Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 12:52:03

ВОКАЛ

1 КАТЕГОРІЯ

  1.  

Гордійчук Маргарита В’ячеславівна

8 років

вокал академічний

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Кирилова ІринаВікторівна концертмейстер Онофрійчук ОленаВолодимирівна

Л 2

  1.  

ПотьомкінаОлександра

8 років

естрадний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропілля

Викладач БрезіцькаТетянаЛеонідівна

Д1

  1.  

КрасовськаЄва

7років

естрадний вокал

Мистецька школа м. Гірник-філіямистецькоїшколи м. Селидове

викладач Дзюбенко Олена Володимирівна

Д2

  1.  

ЛінкінаЛіза

9 років

естрадний вокал

КПСМНЗ Музична школа №3 м. Білозерськ

Викладач Мамонова НаталіяЮріївна

Л2

  1.  

СавкевичПоліна

1вікова категорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
Перерва Оксана Станіславівна

Л1

  1.  

Лисенко Вікторія

8 років

народний вокал

Покровськамузична школа ім. М.Д.Леонтовича

Викладач Овсієнко Ольга Володимирівна

Л3

  1.  

Уразовська Дарина

9 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмут

Викладач Коваленко ВікторіяЄвгеніївна

Л2

  1.  

КарлінаВалерія

8 років

естрадний вокал

МШ №1 м. Добропілля

ВикладачШирковаСвітланаПетрівна

Д2

  1.  

Петрушенко Оксана

9 років

народний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Гайдук Людмила Геннадіївна

Д3

  1.  

Макогон Дар'я

9 років

народний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Гайдук Людмила Геннадіївна

Д2

  1.  

Василенко Сніжана

8 років

естрадний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Гайдук Людмила Геннадіївна

Л2

  1.  

Павлова Наталія

9 років

вокал академічний

Музична школа іменіІванаКарабицям.Торецьк

ВикладачПетрухіна О.І.
Концертмейстер Шепель Н.І.

Д2

  1.  

СєвєроваОлександра

9 років

вокал академічний

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Василевич Ганна Олегівна

Д3

  1.  

КовтокЮліана

7 років

естрадний вокал

КПСМНЗ музична школа №1 м. Добропілля

КерівникТретякВіталінаАнатоліївна

Д3

  1.  

Мажуга Мирослава

7 років

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

КерівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1.  

БолтєнковаСофія

9 років

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

КерівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1.  

МоденкоПоліна

9 років

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

КерівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1.  

ПоспєловаВікторія

9 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Керівник Богданова Ольга Вікторівна

Л2

  1.  

Акулова Катерина

5 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Викладач Богданова Ольга Вікторівна

Д1

  1.  

ТолстихСофія

9 років

естрадний вокал

Мистецька школа №2
Краматорськоїміської ради

ВикладачМоісєєваНаталіяМиколаївна

Д3

  1.  

ІвановаАнастасія

9 років

естрадний вокал

Школа мистецтв м. Бахмута

ВикладачГаласМаріяМихайлівна

Д3

  1.  

ШарінаМаріяМаксимівна

8 років

естрадний вокал

Мистецька школа м.СелидовеСелидівськоїміської ради Донецькоїобласті

Хомич ОленаВалеріївна

Л1

 

 

ВОКАЛ 2 КАТЕГОРІЯ

  1.  

ГрецькаВiра

10 рокiв

естрадний вокал

КПСМНЗ
«Музична школа № 3» м.Маріуполь

Викладач Гнатюк Олексiй

Л2

  1.  

БєляєваАнастасія

12 рокiв

естрадний вокал

ПСМНЗ
«Школа мистецтв № 2 Краматорськоїміської ради»

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л2

  1.  

КрасовськаМарія

2 віковакатегорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
АлєйніковаНадіяСергіївна

Л1

  1.  

Сухом’ясоваВікторія

2 віковакатегорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
АлєйніковаНадіяСергіївна

Л1

  1.  

Самофалова Дар,я

12 років

вокал академічний

ПСМНЗ«Музична школа м. Мирноград»

Викладач Анищенко ІринаКарлівна
Концертмейстер Карпухіна Оксана Вікторівна

Д1

  1.  

КолісникПолінаГеннадіївна

11 років

естрадний вокал

Школа мистецтв №2 містоКраматорськ

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Д1

  1.  

Сущенко СофіяЯрославівна

10 років

естрадний вокал

Школа мистецтв №2 містоКраматорськ

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л2

  1.  

Меньшикова Олександра

11 років

естрадний вокал

Школа мистецтв №2 містоКраматорськ

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Д2

  1.  

Башта Катерина

11 років

академічний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна
Концертмейстер Богаєвська Ольга Михайлівна

Д2

  1.  

ДревальМарія

10 років

естрадний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна

Д1

  1.  

Гришко Марія

12 років

академічний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна
Концертмейстер Богаєвська Ольга Михайлівна

Д2

  1.  

Скорик Анастасія

12 років

естрадний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна

Л2

  1.  

КопаєвГеоргій

12 років

академічний вокал

КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна
Концертмейстер Богаєвська Ольга Михайлівна

Д1

  1.  

МалишЮліаннаВіталіївна

12 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Школа мистецтвм.Курахове»

викладач Батрак МаріяСергіївна

Д1

  1.  

МіроноваАлісаВалеріївна

10 років

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця

викладачГладиш Неля Прохорівна
концертмейстер Шепель НінаІгорівна

Д1

  1.  

Гарбар ВеронікаОлександрівна

12 років

естрадний вокал

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

викладач Попова ІринаЮріївна

Д2

  1.  

Балинська Анна Віталіївна

10 років

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад-школа мистецтв м. Вугледара

ВикладачПилипчукДар’яВолодимирівна

Л3

  1.  

ГураничАнастасіяВячеславівна

12 років

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад-школа мистецтвм.Вугледара

ВикладачПилипчукДар’яВолодимирівна

Л2

  1.  

ДрачукНаталіяВячеславівна

12 років

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад-школа мистецтвм.Вугледара

ВикладачПилипчукДар’яВолодимирівна

Д2

  1.  

Шаповалова Валерія

2вікова категорія

естрадний вокал

Мистецька школа м. Гірник-філіямистецькоїшколи м. Селидове

викладач Дзюбенко ОленаВолодимирівна

Л2

  1.  

Кобякова Катерина

2вікова категорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
Перерва Оксана Станіславівна

Д1

  1.  

Реброва Дар’я

2вікова категорія

естрадний вокал

ПСМНЗ "Мистецька школа №1" м. Краматорськ

Викладач-ЖердєваЛюбовВіталіївна

Л1

  1.  

Бондаренко Аліна

II категорія (10-12років)

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
АлексахінаНаталіяОлександрівна

Д3

  1.  

ГаліщеваЄлізавета

2 віковакатегорія ,12 років

народний вокал

Покровськамузична школа ім. М.Д.Леонтовича

Овсієнко Ольга Володимирівна

Л1

  1.  

Ковтун Даниїл

2 вікова категорія,10 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Дегтяр Алла Василівна

Л3

  1.  

Коцюра Марина

2 вікова категорія,11 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Дегтяр Алла Василівна

Д1

  1.  

Сидоренко Валерія

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Дегтяр Алла Василівна

Л3

  1.  

Шокурова Ксенія

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Дегтяр Алла Василівна

Д1

  1.  

Шевцова Олександра

2 вікова категорія,10 років

народний вокал

КПСМНЗ «Родинськамузична школа»

Викладач Казакова ЛідіяВасилівна
Концертмейстер Коробко ВікторіяПетрівна

Д1

  1.  

Акопова Мілана

2 вікова категорія,11 років

естрадний вокал

Народнийхудожнійколектив вокального ансамблю "Червона Калина" ,Центр дитячої та юнацькоїтворчості

Керівник- Ланевська Валентина Євгенівна

Викладач-Ланевська Валентина Євгенівна

Концентрмейстер-Корешкова Алла Валентинівна

Д1

  1.  

МєшковаТаїсія

2 вікова категорія,11 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмут

Викладач Коваленко ВікторіяЄвгеніївна

Л1

  1.  

Дем’яненкоДар’я

2 вікова категорія,10 років

естрадний вокал

МШ №1 м. Добропілля

ВикладачШирковаСвітланаПетрівна

Л1

  1.  

КудінГеоргій

2 вікова категорія,10 років

естрадний вокал

Комунальний заклад «Дружківськамистецька школа»

ВикладачМомренко Катерина Вікторівна

Д3

  1.  

Ковальова Христина

2 віковакатегорія, 11 років

естрадний вокал, джаз

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Л3

  1.  

ЗелєваАнастасія

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Д1

  1.  

Соловей Марія

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Д1

  1.  

Груша Катерина

2 віковакатегорія ,10 років

естрадний вокал

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

ВикладачЯблочкінаЮліяОлександрівна

Д1

  1.  

ХархадіноваСофія

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

ВикладачЧубаренкоТетянаВолодимирівна

Д1

  1.  

Бутенко Дар’я

2 віковакатегорія, 12 років

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабицям.Торецьк

ВикладачПетрухіна О.І.
КонцертмейстриГрицюк О.А.,
Денисова І.В., Потіпака Л.П.

Д2

  1.  

БахтіяроваДар’я

2 віковакатегорія ,10 років

естрадний вокал

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Василевич Ганна Олегівна

Д1

  1.  

Когут Злата

2 віковакатегорія ,12 років

естрадний вокал

КПСМНЗ музична школа №1 м. Добропілля

КерівникТретякВіталінаАнатоліївна

Л1

  1.  

ГоменюкАнастасія

2 віковакатегорія, 10 років

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

КерівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1.  

Галушка Каміла

2 віковакатегорія

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Керівник Богданова Ольга Вікторівна
Концертмейстер Баєв Ярослав Євгенович

Л1

  1.  

ЗаугольнаВалерія

2 віковакатегорія, 11 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Керівник Богданова Ольга Вікторівна

Л1

  1.  

ДрагнашОлександра

11 років

естрадний вокал

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

ВикладачЯблочкінаЮліяОлександрівна

Л1

  1.  

Шакурова ЕвелінаІванівна

12 років

естрадний вокал

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Викладач Попова ІринаЮріївна

Д3

  1.  

БурховецькийГордійВіталійович

10 років

естрадний вокал

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

ВикладачФілатов Петро Миколайович

Д1

  1.  

Косогова Анна

11 років

естрадний вокал

Школа мистецтв №2 м.Краматорськ

викладач Бутова НаталіяВолодимирівна

Д3

 

ВОКАЛ 3 КАТЕГОРІЯ

  1.  

ЧерняхівськаВалерія

13років

естрадний вокал

ПСМНЗ
«Школа мистецтв № 2 Краматорськоїміської ради»

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л1

  1.  

Жук АнастасіяВладиславівна

13років

академічний вокал

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Кирилова ІринаВікторівнаконцертмейстер ОнофрійчукОленаВолодимирівна

Л1

  1.  

ДранішАнастасія

16років

естрадний вокал

ПСМНЗ
«Школа мистецтв № 2 Краматорськоїміської ради»

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л1

  1.  

КусакінаОлександраСергіївна

13років

академічний вокал

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

викладач Кирилова ІринаВікторівна
концертмейстер Храмцова НаталіяБорисівна

Л2

  1.  

МінаковаСтефанія

13років

естрадний вокал

ПСМНЗ«Музична школа м. Мирноград»

Викладач Анищенко ІринаКарлівна

Л2

  1.  

Волинець Марко

13років

академічний вокал



КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна
Концертмейстер Богаєвська Ольга Михайлівна

Л2

  1.  

КуліковІван

15 років

естрадний вокал



КПСМНЗ МШ№1 м.Добропрілля

ВикладачБрезіцькаТетянаЛеонідівна

Л2

  1.  

КундельОлександраВіталіївна

13 років

естрадний вокал, вокально-хоровийнапрям

КПСМНЗ «Школа мистецтвм.Курахове»

викладачГринчій Лариса Іванівна

Л1

  1.  

Грахно Дарина Андріївна

13 років

вокал класичний

ПСМНЗ ШМ№2 с.Опитне

викладачНарожна Людмила Іванівна
концертмейстер Зайцева СвітланаДмитрівна

Д1

  1.  

Нагорна Ольга Миколаївна

13 років

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад-школа мистецтв м. Вугледара

викладачПилипчукДар’яВолодимирівна

Д2

  1.  

ІсаєваМарія

3 віковакатегорія

естрадний вокал

Мистецька школа м. Гірник-філіямистецькоїшколи м. Селидове

викладач Дзюбенко ОленаВолодимирівна

Д1

  1.  

Потапенко Юлія

3 віковакатегорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
Перерва Оксана Станіславівна

Л3

  1.  

Богачова Катерина

3 віковакатегорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа м. Мирноград

Викладач
Перерва Оксана Станіславівна

Л2

  1.  

Байкова Марія

3 вікова категорія,14років

народний вокал

ПСМНЗ "Мистецька школа №1" м. Краматорськ

Викладач-ЖердєваЛюбовВіталіївна

Л1

  1.  

Денисова Марія

3 вікова категорія,13 років

Естрадний вокал

ПСМНЗ "Мистецька школа №1" м. Краматорськ

Викладач-ЖердєваЛюбовВіталіївна

Л2

  1.  

АнтюфеєваЛюбов

3 вікова категорія,16 років

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
АлексахінаНаталіяОлександрівна

Д1

  1.  

Анікеєва Галина

3 вікова категорія,15 років

Естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
АлексахінаНаталіяОлександрівна

Д1

  1.  

ГалкінаАнастасія

3 віковакатегорія , 14 років

Народний вокал

м. Краматорськ

ВикладачОвсієнко Ольга Володимирівна
концертмейстер
Кеба Дарья Миколаївна

Д1

  1.  

Коробкова Олександра

3 віковакатегорія ,14 років

Народний вокал

Покровськамузична школа ім. М.Д.Леонтовича

Овсієнко Ольга Володимирівна

Д1

  1.  

Дорошенко НаталіяДмитрівна

3 віковакатегорія 13 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Родинськамузична школа»

викладачЗвєрєваЛідіяМиколаївна

Л2

  1.  

Пуголовкін Владислав Артемович

3 віковакатегорія , 16 років

академічний вокал

мистецька школа №3 Краматорськоїміської ради

викаладач Румянцева ІннаВікторівна
концертмейстер СтойловськаМаріяАнатоліївна

Д1

  1.  

КосогойвЮлія

3 віковакатегорія , 15 років

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
ЧернішенкоНаліяОлександрівна

Д3

  1.  

Огородник Руслана

3 віковакатегорія , 13 років

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

викладачГладиш Неля Прохорівна
концертмейстер Гладиш Неля Прохорівна

Д3

  1.  

ТурушеваАріанна

3 віковакатегорія , 15 років

естрадний вокал

Комунальний заклад «Дружківськамистецька школа»

ВикладачМомренко Катерина Вікторівна

Л2

  1.  

СергієвськаСофія

3 віковакатегорія , 14 років

естрадний вокал

Комунальний заклад «Дружківськамистецька школа»

ВикладачМомренко Катерина Вікторівна

Л2

  1.  

БородіновІлляВікторович

3 віковакатегорія , 13 років

естрадний вокал

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Рева Віктор Якович

Л2

  1.  

Виниченко Тетяна

3 віковакатегорія , 14 років

естрадний вокал, джаз

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Д1

  1.  

КостінаЄлизавета

3 віковакатегорія,
16 років

народний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Д1

  1.  

Кваша Вікторія

3 віковакатегорія , 14 років

естрадний вокал

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

ВикладачЧубаренкоТетянаВолодимирівна
Концертмейстер Васильєва Оксана Володимирівна

Д1

  1.  

Шульга Анастасія

3 віковакатегорія, 13 років

естрадний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна

Д1

  1.  

МінькоОлексій

3 віковакатегорія,
16 років

естрадний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна

Л2

  1.  

ПалієнкоСофія

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна

Д3

  1.  

РевинськаВікторія

3 віковакатегорія,
13 років

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна
Концертмейстер Шепель НінаІгоревна

Д3

  1.  

Александрова Дар’я

3 віковакатегорія,
13 років

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачПетрухіна О.І.
Концертмейстер Шепель НінаІгорівна

Д2

  1.  

ВєтковськийОлександр

3 віковакатегорія , 14 років

естрадний вокал

ПСМНЗ м.Мирноград

Викладач Бояр Наталя Юріївна

Л1

  1.  

Шарапова Катерина

3 віковакатегорія , 14 років

естрадний вокал

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Василевич Ганна Олегівна

Л2

  1.  

НаранболдДанііл

3 віковакатегорія

естрадний вокал

Початковийспеціалізованиймистецькийнавчальний заклад музична школа м. Мирноград

Костюк Ганна Костянтинівна

Л1

  1.  

Кліманова Катерина

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

КПСМНЗ музична школа №1 м. Добропілля

КерівникТретякВіталінаАнатоліївна

Д1

  1.  

ФісакВалерія

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Викладач Богданова Ольга Вікторівна
Концертмейстер Баєв Ярослав Євгенович

Л1

  1.  

КукурянАнастасія

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Викладач Богданова Ольга Вікторівна
Концертмейстер Баєв Ярослав Євгенович

Л1

  1.  

Чернуха Ксенія

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Викладач Богданова Ольга Вікторівна
Концертмейстер Баєв Ярослав Євгенович

Л1

  1.  

СамбулМіла

3 віковакатегорія,
15 років

естрадний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця м. Торецька

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна

Д1

  1.  

ІвановаАнастасія

3 віковакатегорія,
13 років

естрадний вокал

Школа мистецтв м. Бахмута

ВикладачГаласМаріяМихайлівна

Д2

  1.  

Молодих Владислав Олександрович

3 віковакатегорія,
15 років

академічний вокал

Мистецька школа м. Гірник- філіяМистецькоїшколи м. Селидове

ВикладачМакєєвВолодимир Миколайович

Л2

  1.  

ТітоваВалеріяІгорівна

3 віковакатегорія,
15 років

естрадний вокал

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

ВикладачФілатов Петро Миколайович

Д2

 

ВОКАЛ АНСАМБЛІ

  1. 1.     

Зразковийвокальний ансамбль «Melody»

10-12 років

Естрадний вокал

Центр Культури і Досуга ім. ЛеонідаБикова м. Краматорськ

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л2

  1. 2.     

Вокальний ансамбль «Веселка»

4 вікова

академічний вокал

Музична школа м. Лиман

КерівникБахінаНаталіяВолодимирівна

Л2

  1. 3.     

Дует СестриЗибко. ( Анастасія та Катерина).

2 віковакатегорія

естрадний вокал

ЦКД ( Центр Культури і Дозвілля) ім. ЛеонідаБикова, містоКраматорськ.

ВикладачГлавчева Ганна Анатоліївна

Л2

  1. 4.     

Вокальний ансамбль «Мрія»

III віковакатегорія

вокал класичний

ПСМНЗ ШМ№2 с.Опитне

викладач Шевченко ЕлізаОлександрівна
концертмейстрСмисловськийСергійВікторович (фортепіано),
Данильченко ЮліяАндріївна (флейта),
ПервухінДмитроВ’ячеславович (гітара).

Л1

  1. 5.     

Вокальний ансамбль " Гірничаночка"

Змішанавіковакатегорія

естрадний вокал

Мистецька школа м. Гірник-філіямистецькоїшколи м. Селидове

викладач Дзюбенко ОленаВолодимирівна

У

  1. 6.     

Ансамбль «Акварель»

II категорія (10-12років)

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
АлексахінаНаталіяОлександрівна

Д1

  1. 7.     

Народний театр пісні «Златиця»

змішанавіковакатегорія

народний вокал

Покровськамузична школа ім. М.Д.Леонтовича

викладачОвсієнко Ольга Володимирівна

Л1

  1. 8.     

Зразковий театр народноїпісні «Берегиня»

2 віковакатегорія

народний вокал

КПСМНЗ «Музична школа №1» м.Добропілля

викладачХоружий Л.Є
концертмейстериХоружий П.І., Рибалко Є.Е.

Л1

  1. 9.     

Вокальний ансамбль старших класів «Медіум»

2 віковакатегорія

естрадний вокал

КПСМНЗ «Школа мистецтв м. Слов’янська»

керівника
Корецька І.В.
концертмейстера
Діденко Т.К.

Д1

  1. 10.                        

Аансамбль «Гармонія»

 

естрадний вокал

КПСМНЗ «Покровськамузична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
Дегтяр Алла Василівна

Л1

  1. 11.                        

Вокальний ансамбль «Джерельце»

Змішанавіковакатегорія

естрадний вокал

 КПСМНЗ «Слов’янськарайонна школа мистецтв»

Керівник Скорик Марина Сергіївна, концертмейстер
 Звягіна Алла Олександрівна

Л1

  1. 12.                        

Група "ЦУКЕРОЧКИ"

1 віковакатегорія

естрадний вокал

КЗ "Дружківськамистецька школа"

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Л3

  1. 13.                        

Вокальний ансамбль «Ареццо» у складі:
1.Бражніков Марко
2.Данильченко Єлизавета
3.Нестеренко Аліса
4.Томах Олена
5. Томах Олеся
6.Чепіга Анастасія
7.Федоренко Микита
8.Іванова Єва
9.Журавльова Дар’я
10.Доронько Дар’я

2 віковакатегорія

естраднийвокад

Мистецька школа №2 Краматорськоїміської ради

Викладач, концертмейстер
Зарниця Анна Володимирівна

Л1

  1. 14.                        

Дует Мрійниці у складі:
Мороз Олександра, Буц Варвара.

2 віковакатегорія

академічний вокал

Музична школа іменіІванаКарабиця

ВикладачСерьогінаОленаВолодимиріна
Концертмейстер Пивоварова ЮліяОлександрівна

Д3

  1. 15.                        

Дует
Макаренко Денис
УдовіченкоЄвгенія

1 віковакатегорія

естраднийвокад

КППСМНЗ «Олександрівська школа мистецтв»

Викладач Василевич Ганна Олегівна

Д3

  1. 16.                        

Хор старших класів «Happykids»

змішанавіковакатегорія
(12-16 років)

естраднийвокад

Початковийспеціалізованиймистецький
навчальний заклад музична школа м. Мирноград

Костюк Ганна Костянтинівна
Концертмейстер Кот Леся Віталіївна

Д1

  1. 17.                        

Ансамбль «Ніжність»

ІІ віковакатегорія

академічний вокал

Володимирівська Школа Мистецтв

БориносДмитроАнатолійович (архідияконФеодосій)

Л2

  1. 18.                        

Гурт «Ромашки»

1 віковакатегорія

естраднийвокад

Дружківськамистецька школа

Викладач Гайдук Людмила Геннадіївна

Д2

  1. 19.                        

Шоу-група «Джем»

1 віковакатегорія

естраднийвокад

Дружківськамистецька школа

Керівник Гайдук Людмила Геннадіївна
Викладачі Гайдук Людмила Геннадіївна, ЛебєдєваЮліяДмитрівна

Л2

  1. 20.                        

Хор «Веснянка»

4 віковакатегорія

Академічний вокал

КПСМНЗ музична школа №1 м. Добропілля

КерівникТретякВіталінаАнатоліївна
Концертмейстер БогаєвськаОльга Михайлівна

Л3

  1. 21.                        

Гармонія

викладачі

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

керівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1. 22.                        

Ре-мі

1 віковакатегорія

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

керівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1. 23.                        

Асорті

3 віковакатегорія

естрадний вокал

БК ім Т.Г. Шевченка
КП «Білицькийміський парк культури та відпочинку»

керівникОвчарук Марина Ойратівна

Д3

  1. 24.                        

«Кіндер +» у складі
1. ПоспєловаВікторія
2. Кара Аполінарія
3. Чернуха Ксенія
4. Богданова Марія
5. Галушка Каміла
6. НікітінаДар'я
7. ЗаугольнаВалерія
8. Губина Катерина

змішанакатегорія

естрадний вокал

Школа мистецтвм.Бахмута

Керівник Богданова Ольга Вікторівна
Концертмейстер Баєв Ярослав Євгенович

Л1

  1. 25.                        

Ансамбль естрадноїпісні «Барви» (молодшагрупа)
у складі
Дмитренко Катерини,
ІвановоїМарії,
КлимовоїСтефанії,
Ніколаєвої Анни,
СебкоЕліни,
СюсюкПоліни,
ПавловоїМарії,
Чернишова Артема

І віковакатегорія (6-9 років)

естрадний вокал

Центр позашкільноїроботи м. Краматорськ

ВикладачКоргут Ольга Василівна

Л2

  1. 26.                        

Вокальнийколектив «Rondo»

Категорія ІV (змішана)

естрадний вокал

Мистецька школа №2
Краматорськоїміської ради

КерівникМоісєєваНаталіяМиколаївна
Концертмейстер Марченко ОленаСергіївна

Л3

 

ВОКАЛ ВИКЛАДАЧІ

  1. 1.     

Бутова НаталіяВолодимирівна

 

вокал естрадний

Школа мистецтв №2 м. Краматорськ

 

Д1

  1. 2.     

Шаповалова Євгенія

34 роки

вокал естрадний

Мистецька школа м. Гірник-філіямистецькоїшколи м. Селидове

викладач Дзюбенко ОленаВолодимирівна

Д3

  1. 3.     

СкладаннаяОленаВадимівна

 

 

 

конц. Заріпова ІринаВолодимирівна

Л1

  1. 4.     

ЖердєваЛюбовВіталіївна

викладачі

джаз-вокал

Школа мистецтв №1 м. Краматорськ

 

ГРАН-ПРІ

Партнери