Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 11:11:39

Художньо-естетичний напрям (образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість ,  дизайн (дизайн одягу, веб-дизайн, і т.д)

 

 

  1. 1.     

Хомякова Вікторія

1 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 2.     

Кудрявцева Олександра

1 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 3.     

Марченко Марія

1 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 4.     

Торкаєнко Катерина

1 вікова категорія

Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради

Викладач Макаренко Любов Василівна

  1. 5.     

Гайворонська Єлизавета

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 6.     

Медведєва Валерія

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 7.     

Іванькін Єгор

2 вікова категорія

Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради

Викладач Макаренко Любов Василівна

  1. 8.     

Чужикова Катерина

2 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 9.     

Ошурко Дарина

2 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 10.                        

Мосієнко Поліна

2 вікова категорія

мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач Рибалко Любов Олексіївна

  1. 11.                        

Летюшев Кирило

2 вікова категорія

КЗМШ №3

Викладач Гавришко Сергiй Геннадiйoвич

  1. 12.                        

Руденко Владислава

2 вікова категорія

КЗМШ №3

Викладач Гавришко Сергiй Геннадiйoвич

  1. 13.                        

Яхіна Альона

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

  1. 14.                        

Левченко Дарина

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

  1. 15.                        

Сосновська Любов

3 вікова категорія

Маріупольська Музична школа №4, відділення образотворчого мистецтва

викладач Богадиця Надія Віталіївна

  1. 16.                        

Гаврилова
Лілія

3 вікова категорія

КраматорськИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Керівник Радомська Валентина Іванівна

  1. 17.                        

Бложко Анна

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 18.                        

Кашкова Анна

3 вікова категорія

Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради

Викладач Макаренко Любов Василівна

  1. 19.                        

Кушнір Анна

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 20.                        

Єсакова Софія

3 вікова категорія

Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради

Викладач Макаренко Любов Василівна

ГРАН-ПРІ

  1. 21.                        

Колеснікова Марія

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 22.                        

Вороніна Олександра

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Держановська Юлія Володимирівна

  1. 23.                        

Сошенкова Єлизавета

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Новосельська Олександра Анатоліївна

  1. 24.                        

Гапонова Ладимира

3 вікова категорія

Художня школа м.Краматорськ

Викладач Кулешова Лариса Валентинівна

  1. 25.                        

Євстігнєєва Єлизавета

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

  1. 26.                        

Леонова Вікторія Вікторівна

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

  1. 27.                        

Первак Таїсія Анатоліївна

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Нестерова Вікторія Леонідівна

  1. 28.                        

Вихованці Зразкового дитячого творчого Об ?єднання «Витинанки» Шосткінського центру естетичного виховання "
Керівник художнього колективу Романцов С. В.

змішана вікова категорія

ШОСТКА ЦЕВ

Керівник художнього колективу Романцов С. В.

  1. 29.                        

Художнє відділення Володимирівської ШМ
у складі
Брагунцова Юлія
Ілюхіна Ксенія
Корнієнко Євгенія

змішана вікова категорія (13-15р)

Володимирівська школа мистецтв

Керівник Пахомова Валентина Борисівна
Викладач Павленко Анна Василівна

  1. 30.                        

Айвазян Сабіна,
Савенко Катерина,
Дубровська Марія,
Лазебнік Надія,
Боровікова Вероніка

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Новосельська Олександра Анатоліївна

  1. 31.                        

1.Журавльова Дар’я Дмитрівна
2.Мацкович Роман Олексійович
3.Плісковська Єлизавета Юріївна
4.Рєзнік Олександр Дмитрович

змішана вікова категорія

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Носулько Людмила Валеріївна

  1. 32.                        

1.Журавльова Дар’я Дмитрівна
2.Мацкович Роман Олексійович
3.Чередніченко Марія Сергіївна
4.Молчанов Михайло Євгенійович

змішана вікова категорія

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Носулько Людмила Валеріївна

  1. 33.                        

Плісковська Єлизавета, Ярошенко Ярослав,
Куренна Дар’я, Гавриляк Богдан, Пакін Богдан

змішана вікова категорія

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Носулько Людмила Валеріївна

 

 

Партнери