Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

МАЙБУТНЄ КРАЇНИ-2019

2019-05-26 22:24:20

Порядок « ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

                                            ШКОЛА МИСТЕЦТВ (о-р Драмтеатр)

                                                      7.06.2019

                                                              Початок 9.30

 

 

Початок

9.30

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Афсіа Леонардо

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КЗ «Маріупольська музична спеціалізована музична школа»

 Викладач Шолотов Олександр Юрійович

1.М.Клементі Сонатина До мажор, 1ч. ( 2:10 хв. )
2.С.С.Прокоф’єв Марш (з циклу Дитяча музика, тв.65) ( 1:05 хв. )

 

  1.  

Зубко Дар’я

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,7 років

КЗ «Маріупольська музична спеціалізована музична школа»

 Викладач Шолотов Олександр Юрійович

1.В.А.Моцарт Рондо з Сонатини До мажор ( 1 хв. )
2.Д.Кабалевський  Клоуни ( 0:30 хв. )

 

  1.  

Єрмакова Маргарита

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КЗ «Маріупольська музична спеціалізована музична школа»

 Викладач Шолотов Олександр Юрійович

1.М.Клементі Сонатина Соль мажор, 1ч. ( 1:10 хв. )
2.В.Косенко Дощик (з циклу «24 дитячі п’єси», тв.15

 

  1.  

Васильєва Олександра, Коляда Софія
Дует домристів

1 вікова категорія

КПС МНЗ „Школа мистецтв”м. Маріуполь

Викладач Агруч Наталя Миколаївна
Концертмейстер Ярошенко Марина Вікторівна

1.Е.Ромберг „Тихо, як при сході сонця”
2.І.Беркович „Українська танцювальна”   7 хвилин

 

 

  1.  

Ансамбль народних інструментів у складі Чернявська Софія,  Тесля Олександра, Марченко Катерина

1 вікова категорія

КПС МНЗ „Школа мистецтв”м. Маріуполь

Викладач Агруч Наталя Миколаївна
Концертмейстер Школенко Світлана Олександрівна

1.С. Луканюк „Гуцульська мелодія”
2.М. Джурджук „Марш”   7 хвилин

 

 

  1.  

 Естрадно-джазовий ансамбль духових інструментів у складі Харченко Олександр, Радушева Марія, Тохтамишев Лев, Лук’янов Євген, Вертелко Микита, Зюба Павло, Сіляєв Євген

Змішана вікова категорія

ПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

 Викладач Солонський Володимир Іванович,   концертмейстер Берлінська Катерина Сегіївна

I.  В.Солонський - «Сірий кардинал»

II. Х. Кохнхе  «Самба»

 

 

  1.  

Дует Смирнова Катерина, Тесленко Михайло

Змішана вікова категорія 12-13 років

КПС МНЗ „Школа мистецтв”м. Маріуполь

Викладач Мороз Галина Павлiвна.
 Концертмейстер Гончарова Наталiя Леонiдiвна

1. Ж.Рамо “Рондо”
2. E.Рибкiн “Лiричний дует” .7 хвилин

 

 

  1.  

Квартет викладачiв Гончарова Наталiя Леонiдiвна, Мороз Галина Павлiвна, Агруч Наталiя Миколаївна, Катсiяннi Людмила Василiвна

Викладачі

КПС МНЗ „Школа мистецтв”м. Маріуполь

 

I.Ковальський обр. на тему украiнський народних пiсень:“Ой засвiти мicяченьку”,  “Коломийка ”
О.Поплянова “Румба”
12 хвилин.

 

 

  1.  

Михайлова Софія

Iнструментальний жанр- ксилофон

1 вікова категорія,9 років

КПУМНЗ "Школа мистецтв"м. Маріуполь

Викладач Дерев'янко Ірина Олегівна
Концертмейстер Берлінська Катерина Сергіївна

1.увертюра до опери "Кармен" 2:30,
2."У печері гірського короля", Е. Гріг  3:30

 

  1.  

Тохтамишев Лев

Інструментальний жанр - саксофон

1 вікова категорія,9 років

КПУМНЗ "Школа мистецтв"м. Маріуполь

 Викладач Солонський Володимир Іванович,   концертмейстер Берлінська Катерина Сегіївна

I.  А.П’яццолла - «Чао Париж»

II. В.Солонський  «Флюгер»

 

  1.  

Біленко  Любов

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач  Головатюк Наталя Дмитрівна

1.С.Борткевич « Заводний кабанчик»
2.Ян Сібеліус    «Експромт

 

  1.  

 Голобоков Олександр

інструментальний жанр - гітара

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ"Школа мистецтв"м. Маріуполь

Викладач Силяєв Євген Сергійович

1.Ф.Каруллі.Рондо G dur.(1,5 хв.).2. Х.Родрігес."Танго-Кумпарсіта"(2,5 хв.)

 

  1.  

Тоцен Олеся

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ"Школа мистецтв"м. Маріуполь

Викладач Уткіна Марія Іванівна

1. О. Герасименко " Прелюдія №1"(укр.автор)
 2. А. Йенсен "Лісова пташка"

 

  1.  

IРИНА  ПАНТЮШЕНКО

інструментальний жанр - блок- флейта

2 вікова категорія

ПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

 Викладач Катсιяннι Людмила Василιвна, Концертмейстер  Гончарова Наталiя Леонiдiвна

1.Ф.ГОССЕК.ГАВОТ
II. П.ЧАЙКОВСЬКИЙ ВАЛЬС

 

  1.  

Журавель Софія

інструментальний жанр - аккордеон

2 вікова категорія ,10 років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Бачинська Ольга Георгіївна

1.О. Доренський „Кантрі”
2.Укр.нар.пісня „У вишневому садочку”

 

  1.  

Білоусова Дар’я

інструментальний жанр - аккордеон

2 вікова категорія ,12 років (18.10.2006р)

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Бачинська Ольга Георгіївна

1.Є. Люціо „Румба” 
2.Укр. нар. пісня „Там, де ятрань круто в’ється”  

 

  1.  

Самойлова Софія

інструментальний жанр -скрипка

2 вікова категорія ,10 років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

 Викладач Лук’янова Світлана Володимирівна, Концертмейстер  Левтерова Ірина Олексіївна

1.А. Вівальді „Концерт соль мажор І ч.”
2. Е.Дженкінсон „Танець” - загальна тривалість 4 хв.

 

  1.  

Харченко Олександр

Інструментальний жанр - кларнет

3 вікова категорія,16 років

ПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

 Викладач Солонський Володимир Іванович,   концертмейстер Берлінська Катерина Сегіївна

I.  Хіромі Уєхара - «Том і джері»

II. Н.Ортолано – Романс «Посвята Риму»

 

  1.  

Чорна Валерія

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,14років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Іванова Людмила Юріївна

1.Б. Гржибовський „Новела”
 2.М. Глінка „Тарантела”  - загальна тривалість 5 хв.

 

  1.  

Полунов Андрій

інструментальний жанр - кларнет

3 вікова категорія,13років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач  Кущ Андрій Володимирович
Концертмейстер  Махіня Олена Вікторівна

1.В.А.Моцарт «Рондо» 
2.Р.Щедрин «Шутка»7хв.

 

  1.  

Біленко  Павло

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,13 років

КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач  Головатюк Наталя Дмитрівна

1.Є.Гріг  « Похід гномів»
2.О.Білаш «Гуцульска писанка»

Початок

11.00

  1.  

Тріо саксофоністів: Зюба Святослав, Виниченко Давид, Родіонов Данило

3 вікова категорія

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

 Викладач Солонська Оксана Вікторівна
  Концертмейстери Алексєєва Олена Михайлівна,
Ніколаєнко Василій Володимирович

І. Дунаєвський «Весна йде» обр. В. Черничка
2.Мексиканський народний танок «Cha-cha-cha» обр. В. Черничка              

 

 

  1.  

Фортепіанний ансамбль: Іванова Еліна, Подлесна Валерія, Купрєєва Вероніка, Кірсанов Дмитро, Проценко Віолета, Шановська Марина

Змішана вікова категорія

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладачі  Яковлева Оксана Василівна,
 Нестеренко-Орловська Галина Кирилівна

1.М. Теодоракіс «Сіртаки»  (5  хв.)
2.Й. Тамарін «Старовинний гобелен»  (2,3 хв.)

 

 

  1.  

Фортепіанний ансамбль: Іванова Еліна, Подлесна Валерія, Купрєєва Вероніка, Кірсанов Дмитро

Змішана вікова категорія

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладачі  Яковлева Оксана Василівна,
 Нестеренко-Орловська Галина Кирилівна

1.В. Тормахова  Варіації на тему «Їхав козак за Дунай»  (3  хв.)
2.В. Богатирьов «Репетиція оркестру»  (1.3 хв.)

 

 

  1.  

Собакарь Поліна 

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,7 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Алексєєва Олена Максимівна

1.Ю. Барахтіна «Варіації на білоруську пісню»  (0,53хв.)
2.М. Гречанінов «В розлуці» (1,03 хв.)

 

  1.  

Щеглова Ганна

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Мартинова Олена Михайлівна

1.Шейко «Миттєвості»                 
2.Лепін «Полька»                               (3  хв.)

 

  1.  

Непейпиво Катерина 

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Головань Інна Іванівна

1.А. Роули «Чарівне озеро»
2.Й. Бенда «Сонатина»                        (5  хв.)

 

  1.  

Резеньков Максим 

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,7 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

 Викладач Абрамова Світлана Володимирівна

1.Жульова «Ой ти, Грицю!»  (1,5 хв.)
2.Поплянова «Танок при свічах» (1,5 хв.)

 

  1.  

Чикаленко Інна

інструментальний жанр - скрипка

2 вікова категорія ,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

 Викладач Сазонова Вікторія Василівна
  Концертмейстер Шпаковська Ірина Сергіївна

1.І.С. Бах «Рондо»  (2,10 хв.)
2.Є. Дженкінсон «Танець» (1,40 хв.)

 

  1.  

Крилова Тетяна 

інструментальний жанр - домра

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Журавлева Ольга Василівна
  Концертмейстер Денисова Олена Іванівна

1.Л. Портнов «Концертіно» ре-мінор  (2,75 хв.)
2.В. Тилик «П’єса»  (2,13 хв.)

 

  1.  

Шевченко Артем 

інструментальний жанр - домра

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Журавлева Ольга Василівна
  Концертмейстер Денисова Олена Іванівна

1.Л. Матвейчук " Романс" (2,1 хв.)
2. І. Тамарін " Старовинний гобелен" (1.7 хв.)

 

  1.  

Іванова Еліна 

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Нестеренко-Орловська Галина Кирилівна

1.Н. Ладухін «Воспоминание»  Fdur  (2  хв.)
2.Л. Шукайло «Рондо»  Сdur  (1.5 хв.)

 

  1.  

Шуригіна Єва

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Мартинова Олена Михайлівна

1.Білаш «Баркарола»                 
2.Дебюссі «Ляльковий кек-уок»  (5  хв.)

 

  1.  

Осипова Ангеліна 

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Рупасова Валентина Георгіївна

1.Степовий «Прелюд»
2.Раков «Полька»                       (4  хв.)

 

  1.  

Петрушин Ілля 

інструментальний жанр - гітара

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач  Фомічова Галина Олександрівна

1. Й. Кюффнер  «Сонатіна» (2.хв)
2. О. Копенков  «Карнавал» (1.5 хв)

 

  1.  

Кривоус Ян             

інструментальний жанр - гітара

2 вікова категорія ,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач  Фомічова Галина Олександрівна

1. Ф. Каруллі  «Соната» (2.хв)
2. Ред. Є. Шиліна «Кубинський народний танець» (1.5 хв)

 

  1.  

Ушакова Світлана 

інструментальний жанр - Флейта

2 вікова категорія ,11 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Солонська Оксана Вікторівна
 Концертмейстер Алексєєва Олена Михайлівна

1.А. Вівальді «Концерт Ddur» 3ч
2.Ф. Черчиль «Коли мій принц прийде»                 (5 хв.)

 

  1.  

Солонська Олена 

інструментальний жанр - Флейта

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Солонська Оксана Вікторівна
 Концертмейстер Алексєєва Олена Михайлівна

1.Ч. Чіарді Антракт з балету Ч. Пуні «Дочка фараона»
2.Х. Юрісалу «Соловей»                 (5 хв.)

 

  1.  

Ушаков Мирон

Інструментальний жанр - акордеон

3 вікова категорія,14років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Петухова Світлана Анатоліївна

1.М. Двилянский «Размышление» 
2.Роман Бажилін «Вальсуючий акордеон»         (4 хв.)

 

  1.  

Петраченко Єлизавета 

Інструментальний жанр - гітара

3 вікова категорія,15років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

  Викладач Журавлева Ольга Василівна

1.Варіації на тему укр.. н.п. «Цвіте терен» обр. Ю.Шинкаренко (2,5 хв.)
2.В. Мітін «Приморський бульвар» (1,5 хв.)

 

  1.  

Мартинова Катерина

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,13 років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Мартинова Олена Михайлівна

1.Глієр «Мелодія»                 
2.Білаш «Марш вершників» (6  хв.)

 

  1.  

Чорненька Дар’я

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,14років

КПСМНЗ«Музична школа № 2» м. Маріуполь

Викладач Мартинова Олена Михайлівна

1.Скорік «Вальс»
2.Мендельсон «Рондо-капріччіозо»  (9  хв.)

Початок

13.00

  1.  

Дует(Гришкова Валентина,Балабон Ольга)

Викладачі

м. Маріуполь, Донецька обл.
КПСМНЗ Музична школа № 3

 

1: Г.Венявський «Романс»
 2: А.Гуревич—Р.Гареєв «Старе банджо»

 

 

  1.  

Фортепіанний ансамбль Ширяєва Елеонора, Заріпова Ірина

Викладачі

м. Маріуполь, Донецька обл.
КПСМНЗ Музична школа № 3

 

1.Джек Фін «Полет шмеля» в джаз.обр.  (3 хв.)
2.С.Прокоф’єв. Уривки з акту балета «Ромео и Джульетта»,
 «Золушка»       (2 хв.)

 

 

  1.  

Фортепіанний дует (Чалих Ірина Олексіївна та Балабон Ольга  Леонідівна)

Викладачі

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

 

1.С.Прокоф`єв «Монтеки и капулетти» з балету «Ромео и Джульетта»
 (3 хв.)     
2.Музика з к/ф «Человек - амфибия»  (5 хв.)

 

 

  1.  

Ворожбит Анна-Софія

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,6 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

  Викладач  Балабон Ольга Леонідівна

 І.Кореневська,  «Дощик»;
 2. В. А. Моцарт «Гумореска» до 5 хв.

 

  1.  

Калюніна Марина

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,8 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

 Викладач Чалих Ірина Олексіївна

1.І.Беркович «На узліссі»  (1,5 хв.)
2.С.Разорьонов «Два півники»  (1,5 хв.)

 

  1.  

Мудрий  Мирослав

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ «Музична школа №3» м. Маріуполя

Викладач Константинова Ганна Михайлівна

1.Уильям Гиллок «Фантом Райде» (William Gillock “Phantom Rider”) – 0 хв. 30 сек;
2.Сергей Прокофьев «Мимолетность №10» - 1 хв. 30 сек.

 

  1.  

Мельнічук Світлана

інструментальний жанр - аккордеон

2 вікова категорія ,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Малафєєва Вікторія Іванівна

1. І.Беркович. Прелюдія. (1,5хв.)
2. Н.Нижанковський. Коломийка (1,2хв.)

 

  1.  

Шатерін Олексій

інструментальний жанр - гітара

2 вікова категорія ,10 років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач  Куватов Олександр Миколайович

1.Ю.Шинкаренко. Варіації на тему «Цвете терен»  (3 хв.)
2.Арно Бабаджанян «Королева красоты»  (2 хв.)

 

  1.  

Гринчак Єлизавета

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,15років

КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Константинова Ганна Михайлівна

1.Кобилянський Октавний етюд   D-Dur (2,5 хв.), 2.Шопен Вальс №7 (3,5 хв.)

Початок

14.00

  1.  

Тарасова Аліна

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,8 років

КПСМНЗ«Волноваська школа мистецтв»

Викладач Чередниченко Світлана Павлівна   

1. Т.Хаслінгер «Сонатина» – 1,5 хв.
 2. М.Шмітц «Пляска ковбоїв» - 1,5 хв.

 

  1.  

Шокера Кіра

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Волноваська школа мистецтв»

Викладач Чередниченко Світлана Павлівна   

1. К.Вільтон Сонатина – 1 хв.
2. Е.Градескі «Щасливі буги» - 1 хв.

 

  1.  

Супруненко Дар’я

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,10років

КПСМНЗ«Волноваська школа мистецтв»

Викладач Чередниченко Світлана Павлівна   

1. Н.Сільванський Варіації на тему української  народної пісні – 1,5 хв.
 2. М.Шмітц  «Буги-бой» – 1,5 хв

 

  1.  

Хаджийська Арина

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Дзюбан Людмила Андріївна

1. Г.Галинін "В зоосаді"
          2. Ю.Щуровський "Горобчик"

 

  1.  

Телятнікова Вероніка

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Дзюбан Людмила Андріївна

1. М.Жербін "На галявині"
         2. В.Моцарт "Бутерброд"

 

  1.  

Бондар Ганна

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Нєговєлова Олена Рафаелівна

 1: Л.Шукайло" Лебідь"

 2: С.Майкапар " Тарантела"

 

  1.  

Шевельова Аміна

інструментальний жанр - Віолончель

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Губенко Анна Девіївна
Концертмейстер Нєговєлова Олена Рафаелівна

1. А.Вівальді Концерт До мажор, 1ч.
2.А. Літвінов "Український танець"

 

  1.  

Лебедєв Олександр

інструментальний жанр - Віолончель

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Губенко Анна Девіївна
Концертмейстер Нєговєлова Олена Рафаелівна

1.Програма: В.Сквайр "Сутінки"
2.Г.Гольтерман "У негоду"

 

  1.  

Фаворова Світлана

інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія,8 років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач  Чапні Олена Олександрівна

I.Н._Торопова «Падає листя»
II.І Парфенов «Жонглер

 

  1.  

Медейшіс Олег

Інструментальний жанр - гітара

1 вікова категорія,9 років

КПСМНЗ «Музична школа №1»

Викладач Пампура Крістіна Володимирівна

1.Варіації на укр.нар.пісню обр Л.Герасимчук «Ой,Марічко» 
(2: 00)
 2. Ф.Каруллі «Рондо» а-moll (2:30)

 

  1.  

Косолапова Анастасія

інструментальний жанр - Флейта

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

 Викладач Ларіонова Ангеліна Сергіївна
  Концертмейстер Тутова Ніна Феліксівна

1. Б.Буєвський «Мелодія» 3,35 хв.;
2. Е.Кьохлер «Метелик» 4 хв.

 

  1.  

Косолапова Анастасія

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Вердибоженко Олена Борисівна

1. Л.Лукомський «Токката» 2,5 хв.;
2. А. Білаш «Гуцульська писанка» 3,15 хв.

 

  1.  

Колотигін Марк

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,11років

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Дзюбан Людмила Андріївна

 1. І.Беркович Прелюдія №5
         2. А Хачатурян Етюд До мажор

 

  1.  

Сопутняк Володимир

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,11років

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Дзюбан Людмила Андріївна

1. І.Альбеніс "Баркарола"
        2. М.Скорик "Коломийка"

 

  1.  

Катаєв Сергій

інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ «Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Дзюбан Людмила Андріївна

1. А.Хачатурян "Музична картина"
           2. Е Гріг "Поетична картинка мі мінор"

 

  1.  

Невпряженко Олен

інструментальний жанр - гітара

2 вікова категорія ,12років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач  Мокрицька Вікторія Вікторівна

1: Е. Шилін " Канцона"
 2: Л. Іванова " Іспанська замальовка"

 

  1.  

Ярошенко Анастасія

Інструментальний жанр - акордеон

3 вікова категорія,15років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач Сергєєва Людмила Іванівна

1.Е.Мурена - Дж. Коломбо
"Байдужість". Вальс-мюзет. 2.5 хв.
2.Обробка С. Панківа укр.нар. пісня "Ти ж мене підманула". 1.5 хв.

 

  1.  

Герасимова Марина

Інструментальний жанр - гітара

3 вікова категорія,13років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

 Викладач Пампура Крістіна Володимирівна

 1.Л. Леньяни «Каприс №15»  (1: 30)
  2. Б.Калатауд «Замбра»  (2:30)

 

  1.  

Апретов Семен

Інструментальний жанр - гітара

3 вікова категорія,14років

КПСМНЗ«Музична школа № 1» м. Маріуполь

Викладач  Мокрицька Вікторія Вікторівна

 1: О. Затинченко " Танець". 1 мiн. 39 сек.
 2: О. Копенков " Признання". 2 мiн.

Початок17.00

  1.  

Юшковська Марія

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,16років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Бугрім Анна Олександрівна

1: В.Косенко «Поема-легенда» e-moll
 2: Ф.Шопен «Етюд» ор.10 no.12 cis-moll

 

  1.  

Мазлова Аліса

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія.15 років

Маріупольський коледж мистецтв


Викладач Лазаренко Яна Ігорівна

1. М. Мошковський Етюд d-moll op. 72№9
2. Л. Ревуцький " Пісня"

 

  1.  

Будко Марія

інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія,16років

Маріупольський коледж мистецтв


Викладач Лазаренко Яна Ігорівна

1. І. Беркович Прелюдія e-moll
2. Ф. Шопен Вальс h-moll op.69 №2

 

  1.  

Колосенко Олег

Інструментальний жанр  (баян)

ІV вікова категорія,17років

КПСМНЗ«Волноваська школа мистецтв»

Викладач Хаджинова Олена Василівна

1. Б.Мокроусов «Одинокая гармонь»  Обр.А.Корчевського - 2,5 хв.
2. В.Власов «Босса- нова» - 3,5 хв.

 

  1.  

Тарасова Поліна

інструментальний жанр -  флейта

ІV вікова категорія,17років

Маріупольський коледж мистецтв

Керівник Отюгова Алла Миколаївна
Концертмейстер Бугрім Анна Олександрівна

Творчий номер:
 1. С.Меркаданте «Концерт для флейти з оркестром» e-moll ( 1 частина)
2. М.Глінка «Танець» із опери «Руслан і Людмила»

 

  1.  

Сєдаков Тимофій

інструментальний жанр -  флейта

ІV вікова категорія,17років

Маріупольський коледж мистецтв

Керівник Отюгова Алла Миколаївна
Концертмейстер Бугрім Анна Олександрівна

1. С Шамінад «Концертіно» D-dur
2. П. Чайковський «Мелодія»

 

  1.  

Каширіна Юлія

інструментальний жанр - фортепіано

ІV вікова категорія,23років

Бердянський Державний Педагогічний Університет

Викладач Сергієнко Світлана Михайлівна

1.Кос-Анатольський « Прелюд»

2.Брамс « Рапсодія» соль-мінор

 

  1.  

Тертична Анастасія

інструментальний жанр - фортепіано

ІV вікова категорія,17років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Бугрім Анна Олександрівна

1: Ф.Шопен «Ноктюрн» cis-moll
 2: М.Глінка-М.Балакірєв «Жайворонок»

 

  1.  

Хаджиоглу Мєлікє

інструментальний жанр - фортепіано

ІV вікова категорія,18років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Бугрім Анна Олександрівна

1: М.Скорик «Фінал» із Партити 5
 2: М.Мусоргський «Гном» із циклу «Картинки з виставки»

 

  1.  

Мар’єнко Юлія

інструментальний жанр - фортепіано

ІV вікова категорія,19років

Маріупольський коледж мистецтв

Викладач Бугрім Анна Олександрівна

1: О.Скрябін «Етюд» ор.8 no.7 b-moll
2: Ф.Ліст «Угорська рапсодія» 12

Партнери