Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 11:04:13

 Музично-теоретична композиція

( композитори, композитори-виконавці методичні розробки, обробки)

                                                                     

  1.  

Плешивцев Владислав – доповідач
Ліпкова Аліна – перекладач

3 вікова категорія, 13-16років

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ
(школа естетичного виховання)
«Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач
Утіна Анна Миколаївна

  1.  

Ліпкова Аліна

2 вікова категорія, 12років

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ
(школа естетичного виховання)
«Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач
Утіна Анна Миколаївна

  1.  

Якименко Наталія Андріївна

3 вікова категорія, 13-16років

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

ПСМНЗ "Великоновосілківська музична школа"

Керівник Хараберюш Олена Іванівна

  1.  

Хархан Діана, Земелько Дарина

2 вікова категорія

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

КПСМНЗ Музична школа №2 м.Білицьке

Викладач Корячко Тетяна Григорівна
концертмейстер Губа Олена Олімпівна

  1.  

Бойко Захар

3 вікова категорія (15 років)

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

КПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Романец Дар’я Олександрівна

  1.  

Бордюгова Оксана

Викладач

композитор-виконавець

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

 

  1.  

Бордюгова Оксана

Викладач

композитор

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

 

  1.  

Анна Валентинівна Євтушенко

Викладач

композитор

КЗ «Мистецька школа № 3 Краматорської міської ради»

 

  1.  

Олексійчик Олена

3 вікова категорія (15 років)

композитор-виконавець

ПСМНЗ Костянтинівська школа мистецтв

Викладач Петерс Анастасія Олександрівна

  1.  

Волвенкова Анастасія
Носов Тарас
Дричак Анастасія

3 вікова категорія

«Музична – теоретична композиція»

Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Керівники Зарниця Анна Володимирівна
Носова Вікторія Олександрівна

  1.  

Бондар Софія Марія

3 вікова категорія

«Музична – теоретична композиція»

ПСМНЗ Краматорська школа мистецтв N 3

Викладачі: Коновалова Маргарита Олексіївна,
Черевань Оксана Григорівна

 

Партнери