Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-12 03:07:20

17 листопада 2019. ПК ім.Бикова, 11.00

Театральний напрям

Велика зала

  1.  

Зразковий театр ляльок «Лялька»

2 вікова категорія

театральний жанр

КЗМШ №3 Краматорської міської ради

Керівник Анна Дмитрівна Овчаренко
Концертмейстер Тетяна Анатоліївна Фоміна

Лялькова вистава «Сонячне затемнення»
за сценарієм Олексія Лебєдєва
Тривалість – 10 хв.

  1.  

Зразковий драматичний театр «Картинки»

2 вікова категорія

театральний жанр

Мистецька школа №3 м. Краматорська

Керівник Рябуха Тетяна Володимирівна
Концертмейстер Москаленко Ольга Сергіївна

«Якщо бракує свята…» за
мотивами народної казки «Ріпка»,
15 хвилин.

  1.  

Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія

театральний жанр

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

Літературно – музична композиція
«Хай стелиться вам доля рушниками» - 7 хв.
Літературно – музична композиція «Кумасі» - 10 хв.

  1.  

Студія моделінгу, дитячий театр моди "Vilein"

змішана вікова категорія

загально-естетичний напрям

Донецький палац молоді "Юність"

 

1. Перлини України
2. Вальс квітів

  1.  

Музично – драматичний театр ОВАЦІЯ

змішана вікова категорія

театральний жанр

Комунальний заклад мистецька школа №3 м.Краматорськ

Режисер – постановник Тиханська О.В.
Музичний керівник – Поліщук Л.І.
Керівник музичного ансамблю,
аранжувальник Соломатіна А.В.
Хореограф – Стрєлкова Н.А.
Інструментальний ансамбль у складі:
Фортепіано – Поліщук Л.І.,
скрипка – Соломатіна А.В.,
альт - Чудненко Н. А.
віолончель - Кисловська О.Л.


1.Уривок з музичної вистави
ДЮЙМОВОЧКА за мотивами Г.Андерсена
20хв.

  1.  

Зразковий драматичний театр КОЛЕСО

змішана вікова категорія

театральний жанр

Комунальний заклад мистецька школа №3 м.Краматорськ

Режисер – постановник Тиханська О.В.
Хореограф – Стрєлкова Н.А.
Сценічний рух – Роменська В.Г.
Концертмейстер – Фоміна Т.А.

1.Уривок з вистави «Том Сойер та його
друзі»
за п’єсою Ю.Кареткіна. (20 хв.)

 

 

 

 

 

17листопада, ПК  ім.Бикова

Читці

Мала зала -13.00

1.

Глов’як Єва
Театральний колектив «Дзеркало»

1 вікова категорія, 8 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

1. Вірш «Моя країна –Україна», ав.Надія Красоткіна – 2 хв.
2. «Україна», ав. Савка Мар’яна - 2 хв.

2.

Бондаренко Анастасія
Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія, 9 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

«Вірши смішинки» 3 хв.
Вірш «Наші мами», ав. Степан Олійник – 2 хв.

3.

Попова Софія
Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія, 10 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

1. Казка «Хатинка на ялинці», ав. Наталя Забіла – 7 хв.

4.

Салміна Марія
Дитячий театральний колектив «ПаРоль»

1вікова категорія,6років

Комунальний заклад. Мистецька школа №1 Краматорської міської ради

Керівник
Паршина Ольга Валеріївна

1.вірш Воскрекасенко Сергія «Капризуля» - 2 хв.
2.Вірш Івана Андрусяка «У тринадцятім трамваї» - 1,40 хв.

5.

Орлова Марія Дитячий театральний колектив «ПаРоль»

"2 вікова категорія
11 років"

Комунальний заклад. Мистецька школа №1 Краматорської міської ради

Керівник
Паршина Ольга Валеріївна

Літературно-музична композиція «Материнська пісня» - 6.20 хв.

6.

Мережко Софія Олегівна

2 вікова категорія
12 років

Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради

 


Літературна казка Лесі Українки «Метелик» - 4.20 хв.
Іван Нехода «Хвалько»(за естонською народною казкою) – 3.40 хв.

7.

Бичек Марія

Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія, 10років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Мир на землі» – 1,40 хв
2.Мелодекламація «Тайна» – 1,50 хв

8.

Костенко Софія Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія, 11років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Я - Українка» – 1,50 хв
2. Мелодекламація «Неуважна няня» – 1,20 хв

9.

Дует Агашкова Анастасія, Дероглазова Аріна

Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Земля» – 2,20 хв
2. Мелодекламація «Збори» – 1,50 хв

10.

Ніконова Анастасія

Театральна студія «Маскарад»

ІІІ вікова категорія, 14років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Дві душі» – 3,45 хв
2. Мелодекламація «Гуморески» – 2,20 хв

11.

Ковальова Аріана Театральна студія «Маскарад»

ІІІ вікова категорія, 14років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Квітка Україна» – 1,50 х 2. Мелодекламація «Коли буду я…» – 1,30 хв

12.

Носов Тарас Зразковий театральний колектив «ВікНо»

2вікова категорія,12 років

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Керівник Носова Вікторія Олександрівна
Викладач Носова Вікторія Олександрівна

1.Павло Глазовий «Батькова наука»
2.Павло Глазовий «Як лякати вовка»

13.

Волошина Поліна Зразковий театральний колектив «ВікНо»

3вікова категорія

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Керівник Носова Вікторія Олксандрівна
Викладач Кучеєва Катерина Дмитріївна

Остап Вишня «Море» 8 хвилин

14.

Кучеєва Катерина

Викладач

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

 

1. Оксана Забушко «Поема-лист» 3 хвилини
2. Василий Уриевский «Стих о стихе» 4 хвилини

 

Партнери