Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 10:09:08

СМИЧКОВІ СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ

1 ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

  1.  

Селівьорстова Софія

ПСМНЗ “музична школа” м.Мирноград

Викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
концертмейстер -  Карпухіна Оксана Вікторівна

  1.  

Дрюк Олександра

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

Викладач Карпєєва Марина Олександрівна
Концертмейстер Коновальчук Лариса Василівна

Д1

  1.  

Фоміна Анна Сергіївна

КПСМНЗ "Мистецька школа  №1" м. Краматорськ

викаладач Федченко Світлана Егорівна
концертмейстер
Чумаченко Ганна Сергіївна

Д2

  1.  

Тарасова Дар`я Андріївна

КПСМНЗ "Мистецька школа  №1" м. Краматорськ

викадач Федченко Світлана Егорівна
концертмейстер
Чумаченко Ганна Сергіївна

Д3

  1.  

Крисіна Любов Андріївна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Лапченко О.І.
концертмейстера
Кузнєцова О.О.

  1.  

Усольцева Єва  Данилівна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Лапченко О.І.
концертмейстера
Мартиненко О.М.

  1.  

Костюк Анна Олександрівна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Лапченко О.І.
концертмейстер
Мартиненко О.М.

  1.  

Санєєва Злата Дмитріївна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Касьян Н.В.
концертмейстер
Кашлакова М.А.

Д1

  1.  

Челпанова Олександра

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач Лебеденко С.В.,
концертмейстер Логойко К.А.

  1.  

Кухлєв Макар Антонович

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Викладач :Єрьоменко Наталія Петрівна, концертмейстер :Василевська Тетяна Володимирівна

  1.  

Ошурко Катерина

Мистецька школа №2 м. Краматорськ

Викладач Бондаренко Ірина Юріївна
Концертмейстер Кучерява Ольга Ігорівна

 

 

2 ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

  1.  

Доренська Анжела

КСПМНЗ
«Школа мистецтв м. Лиман»

Викладач Пономарьова Ніна Василівна
концертмейстер Оклека Тетяна Валеріївна

Д1

  1.  

Океке  Огечі  Стелла

ПСМНЗ Мирноградська музична школа

Викладач Сентіщева Інна Анатоліївна
Концертмейстер Хатнянська Лариса Анатоліївна

  1.  

Мазікова Вероніка

Музична школа імені Івана Карабиця

Керівник Галіна Ірина Миколаївна
концертмейстер Гладиш Неля Прохорівна

  1.  

Згур’єва Ангеліна Русланівна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Войтович Ірина Ярославівна
концертмейстер Поліщук Світлана Олексіївна

Д3

  1.  

Левадна Катерина Русланівна

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Войтович Ірина Ярославівна
концертмейстер Поліщук Світлана Олексіївна

Д1

  1.  

Тимофеєва Анна

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Деменюк Марина Володимирівна
концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

  1.  

Бутко  Ангелiна Артемiвна

КПСМНЗ "Мистецька школа  №1" м. Краматорськ

викладач Гаманова  Вiкторiя  Володимирiвна
концертмейстер Гаркун Iрина Анатолiiвна

Д2

  1.  

Поволоцька Софія

КПСМНЗ "Мистецька школа  №1" м. Краматорськ

викладач Федченко Світлана Егорівна
концертмейстер Чумаченко Ганна Сергіївна

Д2

  1.  

Коновал Вікторія Антонівна

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Кабанова Тетяна Іванівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

Д1

  1.  

Толуп Арсеній

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладач Дубініна О.Г.
концертмейстер
Мартиненко О.М.

  1.  

Канурна Ольга

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Дубініна О.Г.
концертмейстера
Мартиненко О.М.

Д2

  1.  

Рибіна Анна

ХССМШ-іи Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат

Викладач Гребнева Ірина Вікторівна, концертмейстер Кізка Валерія Ігоревна

  1.  

Цибіна Кристина

Мистецька школа м. Гірник- філія Мистецької школи м. Селидове

Викладач Семешина Олена Іванівна,
концертмейстер Масло Валерія Іванівна

Д1

  1.  

Алєксєєва Аліна

Мистецька школа №2 м. Краматорськ

Викладач Киіденко Надія Олександрівна
Концертмейстер Кудрікова Світлана Іванівна

  1.  

Клєткіна Катерина Сергіївна

Мистецька школа №2 м. Краматорськ

Викладач Киіденко Надія Олександрівна
Концертмейстер Григоренко Наталія Євгенівна

 

3 ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

  1.  

Новик Михайло

ПСМНЗ “музична школа” м.Мирноград

Викладач Лукашова Лариса Вікторівна,
концертмейстер -  Карпухіна Оксана Вікторівна

  1.  

Світко Денис Сергійович

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Деменюк Марина Володимирівна
концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

  1.  

Вялкова Вікторія   

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

викладача
Касьян Н.В.
концертмейстера
Кашлакова М.А.

Д3

  1.  

Ракша Надія

ХССМШ-і

Викладач Гребнева Ірина Вікторівна, концертмейстер Кізка Валерія Ігоревна

 

Партнери