Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

МАЙБУТНЄ КРАЇНИ-2019

2019-05-25 04:31:32

Порядок Хореографія –9.06.2019

 

                                                 9.30 -14.00 ПК « Іскра»

=====================================================================

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія 6-8 років

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна

1.«На причале»,

 

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

1 вікова категорія (4-6 р)

Керівник Філімонова Христина Олегівна

1."Чудеса на болоті"

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

1 вікова категорія 6-7років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна

1 Ляльки-балетниці (муз. І. Штраус)

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія (4-5 р) -дебют

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна

1.«Угощение»,

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія 6-8 років

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна



 2.«Колискова»

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Естрадний танець

Змішана вікова категорія 8-10

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА

1.Запалюємо зірки,

  1.  

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Ангели»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

хореографія естрадна

Змішана вікова категорія (7-12років)

Керівник Музика Вікторія Игорівна

1. «Бешкетниці» (4 хв),

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Естрадний, сюжетний танець

Змішана вікова категорія 7-11років

Керівник Мазур Валентина Леонідівна

1. Пеппі

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

1 вікова категорія (4-6 р)

Керівник Філімонова Христина Олегівна

""Смурфікі"

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

1 вікова категорія 6-7років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна


2 Великий балет (муз. В. Моцарт)

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія (4-5 р) -дебют

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна



2. «Маша и медвідь»

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Естрадний танець

Змішана вікова категорія 8-10

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА


2.Фарби Сходу

  1.  

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Ангели»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

хореографія естрадна

Змішана вікова категорія (7-12років)

Керівник Музика Вікторія Игорівна


2. «У році тільки дівчата»(4хв)

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Сучасна
хореографія

ІІ вікова категорія – 9-11 років

Учні хореографічного відділення Школи мистецтв м. Маріуполя  Викладач Калініна Ганна Віталіївна, концертмейстер Пугачова Наталія Михайлівна

1.Переполох (муз. Г. Берегович)

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія від 5 до 7років

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна

1.« Модниці»,

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

1 вікова категорія (6-8 р)

Керівник Філімонова Христина Олегівна

1."Тянет хуліганіть",

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Естрадний, сюжетний танець

Змішана вікова категорія 7-11років

Керівник Мазур Валентина Леонідівна


2. Бабусіна скарбничка

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Сучасна
хореографія

ІІ вікова категорія – 9-11 років

Учні хореографічного відділення Школи мистецтв м. Маріуполя  Викладач Калініна Ганна Віталіївна, концертмейстер Пугачова Наталія Михайлівна


2.Тисячу років (К. Перри)

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Естрадний танець

ІІ вікова категорія – 10-12 років

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА

1.Ми змінюємо світ,

  1.  

Зразковий хореографічний ансамбль «Територія дитинства» Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь

Естрадний танець -дитячий танець

1 вікова категорія від 5 до 7років

Керівники Дмитрієва Наталя Миколаївна, Бутенко Юлія Олегівна


2.« Танцюють усі»

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

1 вікова категорія (6-8 р)

Керівник Філімонова Христина Олегівна

2. "Гарний Настрій"

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

3 вікова категорія 14-16років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна

1.Allegretto (муз. Р. Вагнер)

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

ІІ вікова категорія – 9-11 років

Учні хореографічного відділення Школи мистецтв м. Маріуполя  Викладач Калініна Ганна Віталіївна, концертмейстер Пугачова Наталія Михайлівна

Ізумруди(муз. Х. Лумблю)

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Естрадний танець

ІІ вікова категорія – 10-12 років

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА


2.Ромашкове щастя

  1.  


Хореографічний колектив «Перлинка»

хореографія
 народна стилізація

Змішана вікова категорія

Керівник Худякова Анна Анатоліївна

1.Український народний танець (4.05);

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

3 вікова категорія 14-16років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна


2.О, Фортуна (муз. К. Орф)

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

Змішана вікова категорія 8-10

Керівник Філімонова Христина Олегівна

1."Запали вогонь",

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Сучасна
хореографія

3 вікова категорія 13-15років

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА

1.Дзвінкі сни,

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Стилізований танець

Змішана вікова категорія

Керівник Мазур Валентина Леонідівна

1. Лісова пісня

  1.  

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Ангели»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

хореографія естрадна

Змішана вікова категорія (12-17років)

Керівник Музика Вікторія Игорівна

1. «Millytary» (4хв)

  1.  

Аліса Давшан

Класична хореографія

3 вікова категорія

Викладач Вилєгжаніна Надія Степанівна

 1.Людвиг Минкус, вариация Китри  из балета «Дон Кихот

  1.  


Хореографічний колектив «Перлинка»

хореографія
 народна стилізація

Змішана вікова категорія

Керівник Худякова Анна Анатоліївна


2.Бойовий гопак (3.48)

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Сучасна
хореографія

3 вікова категорія 14-16років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна

1.Бродвей (муз. Э.Ньюлі та Л. Брікассом «Feeling Good»)

  1.  

Ансамбль естрадного танцю "Аллегро", Підлітковий Клуб "Сучасник", м. Бердянськ, Запорізька область

Естрадний танець

Змішана вікова категорія 8-10

Керівник Філімонова Христина Олегівна

2."Велика Перерва".

  1.  

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "АССОЛЬ" Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання м Маріуполь 

Сучасна
хореографія

3 вікова категорія 13-15років

КЕРІВНИКИ ЛЮДМИЛА БОНДАРЕНКО,  СВІТЛАНА БЕССОНОВА


2.Вітрила

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Стилізований танець

Змішана вікова категорія

Керівник Мазур Валентина Леонідівна


2. Виноград

  1.  

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Ангели»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

хореографія естрадна

Змішана вікова категорія (12-17років)

Керівник Музика Вікторія Игорівна


2. «Плакала» (4хв)

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Естрадний, сюжетний танець

Змішана вікова категорія

Керівник Мазур Валентина Леонідівна

1. Мисливці за привидами

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Сучасна
хореографія

3 вікова категорія 14-16років

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна


2.На глянці, аквареллю легкою… (композиція К. Емєральд «Paris»)

  1.  

Аліса Давшан

Класична хореографія

3 вікова категорія

Викладач Вилєгжаніна Надія Степанівна

2. Вариация Гамзатти из балета «Баядерка».

  1.  

Зразковий ансамбль грецького танцю «Зорба»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

Народний танець

3 вікова категорія

Керівники  Дангулжи Микола Олександрович ,Білоус Святослав Миколаїович

1.«Пендазаліз» (4 хв)

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Естрадний, сюжетний танець

Змішана вікова категорія

Керівник Мазур Валентина Леонідівна


2. Моцарт

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

Змішана вікова категорія

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна

1.Музична шкатулка (муз. Е. Хопкінс)

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Стилізований танець

ІV вікова категорія – 16-21 років

Керівник Мазур Валентина Леонідівна

1. Вербова дощечка

  1.  

Зразковий ансамбль грецького танцю «Зорба»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

Народний танець

3 вікова категорія

Керівники  Дангулжи Микола Олександрович ,Білоус Святослав Миколаїович


2. «Хайтарма» (4 хв)

  1.  

Народна студія класичної хореографії «Сударушки» КУ «МПК «Український дім»

Класична хореографія

Змішана вікова категорія

керівники Калініна Ганна Віталіївна, Горбачова Оксана Ігорівна


2.Дорогоцінності (муз. Г. Шайдулова)

  1.  

Народний ансамбль танцю  «РАЙДУГА»  м. Маріуполь

Стилізований танець

ІV вікова категорія – 16-21 років

Керівник Мазур Валентина Леонідівна


2. Жнива

                           Порядок виступів вокал 9.06.2019

Ансамблі-хори 14.00-15.10

  1.  

Молодша група Народний  вокально-хоровий колектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Естрадний вокал

І вікова категорія6-8років

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

 1: Діти Сонця

 2: Под небом голубым

  1.  

Зразковий театр пісні «Радість»

Театр пісні

1 вікова категорія 6-9років

КУ «МПК «Українськи дім»

Ірина Валеріївна Баранова (керівник колективу)
Анастасія Валеріївна Шведова – Ширінова (педагог по вокалу)
Ірина Володимирівна Шестакова (хореограф)

I._Бабусіна вишиванка (3.34)
II. Містер жук  (2.07)

  1.  

Колектив «Заграва» Штипір Дарина, Аніпченко Аліна, Нечаєва Дарина, Сокол Любов

Естрадний вокал

3 вікова категорія

Донецька область,Мангушський район,с.Стародубівка
Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Керівник Зарудна Ганна Володимирівна

1.« Веснянка»- 3.10
2. « Плакала» - 3.45

  1.  

Вокальне тріо «DOUBLE HAPPY»

Естрадний вокал

2 вікова категорія

ПСМНЗ (школа естетичного виховання) «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Каминіна Людмила Миколаївна

1.«Квітка - душа», муз.К.Меладзе, сл..Д.Гольде – 3 хв.
2.«Пэппи длинный чулок», муз.та сл. П.Сасін – 3 хв.

  1.  

Зразковий театр пісні «Радість»

Театр пісні

Змішана вікова категорія 9-10 років

КУ «МПК «Українськи дім»

Ірина Валеріївна Баранова (керівник колективу)
Анастасія Валеріївна Шведова – Ширінова (педагог по вокалу)
Ірина Володимирівна Шестакова (хореограф)

I._Тепло (3.29)
II. Батькам  (3.19)

  1.  

Дует Туболець Поліна  та Туболець Маргарита

Естрадний вокал

2 вікова категорія

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Каращук Катерина Геннадіївна

1. пісня" Маленька дівчинка"
2. пісня:" Весенний джаз"

  1.  

Вокальний дует
Котова Аліна ,
Єрмоленко Віка

Естрадний вокал

3 вікова категорія 14-16років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Палюча Олена Олександрівна
Концертмейстер Чалих Ірина Олексіівна

1. " Агов" 2.15хв.
2. " Блюз" 3.25 хв.

  1.  

Зразковий театр пісні «Радість»

Театр пісні

Змішана вікова категорія 10-13 років

КУ «МПК «Українськи дім»

Ірина Валеріївна Баранова (керівник)
Катерина Олександрівна Токій (хореограф)

I._Там де ми є (3.33)
II._Мама (3.52)

  1.  

Дует Бєлошенко Марія , Ширінов Тимофій

Естрадний вокал

1 вікова категорія 6-9років

Зразковий театр пісні «Радість» КУ «МПК «Українськи дім»

Ірина Баранова (керівник)
Анастасія Шведова-Ширінова (педагог по вокалу )

I._ «Сама, сама» ()
II.  «Близькі люди» ()

 

1 вікова категорія 15.10- 16.00

  1.  

КРОХОЛЄВ АРТЕМ

Естрадний вокал

1 вікова категорія, 9 років

Загальноосвітня школа № 37 м. Маріуполь

Керівник Сідненко Олена Михайлівна

I.Рідна серцю Україна
II.Солнечный остров

  1.  

Хохлова Софія

Естрадний вокал

1 вікова категорія

Мангушська районна школа мистецтв

Викладач Орел Віра Антонівна

1Ассоль «Алые паруса» 3.5 хв.
2.Н.Май. «Янгол білосніжний» 2.5 хв.

  1.  

Бєлошенко Марія

Естрадний вокал

1 вікова категорія, 8 років

КУ «МПК «Українськи дім» Зразковий театр пісні «Радість»   

Ірина Валеріївна Баранова (керівник)
Анастасія Валеріївна Шведова-Ширінова (педагог по вокалу )

I._ «Діти квіти» (4.32)
II.  «Джаз для вас» (3.23)

  1.  

Очеретянна Аліна

Естрадний вокал

1 вікова категорія

КУ «МПК «Українськи дім» Зразковий театр пісні «Радість»   

Ірина Валеріївна Баранова (керівник)
Анастасія Валеріївна Шведова-Ширінова (педагог по вокалу )

I. «Вишиванка» (2.36)
II.  «Мир який потрібен мені» (3.30)

  1.  

Грецька Надія

Естрадний вокал

1 вікова категорія, 7 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Олексій Анатолійович Гнатюк

1. Чоловічки сундучні
2. Василечки

  1.  

Самброс  Єлiна

Естрадний вокал

1 вікова категорія, 7 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Гнатюк Олексій Анатолійович

1). Из репертуара Волшебники двора
            "Робот Бронислав"
    2). "Диво - Дівчинка"
           Слова  Наталій Май
           Музика Наталій Май

  1.  

Альохіна Анжеліка

Естрадний вокал

1 вікова категорія, 7 років

Народний вокально-хоровий колектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

 Керівник  Ушкало Любов Олександрівна

1) Леді Совершенство02:25
2) Ой, зійдемося родом 02:16

 

2 вікова категорія 16.00-17.50

  1.  

Галстян Марієтта

Естрадний вокал

2 вікова категорія,12 років

ПСМНЗ (школа естетичного виховання) «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Каминіна Людмила Миколаївна

I._Run to youАвтори:Джад Фрідман,Аллан Річ

II._Wothout you Автор:Піт Хем

  1.  

Турка Марія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

ПСМНЗ (школа естетичного виховання) «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Каминіна Людмила Миколаївна

1.«Ой, люлі-люлі», українська народна пісня – 3 хв.
2.«Ой, озеро», українська народна пісня – 3 хв.

  1.  

Дейкун Валерія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

КУ «МПК «Українськи дім» Зразковий театр пісні «Радість»   

Керівник Ірина Валеріївна Баранова 

I._Усміхнися мені  (2.06)
II. Junior Swing (2.49)

  1.  

Камілавкіна Єлизавета

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

КУ «МПК «Українськи дім» Зразковий театр пісні «Радість»   

Керівник Ірина Валеріївна Баранова 

I._Небо (2.37)
II. Gravity (3.00)

  1.  

Грецька Віра

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Олексій Гнатюк

1. "Знаю я"
2. "Дівчинка літо"

  1.  

Соседська Вікторія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Керівник: Каращук Катерина Геннадіївна; концертмейстер: Балабон Ольга Леонідівна

А) пісня: " Діло було в Каролині"
Б) пісня:"Три медовые коврижки"

  1.  

Медведовська Ліана

Естрадний вокал

2 вікова категорія

м. Бердянськ

Керівник Пащенко Інна Миколаївна

1. «Прохання до неба» - Анастасія Багінська (3:59)
2. «Навстречуветру» (ЗинаКуприянович) – 03:37

  1.  

Щоголь Анастасія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,12 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1 « Годі говорити про того, кого нема» 3.47
2 « I surrender»  4.51

  1.  

Абдурахманова Марія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1. Під небом Парижа   3.08 хв
2. Ой ти, жайворонку   2.02 хв (акапельно)

  1.  

Остопирченко Марина

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1.Снится сон  3.26 хв
2.Крила Янгола  2.56 хв

  1.  

Гранкіна Христина

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна, Концертмейстер Домнікова Інна Юріївна

1. "Небо", 2." Човен"

  1.  

Бочарова Олена

Естрадний вокал

2 вікова категорія,12 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1: И.Николаев «Расскажите птицы», 4.25
 2: М. Клименко «Say love», 3.08

  1.  

Остопирченко Марина

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1: Снится сон 3.26 мин
 2: Крила Янгола 2.56мин

  1.  

Мельнечук Світлана

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Палюча Олена Олександрівна

1. С. Суетов " Болотная принцесса", 3.15 хв.
2. К. Ситник " Ми разом"

  1.  

Балабон Марія

Естрадний вокал

2 вікова категорія,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Палюча Олена Олександрівна
Концертмейстер Домнікова Інна Юріівна

1.О. Збрицька " Мамине серце" 2.10 хв.
2.Г. Краев " Бабушкин блюз" 3.15хв

  1.  

Чепурной Андрій

Естрадний вокал

2 вікова категорія,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Палюча Олена Олександрівна
Концертмейстер Чалих Ірина Олексіівна

1." Закохані" 2.20хв.
2. "Я - джазмен" 3.22 хв.

 

3 вікова категорія 17.50-19.00

  1.  

Погосова Елона

Академічний спів

3 вікова категорія,16 років

ПСМНЗ (школа естетичного виховання) «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Каминіна Людмила Миколаївна

I._Лялька Автор:Лео_Деліб

II._СоловейкоАвтор:М.Кропівницький

  1.  

ОСАДЧА СОФІЯ

Естрадний вокал

3 вікова категорія.14 років

Зразковий художній естрадний дитячо-юнацький вокально – хореографічний колектив «ЛИМОНАД»
    Міський Палац Естетичного Виховання

Керівник Бабіч Олена Анатоліївна

I.Знаю, чи не знаю
II. Човен

  1.  

Гордєєв Олег

Естрадний вокал

3 вікова категорія.13 років

КУ «МПК «Українськи дім» Зразковий театр пісні «Радість»   

Керівник Ірина Валеріївна Баранова 

I._Сусідко акапела  (2.30)
II.                          ()

  1.  

Шевченко Маргарита

Естрадний вокал

3 вікова категорія,16 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Каращук Катерина Геннадіївна

1. пісня :"Shallow"
2. пісня:" Rice like a phoenix"

  1.  

Гринчак Єлизавета

Естрадний вокал

3 вікова категорія,15 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Гнатюк Олексій Анатолійович
Концертмейстер Балабон Ольга Леонидівна

1.Алла Пугачова "100 часов счастья" (4,5 хв),2 Vivienne Mort "Голубка" (3, 5 хв)

  1.  

Аніпченко Аліна

Естрадний вокал

3 вікова категорія.14 років

Донецька область,Мангушський район,с.Стародубівка
Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Керівник Зарудна Ганна Володимирівна

1. «Зіронька» - 3.39
2. «Distance» - 3.56

  1.  

Штипір Дарина

Народний вокал

3 вікова категорія,16 років

Донецька область,Мангушський район,с.Стародубівка
Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Керівник Зарудна Ганна Володимирівна

1.«Розійдися,туманочку»-2.56
2. «Чорні очка» - 3.31

  1.  

Коропченко Анастасія

Академічний спів

3 вікова категорія,16 років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Кряжевських-Мотовчі Вікторія Борисівна
Концертмейстер Васильєва Алла Олександрівна

1. І. Дунаєвський Романс Ірини з оперети "Син клоуна"- 2,5 хв., 2. укр.нар.пісня "Баламуте" - 2 хв.

  1.  

Шередекіна Діана

Естрадний вокал

3 вікова категорія,13 років

Зразковий хор «Мрія»
КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»

Керівник Ушкало Любов Олександрівна
Концертмейстер Казакова Оксана Олексіївна

1.«Усміхнися мені» (3 хв)
2.«Намалюй» (3хв)

  1.  

Дерев’янкоАнна

Естрадний вокал

3 вікова категорія.14 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міськийцентрхудожньо-естетичноїтворчостіучнівськоїмолоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

I.Материнськалюбов - МиколаМозговий, 3:53 хв
II.Hurt - КрістінаАгілера, ЛіндаПеррі, Марк Ронсон, 4:00 хв.

  1.  

Сереженкова Анастасія

Естрадний вокал

3 вікова категорія,16 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна, Концертмейстер Заріпова Ірина Володимірівна

1. "Гойдалка" 2. " "Ласточка"

  1.  

Дзюба Маргарита

Естрадний вокал

3 вікова категорія,15 років

Народнийвокально-хоровийколектив «Кантилена»
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, м. Маріуполь

Керівник  Любов Олександрівна Ушкало

1: Ілларія"Вільна"

 2: Злата Огнєвіч"One Day"

  1.  

Єрмоленко Вікторія

Естрадний вокал

3 вікова категорія,16 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Палюча Олена Олександрівна
Концертмейстер Домнікова Інна Юріівна

1." Стрижи" 3хв.
2." Стоп, не треба" 3.20хв.

 

4 вікова, Профі, ансамблі, соло 19.00-20.00

  1.  

Естрадний ансамбль у складі  Дубініна Катерина, Дічко Валентина, Портко Вікторія, Полуда Юлія, Волошин Євген

Естрадний вокал

Змішана вікова категорія студенти-викладачі

Маріупольський коледж мистецтв

Керівник Волошин Євген Анатолійович
Концертмейстер Федорова Маргарита Олегівна

 1.аранж. DanielRoberts «Marydidyouknow»      2. муз. та сл. KirkFranklin «Don’tcry»

  1.  

Самброс  Анастасiя

Естрадний вокал

4вікова категорія, 17 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Гнатюк Олексій Анатолійович

1). Из мюзикла Ромео и Джульетта
             "Вражда"
    2). "Духмяна ніч"
           Слова  Юрій Рибчинський
           Музика П. Зібров

  1.  

Кульбакова Анастасія

Академічний спів

4вікова категорія, 19 років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Кряжевських-Мотовчі Вікторія Борисівна
Концертмейстер Васильєва Алла Олександрівна

Програма: 1. укр.нар.пісня "Глибока кирниця"-3 хв., 2. М. Кропивницький "Соловейко"-3,5 хв.

  1.  

Ілікчиєва Дар’я

Естрадний вокал

4вікова категорія

Бердянський державний педагогічний університет

Керівник Пащенко Інна Миколаївна

1. «New York» - 3:20
2. «Rise Like aPhoenix» - ConchitaWurst – 3:10

  1.  

Джупанов Олександр

Академічний спів

4вікова категорія,23 роки

Бердянський державний педагогічний університет

Викладач Пащенко Інна Миколаївна
Концертмейстер Каширіна Юлія Юріївна

1.Гулак Артемовський « Каватина Султана» з опери « Запорожець за Дунаєм»
2.С. Рахманінов « Утро»

  1.  

Дічко Валентина

Естрадний вокал

4вікова категорія, 17 років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Волошин Євген Анатолійович
Концертмейстер Федорова Маргарита Олегівна

1. муз. та сл. JamieHouston «Світло назавжди»      2. муз. PiniAharonbayevсл.BenGreen «Hasheket Shenishar»

  1.  

Дубініна Катерина

Естрадний вокал

Викладач Волошин Євген Анатолійович
Концертмейстер Федорова Маргарита Олегівна

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Волошин Євген Анатолійович
Концертмейстер Федорова Маргарита Олегівна

 1. муз. AlanMenkenсл. StephenSchwartz «За мить до щастя»   2. муз та сл. BenjPasek, JastinPaul «Thisisme»

  1.  

Портко Вікторія

Естрадний вокал

5вікова категорія від 25 років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Волошин Євген Анатолійович
Концертмейстер Федорова Маргарита Олегівна

 1. композитор Людвиг ван Бетховен поет Тарас Шевченко «Зоре моя»  2. муз. та сл. MiraCraig «Holdonbestrong»

 

Партнери