Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2019-11-18 13:21:49

НАРОДНІ, УДАРНІ, ДУХОВІ

1 вікова категорія

  1.  

Цебренко Андрій

гітара

КСПМНЗ
«Школа мистецтв м. Лиман»

викладач Мохнатова Ірина Григорівна

Д2

  1.  

Кравченко Сергій

баян

КСПМНЗ
«Школа мистецтв м. Лиман»

викладач Роменський Андрій Михайлович

Д3

  1.  

Орехова Лія Костянтинівна

гітара

Музична школа імені Івана Карабиця

керівник Якушина Людмила Миколаївна

Д2

  1.  

Шульженко Володимир

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Бахмута»

керівник Квятковська Людмила Олександрівна

Д3

  1.  

Пастушин Денис Вячеславович

саксофон

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Григор?єв Валерій Ігорович
концертмейстер Григор?єва Тетяна Анатоліївна

Д1

  1.  

Зимніков Андрій

блок - флейта

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Алексахів Олександр Анатолійович
Концертмейстер
Учаткіна О.А.

Д1

  1.  

Мерзляк Данило

гітара

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Вінніченко Любов Андріївна

Д2

  1.  

Ключка Олександ

гітара

музична школа імені Івана Карабиця  м. Торецька

Викладач  Єрошенко Василиса  Анатоліївна

Д2

  1.  

Шаповал Марат Русланович

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Крутоуз Людмила Вікторівна

  1.  

Гангалов Давид

блок - флейта

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Нагорський Алім Іванович
концертмейстер Тротокорова Олеся Сергіївна

Д3

  1.  

Єршонок Анастасія Дмитрівна

сопілка

Мистецька школа м.Селидове Селидівської міської ради Донецької області

Викладач Заргана Ірина Євгенівна
Концертмейстер Баглер Тамара Костянтинівна

  1.  

Касяненко Акім Андрійович

сопілка

Мистецька школа м.Селидове Селидівської міської ради Донецької області

Викладач Заргана Ірина Євгенівна
Концертмейстер Заргана Ірина Євгенівна

Д2

  1.  

Степаненко Костянтин Сергійович

сопілка

Мистецька школа м.Селидове Селидівської міської ради Донецької області

Викладач Заргана Ірина Євгенівна
Концертмейстер Степаненко Надія Олександрів

Д1

  1.  

Гомольський  Іван 

акордеон

ПСМНЗ  «Школа  мистецтв  м. Часів Яру»

Викладач Дорофєєва  Наталя  Анатоліївна

  1.  

Верзаков  Микита 

гітара

ПСМНЗ  «Школа  мистецтв  м. Часів Яру»

Викладач Бабіненко  Інна  Володимирівна

Д3

  1.  

Нешко Олександр

гітара

Музична школа №1 м. Добропілля

Викладач Тихонова Ірина Борисівна

Д3

 

2 вікова категорія

  1.  

Силка Максим

гітара

КСПМНЗ
«Школа мистецтв м. Лиман»

Викладач Анісімов Євгеній Євгенійович

Д2

  1.  

Попова Марія

акордеон

ПСМНЗ Мирноградська музична школа

Керівник Хрипко Н.М.

Д1

  1.  

Клещунов Савелій Віталієвич

гітара

Мистецька школа №2 м. Краматорськ

викладач Бутов Сергій Дмитрович

Л3

  1.  

Пруднікова Дар ‘я Родіонівна

гітара

Музична школа імені Івана Карабиця

керівник Якушина Людмила Миколаївна

Д1

  1.  

Алєшков Олег Олексійович

акордеон

КПСМНЗ Музична школа №2 м.Білицьке

викладач  Федорчук Максим Ігорович

  1.  

Тішин Артем Сергійович

акордеон

КПСМНЗ Музична школа №2 м.Білицьке

викладач Федорчук Максим Ігорович

Д1

  1.  

Бережний Георгій Артемович

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Барболін Микола Олександрович

Д3

  1.  

Дячок Ілля Юрійович

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Обручар Йосип Іванович

Д3

  1.  

Пилипенко Матвій Артемович

гітара

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Обручар Йосип Іванович

Д2

  1.  

Шатерін Олексій

гітара

КЗ Маріупольська музична школа № 3
Маріупольської міської ради

викладач Куватов Олександр Миколайович

  1.  

Дрига Дмитро

баян

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Викладач
Дергачов Олег Станіславович

  1.  

Крупінов Олександр

баян

Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради

Викладач
Дергачов Станіслав Вікторович

  1.  

Хірх-Ялан Алан Андріанович

гітара

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Григор?єв Ігор Генріхович

Д1

  1.  

Волощенко Ілля Віталійович

домра

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Камінська Оксана Вікторівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

  1.  

Баличев Микита Павлович

саксофон

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Григор?єв Валерій Ігорович
концертмейстер Григор?єва Тетяна Анатоліївна

Д1

  1.  

Олізаренко Ганна Антонівна

саксофон

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

Д1

  1.  

Олізаренко Ганна Антонівна

флейта

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

  1.  

Фатєєва Софія Вячеславівна

флейта

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

  1.  

Назаренко Дар?я Олексіївна

флейта

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

Д1

  1.  

Ковальова Христина Ігорівна

флейта

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

  1.  

Титарчук Єлисей

саксофон-альт

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач Супрун Олена Миколаївна,
Концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна

  1.  

Кузнєцов Євген

гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Керівник
 Селіверстов Сергій Анатолійович

Д3

  1.  

Тихоміров Іван

гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Керівник Демідовець Руслан Васильович

Д3

  1.  

Петрунін Ярослав

гітара

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Сафонов Олександр Олександрович

Д2

  1.  

Нєвєдров Данило

гітара

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Прозоров Віктор Олександрович

Д1

  1.  

 Петренко Поліна

баян

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Мерзликіна Надія Михайлівна

Д1

  1.  

Ністратов Назар

труба

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Нагорський Алім Іванович
концертмейстер Тротокорова Олеся Сергіївна

  1.  

Каплій  Дмитро

акордеон

Мистецька школа №3 м.Краматорськ

Викладач Фоміна Тетяна Анатоліївна

Д1

  1.  

Могиленець Володимир

гітара

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Викладач Соловйов Олександр Володимирович

Д2

  1.  

Велько Марк

домра

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Викладач Колосова Олена Василівна
Концертмейстер Горбуліна Ганна Юріївна

Д2

  1.  

Курбанов Амін

домра

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Викладач Івасюк Алла Олександрівна
Концертмейстер Циба Ірина Петрівна

  1.  

Лепеха Артем

домра

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Викладач Івасюк Алла Олександрівна

Д3

 

 

 

  1.  

Погребенний Єгор

домра

ПСМНЗ музична школа м.Мирноград

Викладач Колосова Олена Василівна
Концертмейстер Горбуліна Ганна Юріївна

Д1

 

 

 

3 вікова категорія

  1.  

Рудченко Михайло

14 років

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Бахмута»

викладач Дорофєєва Наталя Анатоліївна

Д1

  1.  

Куліков Ілля

14 років

акордеон

КСПМНЗ
«Музична школа м. Лиман»

Викладач Мохнатова Ірина Григорівна

Д1

  1.  

Наранболд Данило

13 років

баян

ПСМНЗ “Музична школа м.Мирноград"

Викладач Рибицький В.П.

Д2

  1.  

Волвенкова Анастасія

14 років

гітара

ПСМНЗ "Мистецька школа №2" м. Краматорськ

Викладач Бутов Сергій Дмитрович

  1.  

Мішков Марко Сергійович

13 років

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Барболін Микола Олександрович

Д3

  1.  

Павленко Крістіна Олегівна

16 років

гітара

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Козюберда Анатолій Панасович

Д2

  1.  

Рудченко Михайло

14 років

акордеон

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Бахмута»

викладач Дорофєєва Наталя Анатоліївна

Д1

  1.  

Сліпченко Олена Анатоліївна

14 років

блок-флейта

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Барболін Микола Олександрович
концертмейстер Поліщук Світлана Олексіївна

Д3

  1.  

Федорченко Михайло Віталійович

16років

гітара

КПСМНЗ «Школа мистецтв м.Курахове»

викладач Барболін Микола Олександрович

  1.  

Колібаба Тарас

13 років

баян

КЗ Маріупольська музична школа № 3
Маріупольської міської ради

викладач Куватов Олександр Миколайович

Д1

  1.  

Пилипенко Володимир

3 вікова категорія

баян

"Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради
"

Викладач
Дергачов Станіслав Вікторович

  1.  

Решетняк Сергій

14 років

баян

"Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради
"

Викладач
Дергачов Станіслав Вікторович

  1.  

Гаранов Ілля Сергійович

14 років

гітара

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Григор?єв Ігор Генріхович

  1.  

Бєлоносова Вероніка Сергіївн

13 років

домра

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Камінська Оксана Вікторівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

Д1

  1.  

Трухачова Наталя Олександрівна

14 років

флейта

Комунальний заклад «Дружківська мистецька школа»

викладач Сокол Олена Олександрівна
концертмейстер Хаменок Ольга Миколаївна

  1.  

Заліський Аркадій

13 років

гітара

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Вінніченко Любов Андріївна

Д3

  1.  

Чимадуров Святослав

14 років

труба

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач Алексахін Олександр Анатольйович
Концертмейстер Усаткіна Ольга Анатоліївна

Д3

  1.  

Горбажий Артур

15 років

гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Керівник
 Селіверстов Сергій Анатолійович

Д3

  1.  

Торський Ілля

15 років

гітара

КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Керівник Демідовець Руслан Васильович

Д3

  1.  

Сохін Богдан

13 років

гітара

музична школа імені Івана Карабиця  м. Торецька

Викладач  Єрошенко Василиса  Анатоліївна

Д1

  1.  

Костенко Мурат

16 років

народні інструменти - акордеон

"""Комунальний заклад. Мистецька школа №2 Краматорської міської ради
"""

Викладач
Вашковська Інна Леонідівна

  1.  

Матешук Альона

15 років

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

Д3

  1.  

Бородінов Ілля

16 років

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Рева Віктор Якович

Д3

  1.  

Педик Марія Сергіївна

13 років

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Рева Віктор Якович

Д3

  1.  

Прилепська Аліна

13 років

акордеон

Школа мистецтв м.Бахмута

Керівник Друцька Лариса Олександрівна

Д1

  1.  

Трубачов Максим

14 років

гітара

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Сафонов Олександр Олександрович

Д1

  1.  

Яблочкін Антон

16 років

гітара

ПСМНЗ Музична школа м. Соледара

Викладач Прозоров Віктор Олександрович

Д1

  1.  

Максимченко Владислав

15 років

саксофон

КПСМНЗ "Мистецька школа №1 " м. Краматорськ

викладач Товкайло Максим Олександрович
концертмейстер Максимова Олена Сергіївна

  1.  

Гасанов Елшан Равшан-агли

13 років

гітара

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Викладач Олексюк Катерина Михайлівна

Д3

  1.  

Чаркін Олександр

14 років

блок-флейта

Музична школа імені Івана Карабиця м. Торецька

Керівник Губарєва Інна Іванівна
Концертмейстер Гаврилюк Олена Володимирівна

Д3

 

Вікова категорія- студенти коледжу, викладачі

  1.  

Шевцов Нікіта Сергійович

4 вікова категорія (студент)

баян

ВНЗКФВ”Торецький музичний коледж"

керівник Цимбал Анна Іванівна

  1.  

Шелягіна Катерина

4 вікова категорія, 19 років

домра

 КПСМНЗ «Слов’янська районна школа мистецтв»

Концертмейстер Федосенко Юлія Ігорівна

Д1

Партнери