Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • ПОРЯДОК НОМЕРІВ ХОРЕОГРАФІЯ , ЦИРКОВИЙ ЖАНР, ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО 2.06.2018 (11.00-14.00) ПК «ІСКРА»

ПОРЯДОК НОМЕРІВ ХОРЕОГРАФІЯ , ЦИРКОВИЙ ЖАНР, ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО 2.06.2018 (11.00-14.00) ПК «ІСКРА»

2018-05-28 17:01:45

  1. 1.      

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Пестрая компания»

1вікова категорія 8-9років

1. Хореографическая композиция «Ой, дриця!»
 2. Хореографическая композиція «Лунная река»

  1. 2.      

Народний шоу-балет "Матадор"

2 вікова категорія,10-12 років

1) " Неделька"( народная стилизация )

  1. 3.      

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

1вікова категорія

1. Троллі
 

  1. 4.      

"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль "Натхнення". МПЕВ

1вікова категорія- 4-7 р

1."Наши малыши"

  1. 5.      

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

1вікова категорія- 4-9 р

Фрагмент з спектаклю «Чому посміхаються гноми, і вся справа в капелюсі…»  (муз. Г. Гладкова)

  1. 6.      

Народний шоу-балет "Матадор"

2 вікова категорія,10-12 років


2)"Греческий"( народная стилизация)

  1. 7.      

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

1вікова категорія

1. Кантри

  1. 8.      

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

1вікова категорія- 5-6 р

Великий балет (муз. В. Моцарт)

  1. 9.      

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Пестрая компания»

1вікова категорія 8-9років


 2. Хореографическая композиція «Лунная река»

  1. 10.                        

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

1вікова категорія


 2.Доброго ранку

  1. 11.                        

Народний шоу-балет "Матадор"

3вікова категорія,13-14 років

1) "Африка"

  1. 12.                        

"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль "Натхнення". МПЕВ

1вікова категорія- 4-7 р


2. "Холли и Долли"

  1. 13.                        

 Хореографiчний колектив "Перлинка"(Худяков Дмитро,
Муравйова Вероніка,
Безлепкіна Софія,
Павленко Олександра,
Капітонець Анастасія)

2 вікова категорія,10-12 років

 1.«Гопак»
 

  1. 14.                        

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

змішана 7-17р

Крюк та його команда

  1. 15.                        

Народний шоу-балет "Матадор"

3вікова категорія,13-14 років


2)"Русалки"

  1. 16.                        

"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль "Натхнення". МПЕВ

1вікова категорія- 7-9 р

1. "Настроение в стиле рок"

  1. 17.                        

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Змішана

1. Любовь лечит

  1. 18.                        

Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Світлячок" МПЕВ

1вікова категорія- 4-6 р

1.Солохи

  1. 19.                        

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Пестрая компания»

2 вікова категорія,10-12 років

1. Хореографическая композиция «Ой, дриця!»

  1. 20.                        

 Хореографiчний колектив "Перлинка"(Худяков Дмитро,
Муравйова Вероніка,
Безлепкіна Софія,
Павленко Олександра,
Капітонець Анастасія)

2 вікова категорія,10-12 років

 
2. «Козачок»

  1. 21.                        

"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль "Натхнення". МПЕВ

1вікова категорія- 7-9 р


2. "Краски детства"

  1. 22.                        

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

3вікова категорія

    1. Oceans

  1. 23.                        

Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Світлячок" МПЕВ

1вікова категорія- 4-6 р

2. Андижанська полька

  1. 24.                        

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Пестрая компания»

2 вікова категорія,10-12 років


 2. Хореографическая композиція «Детские сны»

  1. 25.                        

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

3вікова категорія


    2. Vivo!

  1. 26.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

 

1.На палубе

  1. 27.                        

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

3вікова категорія

1. Дух війни

  1. 28.                        

Танцювальний колектив «Маріупольська школа класичної хореографії»

змішана


I.Фрагмент балету «Корсар» «Оживленний сад»

  1. 29.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

2 вікова категорія,10-12 років

1.Словянская ворожба

  1. 30.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

 


2. Мы маленькие звезды

  1. 31.                        

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

3вікова категорія

2. Струни серця

  1. 32.                        

Танцювальний колектив «Маріупольська школа класичної хореографії»

змішана


 

II.Адажио3,5 мин

  1. 33.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

3вікова категорія

1.Ирландия

  1. 34.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

2 вікова категорія,10-12 років


2.Дівочи чари

  1. 35.                        

Бондаренко Євгеній 



   

Цирковий жанр – жонгляж, еквілібр на катушці

  
    1. «Жонглер-еквілібрист»

  1. 36.                        

Маковецький Вадим

Цирковий жанр – еквілібрування

    1. «Еквілібр на столі»

  1. 37.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

3вікова категорія


2.Дабке

  1. 38.                        

Народний ансамбль сучасної хореографії "Дивертисмент"

змішана 7-17р

Аватар ( много номеров перед поставить)

  1. 39.                        

Народний театр танцю «Азовські чайки» КЗ "Міський палац культури "Чайка"

змішана

1.купаясь в небесах

  1. 40.                        

 Магомедова Зарєма

Театральний жанр – художнє читання.


 
    1. В.Сосюра «Україна» (01:20)
    2. М.Луків «Учитель» (01:50)

  1. 41.                        

Ратушняк Софія

Театральний жанр – художнє читання.

    1. Л.Костенко Монолог із поеми «Маруся - Чурай» (02:50)
    2. М.Луків «Скрипаль» (01:00)

  1. 42.                        

Рєчкіна Уляна

Театральний жанр – художнє читання.

    1. В.Сосюра «Поетові» (01:50)
    2. Л.Костенко «Тут обелісків ціла рота» (01:00)

  1. 43.                        

Лисицина Камілла

Театральний жанр – художнє читання.

    1. М.Верещак  «Моя Україна» (01:50)
    2. Г.Черінь «Молитва за маму» (01:00)

  1. 44.                        

Гончарова Тетяна

Театральний жанр – художнє читання.

    1. Л.Костенко «Доля» (02:20)
    2. В.Крищенко «Душа поета» (01:50)

  1. 45.                        

Хлопук Данило

Театральний жанр – художнє читання.

    1. В.Сосюра «Скоро вечір зніме дня утому» (03:20)
    2. В.Симоненко «Можливо знову загримлять гармати» (02:50)

 

Партнери