Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

3 червня 2018р. ПК "Іскра" Хореографія, Вокал

2018-05-30 05:24:13

ХОРЕОГРАФІЯ

3.06.2018 (9.45-13.30) ПК «ІСКРА»

 

  1.  
  1. 1.      

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА АБІЛІТАЦІЇ « Повір у себе»

 

Музично – театральна  вистава на сучасний лад « Муха –Цокотуха»  

  1.  
  1. 2.      

Скриннік  Павло

 

Танок  зі шляпою

  1.  
  1. 3.      

Дідаш Олексій, Бабкова Дарина 

 

  Танок на візку « Єсміральда»                                              

  1.  
  1. 4.      

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Змішана

Тисячу років (К. Перри)

  1.  
  1. 5.      

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1 вікова

Эльфы и капризная феечка     (малая форма)

  1.  
  1. 6.      

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

 змішана 70-30

Райские птички                      (средняя группа)

  1.  
  1. 7.      

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1вікова

 

Птенцы                                      (малая форма)

  1.  
  1. 8.      

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

3 вікова

Ми квіти твої, Україно!         (старшая группа)

  1.  
  1. 9.      

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Змішана


Люди, як кораблі (муз. А. Кузьменко)

  1.  
  1. 10.                        

Школа класичної та сучасної хореографії "Фуете"

3-5 років

I.Золотые рыбки (1:45)

  1.  
  1. 11.                        

Школа класичної та сучасної хореографії "Фуете"

7-9 років

I. Феи воды (3:13)

  1.  
  1. 12.                        

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1вікова

Сказка о Дюймовочке (малая форма)

  1.  
  1. 13.                        

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

3 вікова

  1. Калина   (на укр.языке!)          (старшаягруппа)
    1. 14.                        
  1.  
 

Валуца  Таїсія

 Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1вікова

Бабочка                                               (соло)   

  1.  
  1. 15.                        

Школа класичної та сучасної хореографії "Фуете"

7-9 років

I. Прiрва (2:41)

  1.  
  1. 16.                        

Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

2 вікова категорія,10-12 років

."Чайки"

  1.  
  1. 17.                        

Дует Безгінова Єлизавета( 10 років) та Крот Аліна( 14 років) Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

Вікова категорія – 10-14 років

Дуєт «Натхнення» - 1 хв.51 сек

  1.  
  1. 18.                        

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1вікова категорія

Задорные рыбки                      

  1.  
  1. 19.                        

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

1вікова категорія- 4-7 р

1.Зайчики

  1.  
  1. 20.                        

Школа класичної та сучасної хореографії "Фуете"

7-9 років


||. Кристалайз (2:17)

  1.  
  1. 21.                        

 

Дует Гончар Софія та Тимошенко Анна  Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

2 вікова категорія

Ти і Я"-

  1.  
  1. 22.                        

Зразковий ансамбль сучасного танцю «АССОЛЬ» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

змішана 6-15р

• Ось які бубліки-(або Квіти Індії)

  1.  
  1. 23.                        

Зразковий Театр танцю «Віста»

1вікова7-9років

хореографічна картинка "На палубі"

  1.  
  1. 24.                        

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

1вікова категорія- 4-7 р

2. Варись, кашка!

  1.  
  1. 25.                        

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

1вікова категорія

Морские блошки

  1.  
  1. 26.                        

Народний ансамбль танцю «Вербиченька» Палац культури ім. Т.Г.Шевченка  Бердянської міської ради

змішана 70-30

Сяйво Полонини                 (средняя группа)

 

  1.  
  1. 27.                        

Зразковий ансамбль сучасного танцю «АССОЛЬ» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

змішана 6-15р


• Повірь у казку

  1.  
  1. 28.                        

Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

8-11років ( Змішана молодша)

"Заячья тусовка"-

  1.  
  1. 29.                        

Зразковий Театр танцю «Віста»

2 вікова категорія,10-12 років

хореографічна композиція "Магазин іграшок" середня група

  1.  
  1. 30.                        

Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

Змішана (13 -20 р. )

"Туманность Андромеды"

 

  1.  
  1. 31.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

1вікова категорія-  від 8 до 10 років

1.Червоний

  1.  
  1. 32.                        

Зразковий Театр танцю «Віста»

3 вікова категорія,13-16років

хореографічна картинка "Бал чарівників" старша група

 

  1.  
  1. 33.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

від 16 років


• Лінія життя

  1.  
  1. 34.                        

Зразковий Театр танцю «Віста»

 

народний жартівливий танець "Гоп, черевички"

  1.  
  1. 35.                        

Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

2 вікова категорія,10-12 років

Будемо танцювати"-

  1.  
  1. 36.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

1вікова категорія-  від 8 до 10 років

2. Пирати

  1.  
  1. 37.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

від 16 років


• Лінія життя

  1.  
  1. 38.                        

Зразковий Театр танцю «Віста»

2 вікова категорія,10-12 років

хореографічна картинка "Підманула" середня група

  1.  
  1. 39.                       

Ансамбль сучасної хореографії "ЛІРА" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

2 вікова категорія,10-12 років

Номинация стилизация народного хореография – композиция украинская душа
Номинация эстрадный танец- композиция Однажды летом

  1.  
  1. 40.                        

Народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

 8-11років ( Змішана молодша)

."День непослушания"-

  1.  
  1. 41.                       

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

2 вікова категорія,10-12 років

Переполох (муз. Г. Берегович)

  1.  
  1. 42.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

Змішана -молодша

1. Маша і ведмідь

  1.  
  1. 43.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

2 вікова категорія,10-12 років

• Велика подорож

  1.  
  1. 44.                       

 

 

 

  1.  
  1. 45.                       

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

2 вікова категорія,10-12 років


Погляд із задзеркалля (муз. К. Мацуі)

  1.  
  1. 46.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

Змішана -молодша

2. Ромашка

  1.  
  1. 47.                        

 Назва колективу  - народний ансамбль єстрадного танцю «Данс ліцей»

Змішана (13 -20 р. )



2. «Заманылы » 4 хв.21 сек.

  1.  
  1. 48.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

2 вікова категорія,10-12 років


Ромашкове щастя

  1.  
  1. 49.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

2 вікова категорія

1. Сторінки життя

  1.  
  1. 50.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

3вікова категорія-13-15 років

• «Карпати»

  1.  
  1. 51.                       

Ансамбль сучасної хореографії "ЛІРА" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

3вікова категорія

Номинация современная хореография – композиция Огненное сердце

  1.  
  1. 52.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

2 вікова категорія

2. Не твоя війна

  1.  
  1. 53.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

3вікова категорія-13-15 років


• Караденіз

  1.  
  1. 54.                       

Ансамбль сучасної хореографії "ЛІРА" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

3вікова категорія


Номинация эстрадный танец- композиция Папа

  1.  
  1. 55.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

3вікова категорія-13-15 років

• Дзвінки сни-сучасна хореографія 13-16р

  1.  
  1. 56.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

3вікова категорія

1. Моі думки 2. На зустріч завтра

  1.  
  1. 57.                       

Зразковий Театр танцю «Віста»

3 вікова категорія,13-16років

хореографічна композиція "Купальські вогники" старша група

 

  1.  
  1. 58.                       

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Ассоль»

3вікова категорія-13-15 років


• Кожен за всіх

  1.  
  1. 59.                       

Народний ансамбль сучасного танцю " АРТ-ДЕНС"

3вікова категорія

1. Моі думки 2. На зустріч завтра

 

                                                    ВОКАЛ

                   ПК «ІСКРА», 13.30

  1. 1.     

Український народний ансамбль

 1 вікова категорія

Керівник Недашковська Марина Михайлівна, концертмейстер Гордієнко Ольга Володимирівна

I.УНП «Гарна господиня».
II.УНП «Як діждемо літо».

  1. 2.     

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена»

змішана

керівник Ушкало Любов Олександрівна

1. «Україна – це я» (автор Тіна Кароль) 2. «Счастьекилограммами» (автор    О.Романенко)

  1. 3.     

Фольклорний ансамбль «Веселка» у складі Попова Ксенія,
Садченко Карина ,Якименко Анна, Крутая Ірина, Мадіна Євгенія,
Ретинська Юлія

змішана

Керівник Черняк Тетяна Василівна

1. Укр.нар.пісня (колядка) «Пироги печуться»
2. Укр.нар.пісня(веснянка) «Ой, весна, весна»

  1. 4.     

Молодша група Зразкового кол-ву естрадної пісні «Шанс»
( 4-10 років)

1вікова


Керівник Оксана Черкез

1 Маленький кораблик 3.52       2 Джин 4.15

  1. 5.     

Середня група Зразкового кол-ву естрадної пісні «Шанс»
( 10-13 років)

2вікова


Керівник Оксана Черкез

1  Дівчата з України 2.43     2 Добрий ранок, Україно ! 3.26

                                   1 вікова категорія 14.10

 

 

  1. 1.     

Параскєв Костянтин

Естрадний вокал

КПСМНЗ Музична школа № 4, с. Сартана.

1.I.Муз. Б.Фрумкинасл. С.Маршала «Три зверолова».
3.II.Муз. Г.Гладкова «Пісня о волшебниках».

  1. 2.     

Джосан Олександр

Естрадний вокал

Нікольська районна музична школа ім.. Д. К. Патричі

I.муз. і сл.. В. Семенова «Когда я стану миллионером» (з мюзиклу «Том Сойер») 3 хв. 18 с.
II.муз. О. Пономарьова, сл.. П. Шилько «Разом назавжди» 3 хв.40 с.

  1. 3.     

Ганага Єлізавета

Естрадний вокал

Волноваський РЦКД

"Pasadena"
"Татова донечка"

  1. 4.     

Запорожець Уляна

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

I.Муз. Р.Лісовоїсл. Н.Фальової «Вишиваночка».
II.Муз. С.Халаімовасл. А.Гончарова «Босоножки для сороконожки».

  1. 5.     

Мошко Інесса

Естрадний вокал

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

1: Маленький принц

 2: На нашій Україні

  1. 6.     

Онищенко Андрій 

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

       1 Мама моя 1.33                    2 Пожарный 2.48

  1. 7.     

Степура Віра

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Сонечко 2.07   

  1. 8.     

Налюшна Марія

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

        1 Черевички 1.57  

  1. 9.     

Кара Єлізавета

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Мама  2.10    2 Бджілка 3.21

  1. 10.                       

Солонська Дар'я

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

           1 Подоляночка 1.47          2  Хай завжди буде мир 3.32

  1. 11.                       

Парубець Аріна

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

             1 Казки мої  2.50        2 Каникулы 2.40

  1. 12.                       

Дойнова Марія

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

          1 Мои детские желания 2.47       2 Посмішка 3.00

  1. 13.                       

Коверна Алла 

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Черный кот 3.03                         2 Выбирай 2.52

  1. 14.                       

Пасічник Милана

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Веснянка 2.07     2 Лунные коты 1.59

  1. 15.                       

Бараннік Катерина

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

    1 Україна 4.06            2 Мама 3.48

  1. 16.                       

Депта Мирослава

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Україночка 2.44        2 Не волнуйся папа 3.41

  1. 17.                       

Ахрименко Іван
       

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


            1 Кто зажигает звезды ? 3.15    2 Мама і тато 2.42

  1. 18.                       

Люцканова Дарина

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


       1 Плакали зверушки 2.52     2 Тільки в нас на Україні 2.40

  1. 19.                       

 Кузнецова Ксенія

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


             1 Кольорові сни 2.57     2  Мир, который нужен мне 3.00

  1. 20.                       

Владова Владислава

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


             1 На нашій Україні 3.02    2 Музика рідного краю 3.06

  1. 21.                       

 Волкова Софія

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


              1 Нова Україна 2.34            2 Мальчишка из 4-Б  3.02

  1. 22.                       

  Решетникова Поліна

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ


             1 Батьківщина  3.56       2  Маленькая страна 3.39     

  1. 23.                       

Абдурахманова Марія

«Естрадний вокал»

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

I. Весняні   сни3 хв.

II.Рушничок3 хв. 40

  1. 24.                       

Реброва Дар'я

«Естрадний вокал»

КПСМНЗ« Школа мистецтв № 1» м. Краматорськ

1.Весна 2. Письмо к бабушке Элле

 

                                  2вікова категорія 15.50

  1. 1.     

Подгорна Анастасія

«Естрадний вокал»

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

1. «Мамина калина»  4:11
2. «Взлетай» 3:27

  1. 2.     

Євдокимова Анна

«Естрадний вокал»

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

1. «Верь мне»3:30
2. «Because ofyou» 3:37

  1. 3.     

Іванова Ольга

«Естрадний вокал»

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

1: "Непогода"-М Дунаевский, Н. Олев
 2: "Діти України" муз. и сл. -Владимир Крутяк

  1. 4.     

Щердиць Крістіна

«Естрадний вокал»

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

I.Муз. Я.Дубравінасл. В.Суслова «Пісня о земній красоті».
II.Муз. М.Мадюта «Світлий ангел».

  1. 5.     

Діана Шередекіна

«Естрадний вокал»

Зразковий хор «Мрія» КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

•  «Усміхнися меня»
• «Весняночка»

  1. 6.     

Бочарова Олена

«Естрадний вокал»

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

I.Дивна квiтка       3:00
II. Годи говорити   3:10

  1. 7.     

Маслова Кіра

«Естрадний вокал»

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

1.Човен автор Один в каное
2. Город детства Муз.С. Міллер Сл. Р. Джилкинсон

  1. 8.     

Щоголь Анастасія

«Естрадний вокал»

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

1.Hava Nagila

2: Прохання до неба

  1. 9.     

Цимаєнко Анастасія

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Квітка-душа 3.27        2 Я просто стала сильней !  2.49

  1. 10.                       

Кузнєцова Єсенія

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

      1 Бажаю Вам добра 3.31      2 Квітуча Україна  2.33

  1. 11.                       

Запорожець Владислав

Естрадний вокал -Дебют

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Не твоя війна 3.46     2 Океанами стали 3.38  

  1. 12.                       

Божкова Даніелла

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Venus  2.46          2 На радостях 3.36

  1. 13.                       

Петрова Софія

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

 1  Звездопад 3.12       2 Вереск судьбы 2.59

  1. 14.                       

Петрик Ярослав

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Cathedrale  3.19     2 Василина 2.36

  1. 15.                       

 Шинахова Ангеліна

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

 1  Ожившая кукла 3.00       2 Белые лебеди 3.32

  1. 16.                       

Кошель Яна

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1 Батьки мої 2.53                 2 Smile 2.50

  1. 17.                       

  Бабаян Діана

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1  Что меня ждет ?  2.42    2 Над городом 4.34

  1. 18.                       

  Шевченко Валерія

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

  1 Два крила 3.14             2 Життєвий пазл 2.41

 

                                3вікова категорія 17.20

  1. 1.     

Немченко Катерина

 Естрадний вокал

Нікольська районна музична школа ім.. Д. К. Патричі

1.I.муз. і сл.. О. Пономарьова «Ти дочекайся мене»
2.II.муз. І. Поклад, сл.. Ю. Рибчинський «Зелен клен»

  1. 2.     

Лебедь Даніїл

 Естрадний вокал

«Нікольська районна музична школа ім. Д.К. Патричі»

I.Серенада Трубадура 2:27

II. «Я повертаюсь додому» 4:11

  1. 3.     

Машихіна Світлана

Естрадний вокал

Волноваський РЦКД

"Крила янгола"
"All I Ask"

  1. 4.     

Білоцерковська Афіна

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Музична школа № 4», селище Сартана

• Муз. А Новіков, сл. Г. Рубльов «Ариозо матери» (2:55)
• Муз. і сл.. А. Каменських «Ты ушла» (3:28)

  1. 5.     

Дерев’янко Анна

Естрадний вокал

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

I.Намалюй менініч       2:57
II. Зелений гай               3:32

  1. 6.     

Дзюба Маргарита

Естрадний вокал

Народно вокально-хоровой колектив "Кантилена" Палац естетичного виховання, м.Маріуполь

1" Крылья"( Полина Богусевич) авторская
2)"Вільна" (Ілларія) -3 хвилини 40 секунд

  1. 7.     

Заєць Анатолій 

Естрадний вокал

Зразковий кол-в естрадної пісні «Шанс», МЦКМ, м. Бердянськ

1   Три поради 4.19        2 Roar 3.43

Партнери