Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

МАЙБУТНЄ КРАЇНИ-2019

2019-06-22 11:31:12

Образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість індивід.участь

 

Гребенюк Валерія

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія

художнє відділення ШМ м. Бахмута

Викладач Сапаргелдієва Надія Борисівна

Д3

  1.  

Цмак Мілана

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,11років

художнє відділення ШМ м. Бахмута

Викладач Сапаргелдієва Надія Борисівна

Д1

  1.  

Первак Таїсія

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія

художнє відділення Школи мистецтв м. Часів Яра

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

Л2

  1.  

Леонова Вікторія

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія

художнє відділення Школи мистецтв м. Часів Яра

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

Д2

  1.  

Яхіна Альона

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія

художнє відділення Школи мистецтв м. Часів Яра

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

Д2

  1.  

 Казакевич Вероніка

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Головенкніна Наталя Валеріївна

Л2

  1.  

Яркова Вероніка 

Образотворче мистецтво

1 вікова категорія,8 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Головенкніна Наталя Валеріївна

Л2

  1.  

Лозiн Антон

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,10років

Художнє відділення КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь

Викладач Трофименко Катерина Євгенівна

Д1

  1.  

Торкаєнко Катерина

Образотворче мистецтво

1 вікова категорія,8 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л1

  1.  

ЖуравльоваАнастасія

 

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л1

  1.  

Черняк Віолета.

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,12років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л1

  1.  

Федоринова Марія

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,11років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л2

  1.  

 Єсакова Софія.

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,15 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

ГРАН-ПРІ

  1.  

Пуолокайнен Євгенія

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,12років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л3

  1.  

Бойко Анастасія

Образотворче мистецтво

1 вікова категорія,8 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л3

  1.  

Бойко Надія

Образотворче мистецтво

1 вікова категорія,8 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л3

  1.  

Кітриш Анастасія

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Д1

  1.  

 Іванькин Єгор

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,10років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л3

  1.  

 Кашкова Анна

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л3

  1.  

 Назаренко Дар’я

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,15 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Д1

  1.  

 Сліпенко Олександра

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Д2

  1.  

Кузьмичук Карина

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,13 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Головенкіна Наталя Валеріївна

Л2

  1.  

Адарюкова Діана

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,14 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Бєрг Галіна Дмитріївна

Л3

  1.  

Бучинська Поліна 

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,12років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Бєрг Галіна Дмитріївна

Л2

  1.  

Гаврилова Лілія

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія,14 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв 3» м.Краматорськ

Викладач Котлярова Катерина Тимофіївна

Л2

  1.  

Осауленко Ангеліна

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,12років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Д1

  1.  

Андрусенко Марiя 

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,12років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Бєрг Галіна Дмитріївна

Л2

  1.  

Бандура Аріна

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Д1

  1.  

Кулагін Іван

Образотворче мистецтво

2 вікова категорія,10 років

Художнє відділення КПСМНЗ«Школа мистецтв» м.Маріуполь

Викладач Макаренко Любов Василівна

Л2

 

Образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість

  1. 1.  

Художнє відділення у складі Бережна Аліна (15 років),
 Сільченко Єкатерина (13 років), Ревзон Поліна (13 років),
Снітко Ксенія (13 років), Даніленко Євгенія (11 років), Цибалова Діана (10 років),
Когут Поліна (10 років),Гаєвська Діана (10 років), Березньова Єва (7 років),Пілєцькій Олександр (7 років)

Змішана вікова категорія

КЗ«Маріупольська спеціалізована музична школа»

Викладач Компанченко Світлана Анатоліївна

  1. 2.  

Художнє відділення КПСМНЗ«Музична школа № 3» м. Маріуполь у складі  Пустовiт Кирило- 13 рокiв, Любайкіна Варвара -7 років,
Шабанова Веронiка- 12 років, Стороженко Софія -14 років,
Копач Данiiл-7 років, Кузнецова Анастасія- 7 років

Змішана вікова категорія

 

Викладачі Головенкніна Наталя Валеріївна,Трофименко Катерина Євгенівна

  1. 3.  

Макарцев Ерік, Біла Лізавета, Статкевич Олександра,
 Ботман Евеліна, Ксенофонтов Дмитро

Змішана вікова категорія 10-14 років

КПСМНЗ «Музична школа №4», селище Сартана

Викладач Тулаінова Світлана Ігорівна

  1. 4.  

Федорова Тетяна, Скиба Анна, Абдулова Вікторія,
Рожнова Ксенія, Авдєєва Олександра, Савров Юрій

3 вікова категорія

КПСМНЗ «Музична школа №4», селище Сартана

Викладач Богадиця Надія Віталіївна

  1. 5.  

Ганевська Діана, Абраменко Яна, Семенцова Катерина, Сарчинська Ганна, Поповкіна Катерина

Змішана вікова категорія від 11 до 15 років

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

Викладач Воронцова Анфіса Володимирівна

  1. 6.  

Шубєнко Едуард, Наумова Вероніка, Сосновська Любов, Макарцев Ерік, Біла Ліза

Змішана вікова категорія 11-14 років

КПСМНЗ «Музична школа №4», селище Сартана

Викладач Богадиця Надія Віталіївна

  1. 7.  

Студія живопису "Фея чудес" у складі Чернобай Олексiй, Iллюшко Валентин, Ємельянов Данило, Когут Полiна, Гуцуляк Алiна, Литовченко Аліса, Агєєва Катерина, Шиян Марія

Змішана вікова категорія 6-15років

 

Керівник Прокопiшена  Наталя Семенiвна

  1. 8.  

Марiупольський навчально - реабiлiтацiйний центр " Сонечко "

1вікова категорія

 

Керівник Прокопiшена  Наталя Семенiвна

  1. 9.  

Старомлинівськаї  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 у складі :   Ілюшкіна Вікторія,
  Минаєв Микита,  Сизенко Олена ,  Казак Тетяна

Змішана вікова категорія від 8 до 10 років

Великоновосілківська  районна рада Донецької області

Керівник :  Афендікова Світлана Василівна

  1.  

Художнє відділення у складі Брагунцова Юлія   ( 14 р.)
Ілюхіна Ксенія     (13 р.)
Корнієнко Євгенія    ( 12 р.)

Змішана вікова категорія від 12 до 14 років

Володимирівська школа мистецтв 
смт. Володимирівка, Донецька обл., Волноваський р-н

Директор ШМ – Пахомова Валентина Борисівна
Викладач – Павленко Анна Василівна

  1.  

Вихованці Зразкового дитячого творчого об ?єднання «Витинанки» Шосткінського центру естетичного виховання Васильєв Андрій,
Скега Кирило, Лебедєва Ірина, Демиденко Богдан, Клочко Анна, Титович Дмитро, Султанова Кароліна, Маглей Микола,
Чмихун Геннадій, Сорокових Марія

Змішана вікова категорія

 

Романцов С. В.   - керівник художнього колективу

  1.  

Школа-студия '' Харизма'' - Кажымуханова Нурай, 

Сембай Айару, 

Т?лепберді Айгерiм, 

Садуахасова Инкар, 

Ибрагим Мадина

 

Коллектив Charisma-Art

Худ. Руководитель Бейскалиева Арайлым Жарасовна

Атырау, Казахстан 

 

Змішана вікова категорія

 

 

  1.  

Детска Амбасада за Сите Деца во Светот - Прилеп, Македонија
Генерален секретар Петар Стојаноски

Змішана вікова категорія

 

 

  1.  

Дечја радионица

Библиотека,,Глигорије Возаровић“

Сремска Митровица, Србија

Директор Рајко Секулић

Стурчни руководиоцМирјана Делић

 

Змішана вікова категорія

 

 

  1.  

DJE?JI VRTI? IVANE BRLI? MA?URANI? - ZAGREB

1вікова категорія

 

 

 

                                                         

 

    ЧИТЦІ

  1.  

Фатєєва Поліна

1вікова категорія, 9 років

1.О. Василенко «Я-українка» 1,2 хв.
2.І. Жиленко «Весна і мама» 2,5 хв.

Д1

  1.  

Шешиков Юхим

2 вікова категорія, 11 років

1.Н. Куліченко «Забутий обеліск» 3 хв.
2.В. Сосюра «Коли світало…» 2 хв.

Д1

  1.  

Туманова Вікторія

2 вікова категорія, 12 років

1.О.Василенко  «Відповідь синові» 2 хв.
2.Л. Українка «Тиша морська» 3,5 хв.

Д1

  1.  

Рєчкіна Уляна

3вікова категорія, 14 років

1.О.Василенко  «Живу я у своїй Україні» 4 хв.
2.Г. Черінь «Молилась мати» 3 хв.

Л2

  1.  

Хлопук Данило

3вікова категорія, 15 років

1.Василь Симоненко «Дотліває холод мій у ватрі…» 1.5 хв
2.Надія Красоткіна «Що може людина» 2 хв.

Л3

  1.  

Ратушняк Софія

 

 

3вікова категорія, 15 років

Монолог В. Баранова із п’єси «До українців» 7,2 хв.

Л2

  1.  

Ткаченко Аліна

3вікова категорія, 16 років

1.Надія Ковалюк «Ти знаєш, мамо…» 2,5 хв.
2.Ольга Партала «Что есть добро!» 3 хв.

Д1

  1.  

Майстренко Ангеліна

3вікова категорія, 16 років

1.Христина Полянська «Стояла мати з сином на вокзалі» 2,5 хв.
2.Ольга Колесник «Ти мій, а інше не важливо» 3 хв.

Д1

 

               

 

   НОМІНАЦІЯ ВЕДУЧИЙ ШОУ-ПРОГРАМ

 

  1.  

Пугачова Катерина

11 років

Л1

  1.  

Григоренко Аліна

14 років

Л1

  1.  

Трипольський Іван

10 років

Л2

 

 

 

                              КОНКУРС КРАСИ « ПРИНЦЕСА ТА ПРИНЦ КРАЇНИ»

 

 

 

 

  1.  

Джалтир Олена

 

«МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

ОБЛИЧЧЯ ФЕСТИВАЛЮ

  1.  

Цибатова Софія

 

1 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Чудіновських Олександр

1 ПРИНЦ

 

  1.  

Болбат Геннадій

 

ПРИНЦ КРАЇНИ

 

  1.  

Походна Кристина

 

2 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Райз Ярослава

 

1 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Іобідзе Маріамі

 

1 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Єфіменко Злата

 

1 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Коломийко Ельвіра

 

3 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Гапонова Софія

 

3 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Тристан Таїсія

 

2 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Демчишина Кіра

 

1 ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Молчанова Кіра

 

ПРИНЦЕСА

 

  1.  

Дорохольський Кирило

 

1 ПРИНЦ

 

 

Партнери