Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 12:34:48

Театральний напрям ( театр, ляльковий театр, читці)

 

  1.  

Зразковий театр ляльок «Лялька»

2 вікова категорія

театральний жанр

КЗМШ №3 Краматорської міської ради

Керівник Анна Дмитрівна Овчаренко
Концертмейстер Тетяна Анатоліївна Фоміна

Л ІІІ

  1.  

Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія

театральний жанр

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

Д І

  1.  

Студія моделінгу, дитячий театр моди "Vilein"

змішана вікова категорія

загально-естетичний напрям

Донецький палац молоді "Юність"

 

учасник

  1.  

Музично – драматичний театр ОВАЦІЯ

змішана вікова категорія

театральний жанр

Комунальний заклад мистецька школа №3 м.Краматорськ

Режисер – постановник Тиханська О.В.
Музичний керівник – Поліщук Л.І.
Керівник музичного ансамблю,
аранжувальник Соломатіна А.В.
Хореограф – Стрєлкова Н.А.
Інструментальний ансамбль у складі:
Фортепіано – Поліщук Л.І.,
скрипка – Соломатіна А.В.,
альт - Чудненко Н. А.
віолончель - Кисловська О.Л.

Л ІІІ

  1.  

Зразковий драматичний театр КОЛЕСО

змішана вікова категорія

театральний жанр

Комунальний заклад мистецька школа №3 м.Краматорськ

Режисер – постановник Тиханська О.В.
Хореограф – Стрєлкова Н.А.
Сценічний рух – Роменська В.Г.
Концертмейстер – Фоміна Т.А.

учасник

 

 

 

1.

Глов’як Єва
Театральний колектив «Дзеркало»

1 вікова категорія, 8 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

1. Вірш «Моя країна –Україна», ав.НадіяКрасоткіна – 2 хв.
2. «Україна», ав. Савка Мар’яна - 2 хв.

учасник

2.

Бондаренко Анастасія
Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія, 9 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

«Вірши смішинки» 3 хв.
Вірш «Наші мами», ав. Степан Олійник – 2 хв.

учасник

3.

Попова Софія
Театральний колектив «Дзеркало»

2 вікова категорія, 10 років

ЦКД м.Добропілля

Керівник Пустовіт Наталя Іванівна

1. Казка «Хатинка на ялинці», ав. Наталя Забіла – 7 хв.

учасник

4.

Салміна Марія
Дитячий театральний колектив «ПаРоль»

1вікова категорія,6років

Комунальний заклад. Мистецька школа №1 Краматорської міської ради

Керівник
Паршина Ольга Валеріївна

1.вірш Воскрекасенко Сергія «Капризуля» - 2 хв.
2.Вірш Івана Андрусяка «У тринадцятім трамваї» - 1,40 хв.

Л І

5.

Орлова Марія Дитячий театральний колектив «ПаРоль»

"2 вікова категорія
11 років"

Комунальний заклад. Мистецька школа №1 Краматорської міської ради

Керівник
Паршина Ольга Валеріївна

Літературно-музична композиція «Материнська пісня» - 6.20 хв.

Л ІІІ

6.

Мережко Софія Олегівна

2 вікова категорія
12 років

Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради

 


Літературна казка Лесі Українки «Метелик» - 4.20 хв.
Іван Нехода«Хвалько»(за естонською народною казкою) – 3.40 хв.

Л ІІ

7.

Бичек Марія

Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія, 10років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Мир на землі» – 1,40 хв
2.Мелодекламація «Тайна» – 1,50 хв

Д І

8.

Костенко Софія Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія, 11років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Я - Українка» – 1,50 хв
2. Мелодекламація «Неуважна няня» – 1,20 хв

Д ІІ

9.

Дует Агашкова Анастасія, ДероглазоваАріна

Театральна студія «Маскарад»

ІІ вікова категорія

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Земля» – 2,20 хв
2. Мелодекламація «Збори» – 1,50 хв

учасник

10.

Ніконова Анастасія

Театральна студія «Маскарад»

ІІІ вікова категорія, 14років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Дві душі» – 3,45 хв
2. Мелодекламація «Гуморески» – 2,20 хв

Д І

11.

Ковальова Аріана Театральна студія «Маскарад»

ІІІ вікова категорія, 14років

Центр позашкільної роботи Донецька область, м.Краматорськ

Керівник
Мішарьова Тетяна Анатоліївна

1.Мелодекламація «Квітка Україна» – 1,50 х 2. Мелодекламація «Коли буду я…» – 1,30 хв

учасник

12.

Носов Тарас Зразковий театральний колектив «ВікНо»

2вікова категорія,12 років

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Керівник Носова Вікторія Олександрівна
Викладач Носова Вікторія Олександрівна

1.Павло Глазовий «Батькова наука»
2.Павло Глазовий «Як лякати вовка»

Гран-Прі

13.

Волошина Поліна Зразковий театральний колектив «ВікНо»

3вікова категорія

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Керівник Носова Вікторія Олксандрівна
Викладач Кучеєва Катерина Дмитріївна

Остап Вишня «Море» 8 хвилин

Л І

14.

Кучеєва Катерина

Викладач

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

 

1. Оксана Забушко «Поема-лист» 3 хвилини
2. ВасилийУриевский «Стих о стихе» 4 хвилини

Л І

Партнери