Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 12:41:06

Хореографія

  1.  

Колектив спортивного танцю «Грація»

1 вікова категорія

народна, естрадна хореографія

«ДонецкийДворецмолодежи «Юность»

Керівник Казак Наталія Вікторівна

У

  1.  

Танцювальний колектив
“Аеліта”

1 вікова категорія

народна хореографія

Центр культури та дозвілля міста Добропілля

Керівники Ходневич Ганна Миколаївна та Слушаєнко Катерина Вікторівна

Л І

  1.  

Перлини Олександрівщини

1 вікова категорія

народна хореографія

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Голуб Людмила Миколаївна

У

  1.  

Хореографічний колектив «Прем’єра»

1 вікова категорія

народна хореографія

КПСМНЗ "Школа мистецтв №3" м. Краматорськ

Керівник Земелєва Оксана Олександрівна
Концертмейстер Трубілова Людмила Михайлівна

Л ІІ

  1.  

Колектив естрадного танцю «Асорті»

1 вікова категорія

естрадна хореографія

Центр позашкільної роботи м.Краматорськ

Керівник Жалніна Ірина Володимирівна

У

  1.  

Танцювальний колектив
“Аеліта”

2 вікова категорія,
10-12 років

народна хореографія

Центр культури та дозвілля міста Добропілля

Керівники Ходневич Ганна Миколаївна та Слушаєнко Катерина Вікторівна

Л І

  1.  

Танцювальний колектив «Акварель»

2 вікова категорія

естрадна хореографія

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

керівника
Конопльов В.В.

Л ІІ

  1.  

Танцювальний колектив «Акварель»

2 вікова категорія

естрадна хореографія

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

керівника
Конопльов В.В.

 

Л ІІ

  1.  

Образцовый ансамбль танца "Аквамарин"

2 вікова категорія

народна хореографія

КПСМНЗ "Школа мистецтв №3" м. Краматорськ

Керівник Земелєва Оксана Олександрівна

Л І

  1.  

Перлини Олександрівщини

3 вікова категорія

народна хореографія

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Голуб Людмила Миколаївна

Л І

  1.  

Хореографічний колектив «AVANTI»

3 вікова

народна хореографія

Мистецька школа №3 м. Краматорськ

керівники Ковалько Ольга Олександрівна,
Козлова Катерина Юріївна
Концертмейстер Єлісєєва Ірина Григорівна

Л І

  1.  

Танцювальний колектив “Аеліта”

3 вікова,
13-15 років

народна хореографія

Центр культури та дозвілля міста Добропілля

Керівники Ходневич Ганна Миколаївна та Слушаєнко Катерина Вікторівна

Л ІІ

  1.  

Зразковий хореографічний колектив «Апельсин»

3 вікова

 

Мистецька школа №1 м.Краматорськ

Керівник Бабенко Олена Юріївна
Концертмейстер Осипов Сергій Олексійович

Л ІІ

  1.  

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю "Експресс"

3 вікова,
13-16 років

естрадна хореографія.

м..Краматорськ ЦКД ім. Л.Бикова

Керівник Гончарова Наталія Геннадіївна

Гран-прі

  1.  

Зразковий колектив народного танцю «Світанок»

змішана, 10-14 років

естрадна, народна хореографія

КЗК « Бахмутський міський народний Дім»

Керівник Казак Наталія Вікторівна

Л ІІ

  1.  

Колектив естрадного танцю «Асорті»

змішана, 12-13 років

естрадна хореографія

Центр позашкільної роботи м.Краматорськ

Керівник Жалніна Ірина Володимирівна

У

  1.  

Зразковий хореографічний колектив «Апельсин»

змішана

естрадна хореографія

Мистецька школа №1 м.Краматорськ

Керівник Бабенко Олена Юріївна
Концертмейстер Осипов Сергій Олексійович

Л І

Партнери