Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

2020-07-18 00:24:10

Журі конкурсу

 

1. КОМАРОВСЬКА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, ГОЛОВА ЖУРІ-  Завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, старший науковий співробітник, доктор педагогічних наук. Як науковець бере участь у науково-методичних семінарах та конференціях з доповідями з питань мистецької освіти та підготовки викладачів; читає лекції на курсах підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів вищих навчальних закладів.

 

Оксана Анатоліївна є головою Експертної комісії Всеукраїнського конкурсу навчальних програм для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання); членом журі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів . Також вона – член Національної Спілки театральних діячів України, член науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України. Тісно співпрацює з Міжнародним Благодійним фондом «Українське виконавське мистецтво» (лекції-концерти для дитячої та юнацької аудиторії).

 

 

 

2.   Смаковський Юрій Васильович – кандидат педагогічних наук ,старший викладач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського Державного Педагогічного Університету.  «Оркестровий клас»,   «Основний музичний інструмент (баян, акордеон)», «Додатковий музичний інструмент», інструментознавство,  «Хоровий клас».  Керівник народного оркестру народних інструментів та мішаного хору   студентів стаціонару

 

3. Шалапа Світлана Віталіївна -доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, майстер спорту, член Національної хореографічної спілки України,  член Міжнародної ради танців CID UNESCO.

 

4. Макаренко Любов Василівна - старший викладач кафедри" Архітектура"  Приазовського Державного Технічного Університету. Старший викладач Маріупольської філії Київської Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, викладач-методист КЗ "Маріупольська школа мистецтв", координатор відділення образотворчого мистецтва Маріупольської навчально-методичної ради закладів мистецької освіти.

 

5.  Маношина Катерина Олександрівна -викладач вищої категорії , викладач  сольного співу відділу "Естрада"  Маріупольського коледжу мистецтв, Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів

 

Посилання

Номінація " Вокал" https://www.youtube.com/playlist?list=PLRglR-OkVgZBfhwOhjg8SYTG4qWY2M01a

Номінація " Інструментальний жанр"

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLRglR-OkVgZBR28vjyl4X6TVc8L73Tp_J

Номінація  «Хореографія, циркове мистецтво»

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLRglR-OkVgZCFfR65bs9UuOovXOrjE1_J

Номінація " Образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість, дизайн" 

http://majbutnje.com.ua/galleries/articles/21


Партнери