Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

Вокал по дням . 2-3.06.2018

2018-05-25 13:57:11

Перелік учасників номінації «Вокал»

                                                 2 червня

(это просто перечень, порядок выступлений  будет другой, после вторника смотрите на сайте фестиваля. Ориентировочно начало в 13.30 ,  +/- полчаса)

 

 

 

 

  1. 1.      

 Вокальний ансамбль у складі Шабанова Тетяна,
Гуркіна Алла,Мартинова Катерина,Шевченко Катерина,
Фрунзе Дар'я, Карлюк Ксенія,Нікіфорова Ганна.Солістка - Пономарьова Вероніка

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м.Маріуполь

Концетрмейстер - Болховітіна Ірина, Радін Олександр
Викладач - Болховітіна Ірина

  1. 2.      

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена»

Міський палац естетичного виховання м. Маріуполя

керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 3.      

Ансамбль «Кантилена»

Міський палац естетичного виховання м. Маріуполя

керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 4.      

Дует «Співанка»: Гуранич Анастасія Вячеславівна, Драчук Наталія Вячеславівна
 


 Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад – школа мистецтв м.Вугледар

викладач – Андрієнко Олена Вікторівна

  1. 5.      

Ансамбль „Arcobaleno”

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник Честюніна О.А, концертмейстер  Берлінська К.С.

  1. 6.      

Зразковий    вокальний    ансамбль «Співзвуччя»

Володимирівська школа мистецтв

Керівник Пахомова Валентина Борисівна

  1. 7.      

Зразковий хор «Мрія»

КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

Хормейстер Ушкало Л.О., концертмейстер Казакова О.О.

  1. 8.      

Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга"будинку дитячої та юнацької творчості Кальміуського району

 

Художній керівник та дирегент Борщевська Ю.М,керівник та педагог Мельніченко М.В.,концертмейстер Шеляг О.В.

  1. 9.      

Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга"будинку дитячої та юнацької творчості Кальміуського району

 

Художній керівник та дирегент Борщевська Ю.М,керівник та педагог Мельніченко М.В.,концертмейстер Шеляг О.В.

  1. 10.                        

Тріо дівчат «Cantabile» у складі Лісниченко Ніна, Огієнко Олександра , Вознюк Марія

Україна, м. Київ

Керівник Малікова Марина Леонідівна

  1. 11.                        

Вокальний ансамбль викладачів «Гармонія»

початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад музичнашкола м.Новогродівка

Керівника   Єрьоменко Наталія Петрівна

  1. 12.                        

Непейпиво Катерина

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Концертмейстер - Олена Денісова
Викладач - Болховітіна Ірина

  1. 13.                        

ЯСТРЕБОВА АНАСТАСІЯ

 

Продюсер - Болховітіна Ірина

  1. 14.                        

АРТЕМ КРОХОЛЕВ 

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 15.                        

Пашпадурова Анна

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

викладач Гапоненко Ірина Вікторівна

  1. 16.                        

Демидова Діана

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Гринчій Лариса Іванівна

  1. 17.                        

Свиридова Олександра

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Батрак Марія Сергіївна

  1. 18.                        

Богута Вероніка

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Меланченко Тетяна Володимирівна

  1. 19.                        

Циганок Вікторія

КПСМНЗ «Музична школа № 3» м. Маріуполь

викладач Гнатюк Олексій Анатолійович, концертмейстер Балабон Ольга Леонідівна

  1. 20.                        

Держирук   Катерина

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник: Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер: Кулініч Катерина Олексіївна

  1. 21.                        

Ільїна Варвара

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник: Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер: Кулініч Катерина Олексіївна

  1. 22.                        

Закарян Єва

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 23.                        

Моісєєнко Катерина

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Мельніченко Марина Вікторівна

  1. 24.                        

Стригунова Ксєнія

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна, Концертмейстер Домнікова Інна Юріївна

  1. 25.                        

Масюта Анна

КЗНікольська районна музична школа ім. Д. К. Патричі, смтНікольське

Мазур Валерія Дмитріївна

  1. 26.                        

Божко Евеліна

КЗНікольська районна музична школа ім. Д. К. Патричі, смтНікольське

Мазур Валерія Дмитріївна

  1. 27.                        

Бусова Сара

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

викладач Гнатюк Олексій Анатолійович

  1. 28.                        

Марченко Микита

КПСМНЗ
«Музична школа № 1», м. Маріуполь

Викладач Гавриленко Тетяна Павлівна

  1. 29.                        

Грецька Віра

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

викладач Гнатюк Олексій Анатолійович

  1. 30.                        

Шашаман Аміна



КЗ Нікольська районна музична школа ім. Д. К.Патричі

викладача Папуш Лариса Георгіївна
концертмейстер Назаренко Інна Олексендрівна

  1. 31.                        

Коваленко Нонна

КЗ Нікольська районна музична школа ім. Д. К.Патричі

викладача Папуш Лариса Георгіївна
концертмейстер Назаренко Інна Олексендрівна

  1. 32.                        

Осипенко Валерія

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 33.                        

Нікіфорова Ганна

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м.Маріуполь

Викладач - Болховітіна Ірина

  1. 34.                        

Пліска Мілана

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м.Маріуполь

Концертмейстер - Радін Олександр
Викладач - Болховітіна Ірина

  1. 35.                        

Федоровська Мирослава

ПСМНЗ «Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Шубарєва Алла Юхімівна

  1. 36.                        

Сліпченко Олена

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Гринчій Лариса Іванівна

  1. 37.                        

Шурикiн Максим

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 38.                        

Істратова Аліса

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 39.                        

Чуєва Інна

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 40.                        

Черненко Анастасія

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Мельніченко Марина Вікторівна

  1. 41.                        

Шаптала Софія

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна, Концертмейстер Домнікова Інна Юріївна

  1. 42.                        

Гранкіна Христина

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна, Концертмейстер Домнікова Інна Юріївна

  1. 43.                        

Ілющенко Анастасия

КПСМНЗ
«Музична школа № 3», м. Маріуполь

Керiвник : Гнатюк Олексiй Анатолiйович

  1. 44.                        

Бочарова Олена

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 45.                        

Войтко Вікторія

КПСМНЗ
«Музична школа № 1», м. Маріуполь

Викладач Гавриленко Тетяна Павлівна

  1. 46.                        

Чепурний Андрiй

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

викладач Палюча Олена Олександрiвна

  1. 47.                        

Шорена Такаландзе

 


Керівник Шведова Анастасія Валеріївна

  1. 48.                        

Діана Клименко

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник: Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер: Кулініч Катерина Олексіївна

  1. 49.                        

Дадуєва Софія

Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад – школа мистецтв м.Вугледар

 викладач – Андрієнко Олена Вікторівна

  1. 50.                        

Клименчук Анастасія

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 51.                        

Бараненко Сергій

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 52.                        

Гиріна Катерина

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 53.                        

Полторацька Яна

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ ЕСТРАДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ " ЛИМОНАД", МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Керівник ЛУБ'ЯНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

  1. 54.                        

Самброс  Анастасiя

КПСМНЗ
«Музична школа № 3», м. Маріуполь

Керiвник : Гнатюк Олексiй Анатолiйович
 Концертмейстер : Балабон Ольга Леонiдiвна

  1. 55.                        

Сніткіна Анастасія

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Гринчій Лариса Іванівна

  1. 56.                        

Богута Вікторія

Школа мистецтв м. Курахове

викладач Меланченко Тетяна Володимирівна

  1. 57.                        

Пономарьова Вероніка

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 58.                        

Петраченко Елізавета

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Борщевська Юлiя Миколаiвна

  1. 59.                        

Пономарьова Елізавета

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Мельніченко Марина Вікторівна

  1. 60.                        

Зеленський Марк

м.Марiуполь,Художній вокально-хоровий колектив "Райдуга" БДЮТКальміуського району

Керівник Мельніченко Марина Вікторівна

  1. 61.                        

Мартиненко Маргарита

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник Честюніна О.А, концертмейстер  Берлінська К.С.

  1. 62.                        

Бойко Марія

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Викладач Шубарева Алла Юхимівна

  1. 63.                        

Катрич Юлія

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 64.                        

Мостовий Микола

КПСМНЗ«Музична школа № 1», м. Маріуполь

Викладач Гавриленко Тетяна Павлівна

  1. 65.                        

Богдан Поліна

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 66.                        

Кобзєва Єлизавета

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 67.                        

Мусаєва Софія

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 68.                        

Шемякова Інна

 

Продюсер - Болховітіна Ірина

  1. 69.                        

Красулін Петро

КПСМНЗ «Школа мистецтв» м. Маріуполь

Керівник: Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер: Кулініч Катерина Олексіївна

  1. 70.                        

Пшеничний Петро

Україна, Київ

Керівник Сачок Віктор Іванович

  1. 71.                        

Шерсткова Катерина

Україна, Харків

Керівник Захарова Валентина Вікторівна

  1. 72.                        

Огієнко Олександра

Факультет мистецтв імені А.Авдієвського.НПУ імені М.П.Драгоманова, м.Київ

Викладач Сачок Віктор Іванович Концертмейстер Малікова Марина Леонідівна

  1. 73.                        

Мельникова Дарина

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 74.                        

Цель Алісія

Харківське музичне училище ім. Б. Лятошинського

Викладач  Котвицька Наталя Леонідівна

  1. 75.                        

Єршова Єлизавета

МАРІУПОЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ


Викладач Маношина Катерина Олександрівна

  1. 76.                        

Леонова Світлана Євгеніївна

Місто Харків

Концертмейстер – Ревуцька Ганна Григоріївна

  1. 77.                        

 Володина Дарина

КПСМНЗ«Музична школа № 5» м.Маріуполь

Викладач - Болховітіна Ірина

Перелік учасників номінації «Вокал»

                                                 3 червня

(это просто перечень, порядок выступлений  будет другой, после вторника смотрите на сайте фестиваля. Ориентировочно начало в  14.30,  +/- полчаса)

 

 

 

 

 

  1. 1.      

Український народний ансамбль

КПСМНЗ Музична школа № 4 с.Сартана

Керівник Недашковська Марина Михайлівна, концертмейстер Гордієнко Ольга Володимирівна

  1. 2.      

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена»

Міський палац естетичного виховання м. Маріуполя

керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 3.      

Фольклорний ансамбль «Веселка» у складі Попова Ксенія,
Садченко Карина ,Якименко Анна, Крутая Ірина, Мадіна Євгенія,
Ретинська Юлія

Володимирівська школа мистецтв

Керівник Черняк Тетяна Василівна

  1. 4.      

Молодша група Зразкового кол-ву естрадної пісні «Шанс»
( 4-10 років)

 


Керівник Оксана Черкез

  1. 5.      

Середня група Зразкового кол-ву естрадної пісні «Шанс»
( 10-13 років)

 


Керівник Оксана Черкез

  1. 6.      

Параскєв Костянтин

КПСМНЗ Музична школа № 4, с. Сартана.

Викладач Недашковська Марина Михайлівна, концертмейстер Гордієнко Ольга Володимирівна

  1. 7.      

Джосан Олександр

Нікольська районна музична школа ім.. Д. К. Патричі

викладач Лозінська Валентина Сергіївна

  1. 8.      

Ганага Єлізавета

Волноваський РЦКД

Керівник Ігнатенко Наталя Леонідівна

  1. 9.      

Запорожець Уляна

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

Викладач Попова Марина Сергіївна, концертмейстер Балджи Дар’я Миколаївна

  1. 10.                        

Мошко Інесса

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Викладач Ушкало Любов Олександрівна

  1. 11.                        

Онищенко Андрій 

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 12.                        

Степура Віра

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 13.                        

Налюшна Марія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 14.                        

Кара Єлізавета

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 15.                        

Солонська Дар'я

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 16.                        

Парубець Аріна

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 17.                        

Дойнова Марія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 18.                        

Коверна Алла 

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 19.                        

Пасічник Милана

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 20.                        

Бараннік Катерина

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 21.                        

Депта Мирослава

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 22.                        

Ахрименко Іван
       

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 23.                        

Люцканова Дарина

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 24.                        

 Кузнецова Ксенія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 25.                        

Владова Владислава

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 26.                        

 Волкова Софія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 27.                        

  Решетникова Поліна

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 28.                        

Абдурахманова Марія

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 29.                        

Реброва Дар'я

КПСМНЗ« Школа мистецтв № 1» м. Краматорськ

викладач  Жердєва Любов

  1. 30.                        

Подгорна Анастасія

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

Викладач Джосан Вікторія Миколаївна

  1. 31.                        

Євдокимова Анна

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

Викладач Джосан Вікторія Миколаївна

  1. 32.                        

Іванова Ольга

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

Викладач Зюба Тетяна Павлівна

  1. 33.                        

Щердиць Крістіна

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

Викладач Попова Марина Сергіївна, концертмейстер Кокарева-Свирська Надія Юріївна

  1. 34.                        

Діана Шередекіна

Зразковий хор «Мрія» КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

Хормейстер Ушкало Л.О., концертмейстер Казакова О.О.

  1. 35.                        

Маслова Кіра

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 36.                        

Щоголь Анастасія

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 37.                        

Цимаєнко Анастасія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 38.                        

Кузнєцова Єсенія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 39.                        

Запорожець Владислав

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 40.                        

Божкова Даніелла

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 41.                        

Петрова Софія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 42.                        

Петрик Ярослав

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 43.                        

 Шинахова Ангеліна

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 44.                        

Кошель Яна

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 45.                        

  Бабаян Діана

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 46.                        

  Шевченко Валерія

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 47.                        

Немченко Катерина

Нікольська районна музична школа ім.. Д. К. Патричі

викладач Лозінська Валентина Сергіївна

  1. 48.                        

Лебедь Даніїл

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

Викладач Джосан Вікторія Миколаївна

  1. 49.                        

Машихіна Світлана

Волноваський РЦКД

Керівник Ігнатенко Наталя Леонідівна

  1. 50.                        

Макмак Наталія

КЗНікольська районна музична школа ім. Д. К. Патричі, смтНікольське

Мазур Валерія Дмитріївна

  1. 51.                        

Білоцерковська Афіна

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

Викладач Павленко Олена Володимирівна,
концертмейстер Твердохліб Марія Олександрівна

  1. 52.                        

Дерев’янко Анна

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 53.                        

Дзюба Маргарита

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

Керівник Ушкало Любов Олександрівна

  1. 54.                        

Заєць Анатолій 

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

  1. 55.                        

Пивоваров Сергій

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


Керівник Оксана Черкез

 

Партнери