена Миколаївна

Д1

22

Маркасян Поліна

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач Матвєєва Ірина Іванівна

Д1

 

 

 

 

 

2вікова фортепіано

11.50

 

 

  1.  

Кара   Анна

КПСМНЗ ШМ м.Курахове

Поліщук Світлана  Олексіївна

Л2

  1.  

Мельник Марія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

викладач Воронова Алла Василівна         

Д1

  1.  

Хабенко Вікторія

КПСМНЗ музична школа № 2 м.Білицьке

викладач Безсмертна Вероніка Станіславівна

Л2

  1.  

Долгушин Віталій

КПСМНЗ « Музична школа м. Гірник»

викладач Масло Валерія Іванівна

Д2

  1.  

Зінова Дар’я

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна

Д1

  1.  

Молчан Надія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Глушко Вікторія Олександрівна

Д2

  1.  

Рожкова Антоніна

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Сизченко Світлана Олександрівна

Д1

  1.  

Харчук Анна

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Сизченко Світлана Олександрівна

Д1

  1.  

Іванова Анастасія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна

Л1

  1.  

Юшковський Юрій

Волноваська школа мистецтв

Викладач: Бізюкова Людмила Едгарівна

Л2

  1.  

Кондор Наталія

Волноваська школа мистецтв

Викладач: Бізюкова Людмила Едгарівна

Л3

  1.  

Білошапка Анастасія

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач  Казимова Наталія Геннадіївна

Д1

  1.  

Борисова Вероніка

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Ескіна Наталія Петрівна

Д1

 

  1.  

 

 

 

 

Янчук Софія

 

 

 

 

 

 

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач Натолока Русанна Володимирівна

Д1

  1.  

Бугай Маріанна

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Кудрікова Світлана Іванівна

Д2

  1.  

Кошелєва Ксенія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Григоренко Наталія Євгенівна

Д2

  1.  

Чеканова Наталія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Бабалян Світлана Павлівна

Д2

  1.  

Кондратюк Віталіна

Краматорська школа мистецтв №3

Точилкіна Тетяна Федорівна

Д1

  1.  

Васильєва Таїсія

Краматорська школа мистецтв №3

Морошан Ніна Володимирівна

Л3

  1.  

Кулівець Ліза

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Неудачина Наталія Борисівна

Д2

  1.  

Трясорук Ярослава

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича».


викладач – Сухомлінова Катерина Василівна

Д2

  1.  

Чельтер Вікторія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича».


викладач – Сухомлінова Катерина Василівна

Д2

 

                                          Фортепіано-дуети(2ч)

  1. 1.      

Фортепіанний дует Титарчук Єлізавета та Єрмолова Юлія

III вікова категорія

Фортепіанний ансамбль

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач Стаховська Людмила Іванівна

Л2

  1. 2.      

Дует Трясорук Ярослава та Вікторія Чельтер

ІІ вікова категорія

інструментальний жанр – Фортепіанний ансамбль

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича».


викладач – Сухомлінова Катерина Василівна

Д1

 

 

 

                             

 

 

 

3вікова фортепіано

 

 

 

1

Борщова Світлана

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна         

Д2

2

Работяга Вікторія

КПСМНЗ «Музична школа м.Селидове»

викладач Степаненко Надія Олександрівна

Д3

3

Теслюк Анастасія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Сизченко Світлана Олександрівна

Д1

4

 Бережна Маргарита

КПСМНЗ «Музична школа м.Селидове»

викладач Качмар Наталія Олексіївна

Д1

5

Куценко Юлія

Чугуївська дитяча музична школа

   Викладач – Ушакова Ірина Олександрівна

Л3

6

Вязьміна Катерина

КПСМНЗ музична школа № 2 м.Білицьке

викладачТіщенко Ганна Вікторівна

Д1

7

Юшковська Марія

Волноваська школа мистецтв

Викладач Бізюкова Людмила Едгарівна

Л2

8

Єрмолова Юлія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач Стаховська Людмила Іванівна

Л1

9

Кириченко Павло

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач Стаховська Людмила Іванівна

Д1

10

Титарчук Єлізавета

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач Стаховська Людмила Іванівна

Д1

11

Сєда Орина

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Бондаренко Лариса Миколаївна

Л2

14

Дмитрук Євгенія

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Тарасенко Людмила Іванівна

Д1

15

Рипаленко Олександра

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Тарасенко Людмила Іванівна

Д1

16

Яковенко Аліна

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Рянська Тетяна Анатоліївна

Д1

17

Сухомлінова Таїсія

Школа естетичного виховання при Харківському музичному
училищі імені Б. М. Лятошинського

викладач Левандовський М.Ю

Д1

 

 

                                   ВИКЛАДАЧІ 

концертмейстерська майстерність, фортепіано – 15.00                       

 

1

Онофрійчук Олена Володимирівна

фортепіано

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 

Л2

3

Нестеренко Інна Леонідівна

інструментальний напрям (концертмейстерська майстерність)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

конц. Холодна Аліна Сергіївна

Л2

4


Ревуцька Ганна Григорівна

Інструментальний жанр- фортепіано

ДМШ №14,м.Харків

 

Л2

 

    19 листопада «Фортепіано»

            Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                          

19.11

    1вікова категорія

 

 

 

  1.  

Полунiна Асiя та Васильєва Анастасiя

викладачі Петрусенко Вiкторiя Вiкторiвна та

 Алiсова Алiна Олександрiвна

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Д1

  1.  

Вареник Софія

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач Чечерінда Алла Вадимівна

Д1

  1.  

Глотова Анна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач Оборозна
Наталія Миколаївна

Д1

  1.  

Губарева  Анна

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

Д1

  1.  

Кокін  Євгеній

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Зозуля Інна Ігорівна

Д1

  1.  

Мещеряков Костянтин

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Савкіна Катерина Пантеліївна

Д1

  1.  

Юдіна Марія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Долганіна Тамара Гнатівна

Л2

  1.  

Шапран Андрій

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач – Колюшенко Олена Василівна

Д1

  1.  

Шандра Діана

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

викладач Чугуєвець Лариса Вікторівна

Л3

  1.  

Полуніна   Асія  

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Петрусенко Вікторія Вікторівна

Л3

  1.  

Майорова Олександра

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

 

Д1

  1.  

Матвєєва Вероніка

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

 

Д1

 

                                   

 

2вікова категорія

фортепіано

 

 

  1.  

Пономарьова Аріна-Лепетуха Катя

викладач Петрусенко Вiкторiя Вiкторiвна

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Л3

  1.  

Афанасьєва Дар’я

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хатнянська Лариса Анатоліївна.

Д1

  1.  

Боротканич Назар

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

Д1

  1.  

Будник Каріна

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Рогоза Оксана Рашидівна

Л2

  1.  

Ключка Марія

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Рогоза Оксана Рашидівна

Л2

  1.  

Жукаускас Тетяна

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Масюк Олена Леонідівна

Д1

  1.  

Зеров Герман

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Санковська Анжела Іванівна

Л1

  1.  

Зубенко Юліана

музична школа м. Лиман

викладач  Мазанік Тетяна Юріївна

Д1

  1.  

Тернова Ксенія

музична школа м. Лиман

викладач  Галушко Галина Андріївна

Д1

  1.  

Симоненко Катерина

музична школа
ім.І.Ф.Карабіца м.Торецьк

викладач Федорічева Галіна Іванівна

Д1

  1.  

Гаджи  Валерія

м.Торецьк музична школа імені Івана Карабиця

Антоненко Олена Іванівна

Л3

  1.  

Вороненко Олександр

 ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута                                                                  

викладач Кольцова Галина Володимирівна

Д1

  1.  

Пономарьова Аріна

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Петрусенко Вiкторiя Вiкторiвна

Д1

 

 

 

                            

19.11

3вікова категорія

фортепіано

 

 

 

2

Терехова Дарья

Музичний напрям, інструментальний жанр - фортепіано

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Бакаржиєва Вікторія Леонідівна

Д1

3

Поліщук Єлизавета

інструментальний жанр - фортепіано

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Богаєвська Ольга Михайлівна

Д1

5

Титов Максим

інструментальний жанр - фортепіано

музична школа м. Лиман

викладач  Мазанік Тетяна Юріївна

Д1

6

Сафонова Валерія

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лиманська Віталіна Михайлівна

Д1

8

Скрипник Андрій

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна

Д1

9

Сбiтнєва Ксенiя

інструментальний жанр - фортепіано

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Ушакова Iрина Вiталiївна

Д1

Інструментальний жанр

        струнно-смичкові інструменти

      18 листопада, школа мистецтв№1

                       м.Краматорськ

 

18.11

1вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

 

1

Абраменко Олександра

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Полякова Ірина Вадимівна,
концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна

Л3

2

Лазебник Олексій

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Полякова Ірина Вадимівна,
концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна

Д3

3

Петровська Ганна

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Полова Інга Георгіївна,
 концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна

 

 

 

 

 

Д3

4

Кравцова Вероніка

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Киденко Надія Олександрівна,
    концертмейстер Григоренко Наталія Євгенівна

Д1

6

Клад Поліна

Школа мистецтв №3 м.Краматорськ

 Викладач - Соломатіна Алла Вікторівна,
 концертмейстер - Поліщук Лариса Іванівна

Д2

7

Сєчин Марко

Школа мистецтв №3 м.Краматорськ

 Викладач - Соломатіна Алла Вікторівна,
 концертмейстер - Поліщук Лариса Іванівна

Д3

8

Челпанова Олександра

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Лебеденко Світлана Вікторівна
концертмейстер – Логойко Катерина Анатоліївна

Л2

9

Теліга Вероніка

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (віолончель)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

Д2

 

 

 

 

 

2вікова категорія

 

струнно-смичкові інструменти

 

 

  1.  

Світко Денис

  інструментальний жанр – скрипка

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Деменюк Марина Володимирівна,
 концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

Л2

  1.  

Тимофєєва Анна

  інструментальний жанр – скрипка

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Деменюк Марина Володимирівна,
 концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

Д2

  1.  

Поволоцька Софія

  інструментальний жанр – скрипка

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

          викладач :    Федченко Світлана Єгорівна
         концертмейстер : Чумаченко Ганна Сергіївна

Л3

  1.  

Кучин Олександр

інструментальний жанр - скрипка

 ПСМНЗ "Миронівська музична школа"

викладач Матюхіна Наталя Михайлівна, концертмейстер Ступак Світлана Сергіївна

Д1

  1.  

Алєксєєва Аліна

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Козуб Людмила Леонідівна,   
    концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

Д1

  1.  

Клєткіна Катерина

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Киденко Надія Олександрівна   
    концертмейстер Григоренко Наталія Євгенівна 

Л1

  1.  

Окунєва Олена

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Козуб Людмила Леонідівна,  
 концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

Д2

  1.  

Євтушевська Євгенія

  інструментальний жанр –

скрипка

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Лебеденко Світлана Вікторівна
концертмейстер – Логойко Катерина Анатоліївна

Д3

  1.  

Дмитрієва Анастасія

струнно-смичкові інструменти-ПРОФІ

Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат

 

Л1

                   

 

 

18.11

3вікова категорія

 

струнно-смичкові інструменти

 

 

  1.  

Мушинська Катерина

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Полова Інга Георгіївна,
 концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна

Л3

  1.  

Гайворонська Анна

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач : Гайворонська Євгенія Станіславівна
концертмейстер :  Баша Тетяна Володимирівна

Л1

  1.  

Бершацька  Анна

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач : Гайворонська Євгенія Станіславівна
концертмейстер :  Баша Тетяна Володимирівна

Л2

  1.  

Крамська Єлизавета

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Козуб Людмила Леонідівна,  
концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

Л1

  1.  

Куліш Надія

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Козуб Людмила Леонідівна,  
концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

Д1

  1.  

Куліш Марія

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Козуб Людмила Леонідівна,  
концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

Д2

  1.  

Непомняща Ксенія

інструментальний жанр-струнно-смичкові інструменти (скрипка)

Школа мистецтв №3 м.Краматорськ

 Викладач - Соломатіна Алла Вікторівна,
 концертмейстер - Поліщук Лариса Іванівна

Л3

  1.  

Латкіна Катерина

струнно-смичкові інструменти -ПРОФІ

Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат

викладач Гребнєва Ірина
Вікторівна, концертмейстер Кізка Валерія

Л2

  1.  

Павлов Олександр

струнно-смичкові інструменти

Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат

викладач Гребнєва Ірина
Вікторівна, концертмейстер Кізка Валерія

Л1

  1.  

Тришкіна Марія

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Лебеденко Світлана Вікторівна
концертмейстер – Логойко Катерина Анатоліївна

Д2

 

ВИКЛАДАЧ

1

Холодна Аліна Сергіївна

інструментальний напрям (скрипка)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

конц. Нестеренко Інна Леонідівна

Л1

 

             Інструментальний                жанр струнно-смичкові                     інструменти

           19 листопада, школа                          мистецтв  №1

                   м.Краматорськ

 

1вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

 

  1.  

Окєкє Стелла

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Сентіщева Інна Анатоліївна,
 концертмейстер  Хатнянська Лариса Анатоліївна

Д2

  1.  

Папіна Олександра

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

Д1

  1.  

Доренська Анжела

музична школа м. Лиман

викладач - Пономарьова Ніна Василівна, концертмейстер – Андаран Наталія Борисівна

Л2

  1.  

Усольцева Єва

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лапченко Олена Іванівна,
Концертмейстер – Голуб Альона Сергіївна

Л1

 

19.11

2вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

 

 

1

Новик Михайло

інструментальний жанр – скрипка

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
 концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

Л2

2

Голубоцька Вікторія

інструментальний жанр – скрипка

музична школа м. Лиман

викладач - Пономарьова Ніна Василівна, концертмейстер – Андаран Наталія Борисівна

Л3

3

Тернова Софiя

інструментальний жанр- скрипка

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Носак Наталя Вiкторiвна,
 концертмейстер Федосенко Юлiя Iгорiвна

Д1

 

19.11

3вікова категорія

струнно-смичкові інструменти

 

 

 

1

Миргородський Богдан

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач  -   Сентіщева Інна Анатоліївна,
концертмейстер -  Хатнянська Лариса Анатоліївна

Д1

2

Герасимова Маргарита

 інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач –Лапченко Олена Іванівна,
Концертмейстер – Голуб Альона Сергіївна

Д1

3

Махнюк Марія

інструментальний жанр - скрипка

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Кабанова Тетяна Іванівна

Д2

 

 

 

« Народні інструменти»

              Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                 18.11.2017

 

18.11

1 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Губарєв  Дмитро

інструментальний жанр - балалайка

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач Галузинський Павло Петрович,
 концертмейстер Семененко Ольга Олександрівна

Л2

2

Гомольський Іван

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

викладач Дорофєєва Наталя Анатоліївна

Л1

 

                 

 

2 вікова

Народні інструменти

 

 

 

  1.  

Тимошенко Дар’я

  інструментальний жанр – гітара

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Пилипенко Олександр Володимирович

Д1

  1.  

Кустов Тарас

  інструментальний жанр – баян

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Сидоренко Наталія Іванівна

Д2

  1.  

Гоголенко Андрій

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ «Музична школа
ім. В.Г.Купрієнка м.Українськ»

викладач Переверзєва Наталія Олексіївна

Д3

  1.  

Дубина Максим

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ « Музична школа м. Гірник»

викладач Семешина Олена Іванівна

Д2

  1.  

Юрпольський Антон

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ « Музична школа м. Гірник»

викладач Макєєв Володимир Миколайович

Д2

  1.  

Фокіна Марина

інструментальний жанр – баян

КПСМНЗ « Музична школа м. Гірник»

викладач Макєєва Ольга Петрівна

Д2

  1.  

Лавріков Віталій

  інструментальний жанр - народні інструменти, акордеон

КПСМНЗ «Музична школа м.Селидове»

викладач –Джумурат Валентина Борисівна

Д1

  1.  

Нагорна Ольга

Музичний напрям, інструментальний жанр - аккордеон

 ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледар

викладач Багатюк Світлана Григорівна

Д3

  1.  

Волвенкова Анастасія

інструментальний жанр – народні інструменти (гітара)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Бутов Сергій Дмитрович

Л2

  1.  

Крупінов Олександр

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Дергачов Станіслав Вікторович

Л1

  1.  

Решетняк Сергій

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Дергачов Станіслав Вікторович

Л1

  1.  

Каплій   Дмитро  

інструментальний  жанр-акордеон

Краматорська школа  мистецтв  №3

Фоміна Тетяна Анатоліївна

Л3

                    

 

3 вікова

Народні інструменти

 

 

 

  1.  

Мережко Максим

  інструментальний жанр – гітара

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Пилипенко Олександр Володимирович

Л1

  1.  

Передрій Богдан

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ «Музична школа м.Селидове»

викладач Штихно Тетяна Іванівна

Д2

  1.  

Нагорний Федір

  інструментальний жанр – домра

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ


викладач Карасьова Неллі Веніамінівна,
концертмейстер Зубченко Лариса Юріївна

Л3

  1.  

Гаватюк Кирило

  інструментальний жанр – гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Крутоуз Людмила Вікторівна         

Д2

  1.  

Кіщенко Анастасія

  інструментальний жанр – гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Рева Віктор Якович

Д2

  1.  

Захаров Роман

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Дергачов Станіслав Вікторович

Л2

  1.  

Костенко Мурат

інструментальний жанр – народні інструменти (акордеон)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Вашковська Інна Леонідівна

Л3

ВИКЛАДАЧІ-

1/27

Крутоуз Людмила Вікторівна

інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ Музична школа м. Новогродівки

концертмейстер Василевська Тетяна Володимирівна         


   Л1                                         

 

                          « Народні інструменти»

                Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                           19.11.2017

19.11

1 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Попова Марія

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Хрипко Наталія Михайлівна

Д3

2

Ушаков Андрій

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

 викладач Хрипко Наталія Михайлівна

Д2

3

Путято Уляна

інструментальний жанр – гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Дем`янова Майя Володимирівна

Д3

4

Груздева Кіра

інструментальний жанр – народні інструменти гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Перекотій Марина Володимирівна

Д2

5

Рачинська Варвара

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

Л2

6

Волощенко Ілля

інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

Д3

                           

         

19.11

2 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Наранболд Данило

Інструментальний жанр - баян

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

Рибицький Віктор Петрович

Д1

3

Марчук Христина

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

Д1

4

Деренко Артем

  інструментальний жанр – гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Дем`янова Майя Володимирівна

Д3

5

Куліков Ілля

інструментальний жанр - акордеон

музична школа м. Лиман

викладач Мохнатова Ірина Григорівна

Д3

6

Александров Михайло

інструментальний жанр – баян

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.
Слов’янська»

викладач – Сарієнко Ніна Іванівна

Д2

7

Геліх Лія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

Д1

8

Гаранов Ілля

інструментальний жанр - гітара

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв Ігор Генріхович – викладач

Д3

9

Бєлоносова Вероніка

 інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Осипенко Ірина сергіївна - концертмейстер

Д2

10

Дьоміна Софія

 інструментальний жанр - домра

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Камінська Оксана Вікторівна – викладач, Хаменок ольга Миколаївна - концертмейстер

Л3

11

Коваленко Ігор

інструментальний  жанр-акордеон

 ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута                                                                 

Викладач – Ільченко Наталя Костянтинівна

Л2

12

Шваник Даниїл

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

ПСМНЗ м. Соледар

викладач Мерзликіна Надія Михайлівна

Д2

13

Приходько Михайло

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

КПСМНЗ Школа мистецтв м.
Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

Д3

14

Ковальов Сергій

  інструментальний жанр – народні інструменти (баян)

КПСМНЗ Школа мистецтв м.
Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

Д2

 

19.11

3 вікова

Народні інструменти

 

 

 

1

Литовченко Олексій

Інструментальний жанр - баян

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

Д1

2

Пронь Вероніка

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

Д3

3

Романенко Євген

Інструментальний жанр - акордеон

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Литовченко Світлана Миколаївна

Д3

4

Козлова Анастасія

інструментальний жанр – народні інструменти гітара

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Перекотій Марина Володимирівна

Д1

6

Краєвська Катерина

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

Д1

8

Гайдук Катерина

  інструментальний жанр – гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

викладач Скотнiй Олександр Сергiйович

Д3

10

Кіяшко Ілля

інструментальний жанр - баян

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

Д1

11

Матченко Анна

 інструментальний жанр - акордеон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Фісак Василь Васильович – викладач

Л2

«Музична – теоретична композиція (музична література)», «Композитор-виконавець»

     18 листопада 15.00, школа мистецтв №1

  1.  

Зінкевич Анна, Земелько Дарина

 I вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

 КПСМНЗ музична школа№2 м.
Білицьке

Викладач Корячко Тетяна Григорівна

Л1

  1. Л1

Казакова Лідія Василівна

Викладач

«Композитор-виконавець»

Комунальний початковий
спеціалізований мистецький навчальний заклад «Родинська музична школа»

солістка Казакова Лідія Василівна.,
Концертмейстери: Григорович Є. М, Коробко В. П.

Д1

  1.  

Медведєва Анастасія

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач – Утіна Анна Миколаївна

Л2

  1.  

Поляков Данило

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач – Утіна Анна Миколаївна

Л1

  1.  

Голубєва Аліна

ІІ вікова категорія

«Композитор-виконавець»

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач – Утіна Анна Миколаївна

Л1

  1.  

Власенко Марія

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Золотарьова Ольга Василівна

Л2

  1.  

Коломієць Світлана

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Романец Дар’я Олександрівна

Л3

  1.  

Зарниця Софія

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ   

викладач Савченко Тетяна Іванівна

Л1

  1.  

Яковенко Аліна

ІІІ вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ   

викладач Зарниця Анна Володимирівна

Л1

  1.  

Якименко Наталія 2в
 

 II.вікова категорія

Музична – теоретична композиція (музична література)

 ПСМНЗ Великоновосілківська музична школа

керівник Хараберюш Олена Іванівна

Д1

  1.  

Ніяка Вікторія

III вікова категорія

музично-теоретична  композиція (музична література)

 ПСМНЗ Великоновосілківська музична школа

керівник Хараберюш Олена Іванівна

Д1

  1.  

Гребенюк Діана Олександрівна

ІІІ вікова категорія

музично-теоретична  композиція (музична література)

КПСМНЗ ШМ м.Курахове

Батрак Лілія Григорівна

Л3

Духові та ударні інструменти

                18листопада, школа мистецтв№1

                                 м.Краматорськ

Учасники з КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»! Якщо не  встигаєте  на виступ, свою конкурсну програму ви маєте можливість показати після закінчення виступів в номінації

18 лис

3вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

  1.  

Баленко Дмитро

  інструментальний жанр – флейта

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Михальчук Юрій Федотович,
 концертмейстера Саутіна Ірина Анатоліївна

Д2

  1.  

Комолов Дмитро

  інструментальний жанр – флейта

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Михальчук Юрій Федотович,
 концертмейстера Саутіна Ірина Анатоліївна

Д2

  1.  

Зінченко Євген

інструментальний жанр-флейта

школа мистецтв №3
м.Краматорськ

викладач Федорічев Є.Є.,
концертмейстер Поліщук Л.П.

Л3

  1.  

Биков Самуіл

інструментальний жанр-духові та ударні інструменти (саксофон)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Марчак Олег Петрович,
 концертмейстер Босенко Елла Віталіївна

Д2

  1.  

Подолянська Світлана

інструментальний жанр -духові та ударні інструменти (флейта)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладач Марчак Олег Петрович     
 концертмейстер Анісімова Марина Олександрівна 

Л3

  1.  

Ревуцький Віталій

  інструментальний жанр – саксофон

 ДМШ № 14

Шелюк Ірина Михайлівна, концертмейстер -Ревуцька Ганна Григорівна

Л1

   

18 лис

2вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

2

Педченко Максим

  інструментальний жанр – труба

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Стогнушенко Володимир Леонідович,
 концертмейстер Бондаренко Лариса Миколаївна

Д1

3

 Бомко Аліна

інструментальний жанр - флейта

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач : Гершкович Наталія Володимирівна
 концертмейстер : Семененко Ольга Олександрівна

Д2

4

Трубіцина Аріна

інструментальний жанр - флейта

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 викладач : Гершкович Наталія Володимирівна
 концертмейстер : Семененко Ольга Олександрівна

Д2

5

Челах Даніїл

інструментальний жанр - саксофон

Школа мистецтв №1 м.Краматорськ

Викладач: Борисов Борис Станіславович
Концертмейстер: Борисова Ірина Вадимівна

Д2

6

Принько Анастасія

музичний напрям (блокфлейта)

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

викладач Михайленко Ірина Вікторівна, концертмейстера            Воронова Алла Василівна

Д2

7

Коломієць Софія

інструментальний жанр – блокфлейта

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Д2

8

Титарчук Єлисей

інструментальний жанр – саксофон

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Л1

9

Хом’як Вікторія

інструментальний жанр – саксофон

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Д1

10

Ревуцький Дмитро

Інструментальний жанр-саксофон

ДМШ № 14

Викладач-Шелюк Ірина Михайлівна, концертмейстер -Ревуцька Ганна Григорівна

Д1

 

 

 

18 лис

1вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

1

Кучеренко Уляна

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Д2

2

Рибалко Софія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Л2

 

                    Духові та ударні інструменти

                19листопада, школа мистецтв№1

                                 м.Краматорськ

19 лис

1вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

  1.  

Назаренко Дар’я_

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Кайнова Надія Олександрівна – концертмейстер

Д2

  1.  

Ковальова Христина

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

Д2

  1.  

Олізаренко Ганна

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

Л1

  1.  

Фатєєва Софія

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

Д2

  1.  

Андрійченко Анастасія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Долганіна Тамара Гнатівна

Л3

  1.  

Ціко Марія

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер: Масюк Олена Леонідівна

Д3

 

19 лис

2вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/7

Трухачова Наталя

інструментальний жанр - флейта

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

Л2

2/8

Петухов Даніїл

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анатоліївна – концертмейстер

Л2

 

19 лис

3вікова

 

Духові та ударні інструменти

 

 

 

1/9

Хащенкова Марія

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Сокол Олена Олександрівна – викладач, Хаменок Ольга Миколаївна – концертмейстер

Л2

2/10

Абрамович Давид

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

Л1

3/11

Темербек Олександра

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв валерій Ігорович – викладач, Григор’єва Тетяна Анаталіївна  – концертмейстер

Д1

ВИКЛАДАЧІ

1/12

Григор’єв Валерій Ігорович

інструментальний жанр - саксофон

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Осипенко Ірина Сергіївна - концертмейстер

Л1

 

18 листопада - Ансамблі «Музичний напрям»

          Школа мистецтв№1, м. Краматорськ

                                  9.30

  1. 1

«Народний аматорський» оркестр
 народних інструментів

ІV вікова категорія

Музичний напрям (народні інструменти)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

керівник та диригент Дротик Віктор Іванович

Л2

  1. 2

Дитячий духовий оркестр

ІV вікова категорія

інструментальний жанр –духові та ударні інструменти

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

Керівник та диригент  Товкайло Андрій Олександрович

Д3

  1.  

Зразковий естрадний оркестр

ІV вікова категорія

оркестр

 КПСМНЗ музична школа№2 м.Білицьке

керівник Годлик Микола Миколайович,
 концертмейстер Мальч Людмила Володимирівна-
 Андрєєв Олександр Миколайович

Д1

  1.  

Ансамбль українських народних інструментів
«Веселка»

ІV вікова категорія

ансамбль

 КПСМНЗ музична школа№2 м.Білицьке

керівник Леонова Оксана Вікторівна,
 концертмейстер Подзіна Алла Петрівна

Д3

  1. 4

 Ансамбль баянів та акордеонів «Смайлик»

II вікова категорія

інструментальний жанр – ансамбль

 КПСМНЗ музична школа№2 м.Білицьке

керівник : Савірська Олена Сергіївна
 концертмейстер: Савірська Олена Сергіївна

Д3

  1.  

Ансамбль народних інструментів

ІV вікова категорія

 інструментальний жанр -  ансамбль

Школа мистецтв №3 м.Краматорськ

Керівник Осипов Сергій Олексійович

Д1

  1.  

Ансамбль гітаристів «Мозаїка»( Очеретяна Олена – 13 років,
 Семенов Микита – 13 років, Курмаз Олександр – 13 років,
 Куляс Людмила – 12 років, Гоголенко Андрій – 11 років,
Стоколос Іван – 10 років,Москаленський Любомир, - 10р.,
Вольних Антон – 9 років, Москаленський Яромир – 7 років,
Переверзєва Наталія Олексіївна)

ІV вікова категорія

Ансамблі- гітара

КПСМНЗ «Музична школа
ім. В.Г.Купрієнка м.Українськ»

викладач Переверзєва Наталія Олексіївна

Д3

  1.  

Ансамбль скрипалів «Натхнення»(Вакарук Поліна – 14 років,
 Терещенко Анастасія – 11 років, Коржук Катерина – 13 років,
 Домніч Алла – 11 років, Мурова Єва – 12 років,
 Перов Микита – 13 років,Соколова Олена Іванівна)

ІV вікова категорія

Ансамблі- скрипка

КПСМНЗ «Музична школа
ім. В.Г.Купрієнка м.Українськ»

викладач Соколова Олена Іванівна,
концертмейстер Лєдвіна Лариса Василівна

Д1

  1.  

Ансамбль скрипалів « Натхнення»

ІV вікова категорія

Інструментальний жанр( ансамбль скрипалів)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

Викладач: Фурманова Наталія Вікторівна
Концертмейстер: Борисова Ірина Вадимівна

Л1

  1.  

Ансамбль скрипалів у   складі Янцевич Катерина, Юдіна Вікторія, Кучин Олександр, Чудновець Ірина

IV вікова категорія змішана

Інструментальний жанр - струнно-смичкові інструменти (ансамбль)

ПСМНЗ  "Миронівська музична школа"

викладач Молодець Тетяна Вікторівна,    
концертмейстер Ступак Світлана Сергіївна

Д3

  1.  

Ансамбль гітарістів

ІV вікова категорія

інструментальний жанр – народні інструменти (ансамбль)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

керівник Бутов Сергій Дмитрович

Л2

  1.  

ДУЕТ «СКЕРЦО» (ГРЕБЕНЮК ІЛЛЯ,ДІДЕНКО ДАНИЛО )

ІІІ вікова категорія

 інструментальний жанр -  ансамбль-акордеон

«МУЗИЧНА ШКОЛА м.КРАСНОГОРІВКИ»

викладач КУЛІШ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Д1

  1.  

Дует скрипалів «Веселка» -
Гриценко Вероніка Олексіївна
Богданова Олександра Дмитрівна

ІІ вікова категорія

інструментальний жанр – дует скрипалів

КПСМНЗ «Музична школа м.Селидове»

викладач Дубровська Людмила Іванівна,
концертмейстер Качмар Наталія Олексіївна

Д2

  1.  

Дует «Анна» -
Гайворонська Анна, Бершацька Анна

III вікова категорія

  інструментальний жанр – струнно-смичкові інструменти(скрипка)

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

викладач : Гайворонська Євгенія Станіславівна
концертмейстер :  Баша Тетяна Володимирівна

Л1

  1.  

Інструментальний дует у складі: 
 Кравцова Вероніка  (скрипка) - Кулігін Владислав  (ф-но)

І вікова категорія (8 років)

інструментальний жанр -ансамбль

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

викладачі: Григоренко Наталія Євгенівна,  Киденко Надія Олександрівна

Д1

  1.  

Інструментальне тріо

ІV вікова категорія

Інструментальний жанр - струнно-смичкові інструменти (ансамбль)

Школа мистецтв № 2  м. Краматорськ

керівник Ткаченко Віталій Андрійович    
   концертмейстер Анісімова Марина Олександрівна

Л3

  1.  

Дует акордеоністів Крутоуз Людмила Вікторівна, Олексюк Катерина Михайлівна

викладачі

інструментальний жанр-акордеон

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

керівник Крутоуз Людмила Вікторівна         

Д3

  1.  

Ансамбль скрипалів «Камертон»

ІV вікова категорія

Ансамблі- скрипка

 ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 викладач Деменюк Марина Володимирівна,
 концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

Л3

  1.  

 Ансамбль духових інструментів «Скерцо»:
Трішкіна Марія, Хом’як Вікторія, Титарчук Ліза, Титарчук Єлисей

ІV вікова категорія

інструментальний жанр – ансамбль духових інструментів

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Супрун Олена Миколаївна
концертмейстер – Лебедєва Н.О.

Д1

  1.  

Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви»

викладачі

інструментальний ансамбль

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

керівник Бакуліна Людмила Миколаївна

Л2

  1.  

 Ансамбль скрипалів «Вишиванка»:
Тришкіна М., Дуліна В., Євтушевська Є, Сиромятнікова К., Присяжна О.,
Трясорук Я., Мальцева О., Іляшенко Ю

ІV вікова категорія

Ансамблі- скрипка

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Лебеденко Світлана Вікторівна,
концертмейстер – Бистрицька Ірина Анатоліївна

Д3

  1.  

Фортепіанний квартет «ТОНІка»
 (Баша Тетяна Володимирівна, Семененко Ольга Олександрівна
  Семак Наталя Євгенівна, Борисова Ірина Вадимівна)

викладачі

інструментальний жанр – Фортепіанний ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 

Л1

  1.  

Дует Лисая Катерина та Єрмолова Юлія

III вікова категорія

інструментальний жанр – ансамбль

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д.Леонтовича»

викладач – Алексахін Олександр Анатолійович

викладач – Стаховська Людмила Іванівна

Д3

   19 листопада ансамблі «Музичний напрям»

                          

  1.  

Ансамбль «Асорті»

III вікова категорія

Ансамблі -баян

 музична школа імені Івана Карабицям.Торецьк

викладачі Карнаухова Світлана Семенівна, Коломієць Майя Михайлівна

Д3

  1.  

«Саксофон - бенд» у складі  Вишемирська Марія,
 Стефанович Богдан, Шевченко Олексій, Яценко Вікторія,
 Альберті Володимир

ІІ вікова категорія

 інструментальний жанр - духові  ансамблі

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Слов’янська»

викладач та
керівник - Тарасенко Володимир Володимирович, концертмейстер – Діденко
Тетяна Костянтинівна

Д2

  1.  

Ансамбль народних інструментів "POSMICHKA "

ІV вікова категорія

інструментальний жанр - ансамбль великої форми

Музична школа імені Івана Карабиця
М. Торецька

 Керівник - Лобачова Юлія Віталіївна; концертмейстер - Денисова Ірина
Вікторівна (рояль), Півторипавло Юрій Вікторович( ударні)

Л3

  1.  

Тріо гітаристів Матвейчук Олеся, Ісаєв Володимир, Абельдяєв Владислав

ІV вікова категорія

інструментальний жанр - ансамбль

КПСМНЗ музична школа №3 м. Білозерське

Керівник Матвейчук Олеся Олесіївна

Д3

  1.  

Інструментальний ансамбль «Експромт» у складі Кузьменко Олена Вікторівна, Полякова Тетяна Миколаївна,
Мороз Галина Миколаївна,
Галата Людмила Леонідівна,
Кротенко Юлія Павлівна (фортепіано),
Кузнєцов Денис Сергійович,
Леськів Олена Григорівна

викладачі

інструментальний ансамбль

КППСМНЗ «Школа мистецтв м. Миколаївки»

 Кузьменко Олена Вікторівна

Д1

  1.  

Ансамбль балалаєчників у складі: Вавіло Артем,
 Декар Богдан, Антропов Максим,
 Внуков Станіслав, Саджая Анастасія, Болотенко Єгор,
 Антіпов Мирон

змішана (10-14 років)

 інструментальні ансамблі

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач та керівник – Шахов Валентин Михайлович, концертмейстер – Макаренко Світлана Олексіївна

Л3

  1.  

Ансамбль гітаристів «Експромт»

ІІ вікова категорія

Інструментальний жанр - гітара-ансамблі

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Івасюк Алла Олександрівна

Д1

  1.  

Ансамбль акордеоністів «Домісолька»

ІІ вікова категорія

Інструментальний жанр – акордеон  ансамбль

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

Д3

  1.  

Ансамбль акордеоністів «Ренесанс»

III вікова категорія

Інструментальний жанр – акордеон  ансамбль

ПСМНЗ музична школа м. Мирноград

викладач Хрипко Наталія Михайлівна

Л3

  1.  

Ансамбль гітаристів «Мелодія»

змішана

інструментальний жанр –  ансамбль

Музична школа № 1 м.Добропілля

Викладач: Коваленко Людмила Володимирівна
Концертмейстер: Коваленко Людмила Володимирівна

Д3

  1.  

Ансамбль музичної школи м. Лиман

ІV вікова категорія

інструментальний жанр –  ансамбль

музична школа м. Лиман

викладач - Мохнатова Ірина Григорівна

Д2

  1.  

Тріо «MUZIK GIRLS» у складі Пруднікова Дар’я, Рачинська Варвара, Орехова Лія

І вікова категорія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

Д2

  1.  

Тріо «MUZIK LADY» у складі Геліх Лія, Краєвська Катерина , Лоншакова Олександра

III вікова категорія

  інструментальний жанр – гітара

музична школа імені Івана Карабиця
міста Торецька

викладач Якушина Людмила Миколаївна

Д1

  1.  

Дует домристів Ломакіна Аліна – Сивак Софія

III вікова категорія

інструментальний жанр

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

Викладач - Сидорова Юлія Анатоліївна,
Концертмейстер - Псарьова Лілія Вікторівна

Л1

  1.  

Оркестр народних інструментів

IV вікова категорія змішана

інструментальний жанр

Бахмутський коледж мистецтв імені Івана Карабиця

художній керівник Ільченко Наталя Костянтинівна

Л1

  1.  

Дует акордеоністів Виноградова Алла Валеріївна – Столбов Роман Павлович

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

 

Л1

  1.  

Народний аматорський колектив
 «Ансамбль народних iнструментiв “Самоцвiти»

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

керівник - Селiверстов Сергiй Анатолiйович

Д1

  1.  

Інструментальний ансамбль «Smile»

викладачі

 інструментальний жанр -  ансамбль

ПСМНЗ Школа мистецтв м. Бахмута

викладач Сидорова Юлія Анатоліївна

Л1

  1.  

Джазовий ансамбль «Бебі-блюз»

ІV вікова категорія (змішана)

інструментальний жанр

КПСМНЗ Школа мистецтв м. Дружківки

Григор’єв Ігор Генріхович – керівник

Д1

Партнери