Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 11:00:56

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР-АНСАМБЛІ

  1.  

Ансамбль народнихінструментів «ФАіТон» у складі:МохнатоваІринаГригорівна,
ПономарьоваНінаВасилівна,РоменськийАндрій Михайлович, Лучанінова Ганна Миколаївна, Макаренко ІринаОлександрівна,
АнісімовЄвгенЄвгенович, Корчака ЕдуардВасильович, Голубоцька Марина Володимирівна, АндаранНаталіяБорисівна

викладачі

народніінструменти

Музична школа м. Лиман"КСПМНЗ
«Школа мистецтв м. Лиман»
"

  1.  

Квартет домристів «Єралаш»

Віковакатегорія
ІV віковакатегорія

домри, фортепіано

Школа мистецтвм.Бахмута

  1.  

Зразковий дитячий оркестр народнихінструментів

Віковакатегорія
ІV віковакатегорія

домри,альти,тенора, баяни, перкусія, контрабас

Школа мистецтвм.Бахмута

  1.  

Ансамбль акордеоністів «Ренесанс»

3 віковакатегорія

акордеон

ПСМНЗ "Музична школа м. Мирноград"

  1.  

Змішаний ансамбль «Вихвалянки»

4 віковакатегорія (12-14)

 

ПСМНЗ "Музична школа м. Мирноград"

Д1

  1.  

«Каданс» у складі: Анісімов Д., Андреєва А., Волвенкова А.,БурийА.,Баранова О.,
Куліш П., Ройко Л., Бутов С.Д.

ІV віковакатегорія

гітари

ПСМНЗ "Мистецька школа №2" м. Краматорськ

  1.  

Зразковий ансамбль гітаристів "Торнадо": Склад ансамблю:Мороз Р.,
Мороз В.
Бочнюк О.
Бочнюк М.
Крицька Є.
Бодюл Є.
Чеботарьов О.
Орєхова М.

ІV віковакатегорія (8-13 років)

гітари

КЗ Шабівська ДМШ

Білгород- Дністровський р-н

Одеської обл.

  1.  

Ансамбль скрипалів «Асорті»

ІV віковакатегорія

скрипки

КПСМНЗ «Школа мистецтвм.Курахове»

Д2

  1.  

Кара Анна Геннадіївна, Котик ОлександраСергіївна

2 віковакатегорія

фортепіано

КПСМНЗ «Школа мистецтвм.Курахове»

Д1

  1.  

Ансамбль баянистів «Асорті» у складіКирпа Серафим, Швидкий Ростислав, Зубрицький
Тарас, Соколова Ірина

3 віковакатегорія (13-16 років)

баяни

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

  1.  

Ансамбль народнихінструментів «POSMISHKA» у складі: АгаєвІбрагім, Агаєва Марал, ВорначоваЄлизавета, Гайко Олег, Костенко Ангеліна, Наумов Пилип, Пятченко Анастасія, Скрижевська Ганна, СтебкоАнастасія, Цуканова Єлизавета, Щеглов Ростислав.

Змішанавіковакатегорія (10-15 років)

народніінструменти

Музична школа іменіІванаКарабиця.

  1.  

Дует у складі: Крупінов Олександр
Дрига Дмитро

2 вікова

баян

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорськоїміської ради

  1.  

Дует у складі: РешетнякСергій,
Пилипенко Володимир

3 вікова

баян

"Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорськоїміської ради
"

  1.  

Дует ДячкiнаМарiя та Гаркун Iрина

Змішанавіковакатегорія

фортепіано

Комунальний заклад. Мистецька школа №1 Краматорськоїміської ради

  1.  

Ансамбль «Скерцо» Литовченко Софія (флейта), РибалкоСофія (кларнет), КоломієцьСофія (саксофон- сопрано), Кучеренко Уляна (саксофон – альт), Підченко Ростислав . (саксофон- альт), ТитарчукЄлисей (саксофон-альт), Хом’якВікторія (саксофон-альт)

Змішанавіковакатегорія

інструментальний жанр-ансамблі

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

  1.  

Ансамбль «Мальви» Литовченко Софія (флейта), РибалкоСофія (кларнет), КоломієцьСофія (саксофон- сопрано)

Змішанавіковакатегорія 11-15 років

інструментальний жанр-ансамблі

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Д1

  1.  

Ансамбль «Вишиванка»

від 14-18рок.

інструментальний жанр-ансамблі-скрипка

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Д1

  1.  

Ансамбль скрипалів «Віола»

змішанавіковакатегорія

інструментальний жанр-ансамблі-скрипка

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

  1.  

Ансамбль скрипалів «Камертон»

змішанавіковакатегорія

скрипка

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

  1.  

Ансамбль саксофоністів
у складіСвітличнийАрсеній Олегович
ТлустийДавідСергійович
Зима Руслан Юрійович
Гладкий ДаніїлВолодимирович
ЧерняєвАрсенійОлександрович

змішанавіковакатегорія

саксофоны

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Д1

  1.  

Ансамбль «Dolce»

4 віковакатегорія

кобза, двігітари, бандура

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

  1.  

Дует Кривоногов Віктор, Якунін Артем

ІV змішана

гітара

ПСМНЗ «Музична школа № 1» м.Добропілля

Д2

  1.  

Ансамбль домристів «Акорд»

змішанавіковакатегорія

домра

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

  1.  

Ансамбль балалаєчників «Прима»

змішанавіковакатегорія

балалайка

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

  1.  

Джаз-ансамбль «Імпровіз»

змішанавіковакатегорія

труба, саксофон, фортепіано, сопілка, маракаси___

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

  1.  

Фортепіанний дует «Мальви» Бібик Анна,
Бібик Катерина

змішанавіковакатегорія ,9-10років

фортепіано

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Д1

  1.  

Фортепіанний дует «Натхнення» Грибкова Анна, ПаненковаДар’я

2 віковакатегорія

фортепіано

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Д1

  1.  

Фортепіанний дует Трясорук Ярослава, ЧельтерВікторія

3 віковакатегорія

фортепіано

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Д1

  1.  

Фортепіанний дует ПолунінаАсія та ВасильєваАнастасія

2 віковакатегорія

фортепіано

 КПСМНЗ «Слов’янськарайонна школа мистецтв»

Д1

  1.  

 Ансамбль народнихінструментів «Веселімузиченьки»

змішанавіковакатегорія

інструментальний жанр-ансамблі

 КПСМНЗ «Слов’янськарайонна школа мистецтв»

  1.  

Ансамбль скрипалів «Калейдоскоп»

4 віковакатегорія

інструментальний жанр-ансамблі

 КПСМНЗ «Слов’янськарайонна школа мистецтв»

  1.  

Ансамбль скрипалів

4 віковакатегорія

скрипка

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Д1

  1.  

Дует викладачів « Blackswans » у складі Гонтаренко НаталіїАнатоліївни (скрипка), ФілоненкоОксаниСергіївни (фортепіано)

Викладачі

скрипка, фортепіано

Школа мистецтвм.Красногорівка

  1.  

Зразковий ансамбль скрипалів «Натхнення»

4 віковакатегорія (змішана)

скрипка

КЗ «Мистецька школа №1 Краматорськоїміської ради»

  1.  

Зразковий джаз-ансамбль саксофоністів
Викладач Шпак Валерій Христофорович
Концертмейстер Гричаненко Людмила Олександрівна
Солістка Гришкова Валентина Миколаївна

4 віковакатегорія (змішана)

саксофоны

КЗ «Маріупольськамузична школа №3»

ГРАН-ПРІ

  1.  

Інстументальний ансамбль "Веселка": Анісімов Денис (бас-гітара), ВолвенковаАнастасія (ритм-гітара), Клєткіна Катерина (скрипка), ПодолянськаЛюбов (флейта), РойкоЛеонід (ударні)

4 віковакатегорія (змішана)

 

КЗ «Мистецька школа №2 Краматорськоїміської ради»

  1.  

Ансамбль гітаристів у складі:
Калько Артем
КрисьІгор
ОчеретькоНіколь
ОніпкоЄлизар
БелянськийМикита
Алексеєнко Антон

ІІІ категорія

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Д1

  1.  

Ансамбль «Експромт» у складі:ТихонюкДанило,Трощенко Данило
ЯневськийІгнат, Курбанов Амін
Ященко Милана, Лепеха Артем
ЮхимецьВалерій, Маланчик Артур, МатвєєвДаніїл

ІV категорія

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Д1

  1.  

Дует гітаристівСіньков Владислав та Душин Максим

2 категорія

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Д1

  1.  

Ансамбль «Веселка» у складіАнісімов Д., Волвенкова А., Клєткіна К.,
Кулігін В., Подолянська Л., Ройко Л.,
Бутов С.Д., солістка-ЧерняховськаВалерія ІV віковакатегорія – змішанаінструментальний жанр-ансамбліМистецька школа №2 м. Краматорськ
викладач Бутов СергійДмитрович
1. «Віночокукраїнськихпісень» - 2 хв.
2.Г.Булах - О.Злотник-«Вишиванка» -3 хв.

 

 

 

  1.  

Джазовий ансамбль

Змішанавіковакатегорія

 

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

 

Партнери