Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

2020-07-19 09:46:17

       НОМІНАЦІЯ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

                                          1Вікова категорія

ПІ

Віков.кат

Інструм.

заклад

викладач

номер

Призове місце

  1.  

Крамська Вiолетта

1 вікова, 9 років

фортепіано

КЗ”Марiупольска музична школа2 ММР”

Керівник-Мартинова Олена Михайлiвна

Л.Шукайло.Iнтермеццо

Лауреат

1ст.

  1.  

Євдокимова Ксенія

1 категорія

фортепіано

Мангушська школа мистецтв

викладач Орел Віра Антонівна

Г.Гендель. Чакона. Ж.Колодуб. Веснянка.

Лауреат

3ст.

  1.  

Казі Софія

1 вікова

фортепіано

КПСМНЗ музична школа N1 м.Добропілля

Богаєвська Ольга Михайлівна

С. Майкапар Меланхолійний вальс С. Курченко Танець заведених іграшок

Лауреат

2ст.

 

                           2Вікова категорія

ПІ

Віков.кат

Інструм.

заклад

викладач

номер

Призове місце

  1.  

Варецька Лада

2 вікова, 11 років

фортепіано

ПСМНЗ - школа мистецтв м. Вугледар

Викладач - Подхалюзіна Олена Миколаївна

І. Францескевич «Далеко від дому»

Лауреат

2ст.

 

  1.  

Педченко Анастасія

2 вікова, 12 років

фортепіано

ПСМНЗ - школа мистецтв м. Вугледар

Викладач - Подхалюзіна Олена Миколаївна

1. Л. Жульєва Варіації на тему української народної пісні «Дівка в сінях стояла»

2. П. І. Чайковський «Хвороба ляльки»

Лауреат

3ст.

  1.  

Гришко Марія

2 вікова, 12 років

саксофон

КПСМНЗ , Музична школа №1, м. Добропілля

викладач Каширська Світлана Володимирівна, Концертмейстера Масюк Олена Леонідівна

Обр.В.Стеценко Українська народна пісня «Гандзя»

Лауреат

2ст.

  1.  

Пешко Анастасія

2 вікова, 12 років

бандура

Дублянська ДШМ ім. С.Турчака

Юсько-Гук Ольга Ярославівна

О.Герасименко "Україно моя,Україно"

Вокал- Лауреат2ст.

Бандура

Лауреат1ст

  1.  

Мантуленко Софія

2 вікова, 12 років

домра

КПСМНЗ , КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА № 3

Викладач: Спірідонова Світлана Еліївна
Концертмейстер: Гаєвська Вікторія Володимрівна

1. М. Товпеко «Тарантела»

Лауреат

1ст.

  1.  

Лебедєв Олександр

2 вікова, 11 років

віолончель

КЗ «Музична школа №1 Маріупольської міської ради»

Викладач- Губенко Анна Девіївна
Концертмейстер- Нєговєлова Олена Рафаелівна

Е.Дженкінсон «Танець»

Лауреат

1ст.

  1.  

Присакар Ілля

2 вікова, 11 років

баян

Музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька

Черних Галина Олександрівна

-1. Обробка М.Корецького у.н.п. «Чорнії брови, карії очі» -2. Обробка М.Корецького у.н.п. «Ніч яка місячна»

Лауреат

3ст.

  1.  

Бойко Ганна

2 вікова, 10 років

фортепіано

Музична школа ім.Івана Карабиця м.Торецька

викладач Ярош Олена Михайлівна

Т.Максимов «Пірат»

Лауреат

3ст.

  1.  

Челомбітко Уляна

2 вікова, 10 років

акордеон

Краматорська мистецька школа №2

Керівник- Вашковська Інна Леонідівна

1) Унп_«Дивлюсь я на небо» 2) Унт_«Гопак»

Лауреат3ст.

  1.  

Мудрий Мирослав

2 вікова,11 років

фортепіано

КПСМНЗ «Музична школа №3», м. Маріуполя

· Керівник- Константинова Ганна Михайлівна

Эдвард Григ «Кобольд»

Лауреат

1ст.

  1.  

Кассай Ліана

2 вікова, 12 років

фортепіано

КЗ «Маріупольська музична школа 1»

викладач Джола Тетяна Вікторівна

Михаель Аарон – Тарантелла

Лауреат2ст.

  1.  

Романенко Полiна

2 вікова, 12 років

флейта

КЗ"Музична школа 3 ММР

Керівник- Марчук Ірина Тихонівна
Концертмейстер- Кєтова Алла Іванівна

Г.Ф. Телєман "Кантабілє та Алерго".

 

Лауреат1ст.

  1.  


Щеглова Ганна

2 вікова, 12 років

фортепіано


КЗ "Маріупольська музична школа №2 ММР"

Керівник: Мартинова Олена

Л.Шукайло Спомин

 

 

 

Лауреат

1ст.

 

                            3Вікова категорія

ПІ

Віков.кат

Інструм.

заклад

викладач

номер

Призове місце

  1.  

Кравцов Максим

3 вікова, 15 років

акордеон

ПСМНЗ - школа мистецтв м. Вугледар

Преподаватель - Багатюк Світлана Григорівна

1. Б.Буєвський «Танець»

Лауреат

2ст.

  1.  

Нагорна Ольга

3 вікова, 14 років

акордеон

ПСМНЗ - школа мистецтв м. Вугледар

Преподаватель - Багатюк Світлана Григорівна

1. Українська кадриль

Лауреат

2ст.

 

  1.  

Матросова Дар’я

3 вікова, 14 років

саксофон

Марiупольська музична школа №3

Керівник – Танов Євген Володимирович

1. "Юмореска" Д.Брубек
2. "Adagio" Albinoni

Лауреат

1ст

  1.  

Ковальок Аліна

3 вікова, 16 років

фортепіано

Запорізька область , Більмацька ДШМ

викладач Демченко Оксана Владиславівна

О.Девіс «Вальс для Лідії»

Лауреат

3ст.

  1.  

Герасимова Марина

3 вікова, 14 років

гітара

КЗ «Маріупольська музична школа №1 Маріупольської міської ради»

викладач Пампура Крістіна Володимирівна

Г. Альберт «Соната №1» ми минор 1,2,3 часть (7:30 хв)

Гран-прі

  1.  

Сушицька Анастасія

3 вікова, 15 років

фортепіано

КПСМНЗ музична школа N1 м.Добропілля

Богаєвська Ольга Михайлівна

H. Нижанківський Вальс

Лауреат

1ст.

  1.  

Косолапова Анастасія

3 вікова, 13 років

фортепіано

Музична школа № 1

Керівник- Вердибоженко Олена Борисівна

1) Олександр Саратський «Коломийка» 2) Ференц Лист «Юнацький етюд» № 4

Лауреат

2ст.

  1.  

Мартинова Катерина

3 вікова, 14 років.

фортепіано


КЗ "Маріупольська музична школа №2 ММР"

Керівник: Мартинова Олена

Дж.Фильд "Ноктюрн"

Лауреат

1ст.

 

                                 4Вікова категорія

ПІ

Віков.кат

Інструм.

заклад

викладач

номер

Призове місце

1.

Костенко Мурат

4 вікова, 17 років

акордеон

Краматорська школа мистецтв номер 2

Вашковська Iнна Леонiдiвна

1. Ян Табачник Вальс - бастон 3:37 2. М.Табандiс Вальс- мюзет, 1:54

Лауреат

1ст.

 

                              

                                 Ансамблі, дуети, тріо, квартет

ПІ/назва кол-ву

Віков.кат

Інструм.

заклад

викладач

номер

Призове місце

Ансамбль нардних інструментів «POSMISHKA»- Пятченко Анастасія, Ворначова Єлізавета, Костенко Ангеліна, Цуканова Єлізавета, Скрижевська Ганна, Агаєва Марал, Агаєв Ібрагим, Наумов Пилип, Щеглов Ростислав, Присакр Ілля, Гайко Олег, Стебко Анастасія /вокальний дует: Ніколенко Валерій і Дмитро.

 

змішана (14)

Музична школа імені Івана Карабиця м. Торецьк

· Керівник- Лобачова Юлія Віталіївна,
· Концертмейстер- Денисова Ірина Вікторівна
· Викладач співу- Тітова Ірина Володимирівна

У.н. п. «Їхав козак за Дунай»- солісти: Ніколенко Валерій і Дмитро, аранжування Лобачової Ю. В.(3 хв.)
Перуанська н. п. «Політ кондора» , аранжування Лобачової Ю. В. (3 хв.)

 

ансамбль

 

Лауреат

1ст/

Вокал

Лауреат

3ст

Фортепіанний квартет (Кірсанов Дмитро, Купреєва Вероніка, Подлесна Валерія, Іванова Евеліна)

фортепіано

змішана

 

· Керівник- Яковлева Оксана Василівна, Нестеренко-Орловська Галина Кирилівна

1) В. Тормахова вариации на тему «Їхав козак за· Дунай»,
2)В. Богатырев «Репетиция симфонического оркестра"

Лауреат

2ст

Глазкова Тетяна Віталіївна, Морєва Олена Володимирівна, Сазонова Вікторія Василіївна

струнне тріо

викладачі

Маріупольська музична школа №2

-

1.Michael Jackson violin smooth criminal dance
2.Карл Дженкинс «Палладио»

Лауреат

1ст.

Дует баяністів у складі Зубрицький Тарас, Кирпа Серафім

народні інструменти - баян

змішана (17,14)

Музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька

Карнаухова Світлана Семенівна, Коломієць Майя Михайлівна

Є.Дербенко «Веселе інтермеццо»

Лауреат

1ст

Хархан Діана, Земелько Дарина

Музично-теоретична композиція

ІІ вікова категорія

КПСМНЗ Музична Школа №2 м.Білицьке

Керівник Корячко Тетяна Григорівна
Концертмейстер Губа Олена Олімпівна

Казка – презентація «В головний ролях – інструменти або Петрик та Вовк»

Лауреат

1ст

--------------------------------------------------------------------------------------------

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Єлешева Мадіна

естрадний вокал

1 вікова,8 років

Викладач Іванова Любов Володимирівна

Вокальна студія " Фантазія", Палац Культури ім. Курмангази.(м.Атирау, Кахахстан)

· «Ту?ан жер» слова:А.Дуйсенова, Музика:Р.Заийтова

Лауреат 1 ст

  1.  

Воробейчик Мирослава

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

· керівник Журавель Наталія Вікторівна

Арт-Студія «Дитячій Світ»

украї нська народна пісня «Українське Весілля»

Лауреат 1 ст

  1.  

Бугреєва Лоліта

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

викладач Кулiнiч Катерина Олексiївна

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»

Пісня Слово просте, слово святе (Л. Горова)

Лауреат 2 ст

  1.  

Korina Postru?in

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

 

Загреб, Хорватія

Barbie

Лауреат 3 ст

  1.  

Eva Kuzman

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

 

Загреб, Хорватія

I don't wanna be you anymorе

Лауреат 2 ст

  1.  

Маношин Максим

естрадний вокал

1 вікова, 9 років


Концертмейстер- ГУСЕВА МАРИНА ФЕДОРІВНА

Марiупольська Музична школа № 1

«Hit the road Jack» _ муз.сл.Percy Mayfield. 2.10 хв

Лауреат 1 ст

  1.  

Марија Алинчанец

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

 

Прилеп, Македонія

 

Лауреат 3 ст

  8.

Андреа Томовска 

естрадний вокал

1 вікова, 9 років

 

Скопьє, Македонія

 

Лауреат 2 ст

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Держирук Катерина

академічний вокал

2 вікова категорія, 10 років

Керівник- Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер- Шевченко Олександра Олександрівна

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»

В.А.Моцарт Арія Барбаріни з опери «Весілля Фігаро»

Лауреат 1 ст

2.

РАХІМБАЄВА ТАМИЛА

естрадний вокал

2 вікова

Керівник – Валько Олена Михайлівна

Театр пісні «Світло зірки» . Казахстан, м. Павлодар

ПІСНЯ· «КАЗАГЫМСЫН»

ГРАН-ПРІ

3.

Lara Cari?

естрадний вокал

2 вікова, 12 років

 

Загреб, ХорватіРосійська народна пісня я

Dvije zvjezdice

Лауреат 1 ст

4.

Резницька Ксенія

естрадний вокал

2 вікова, 10 років

Керівник- Кулініч Катерина Олексіівна

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»

«Дощик» (А. Петрик)

Лауреат 2 ст

5.

Шапиева Айпара

естрадний вокал

2 вікова, 12 років

Викладач Іванова Любов Володимирівна.

Вокальна студія " Фантазія", Палац Культури ім. Курмангази.(м.Атирау, Кахахстан)

“Someone Like You”-Adele

Лауреат 1 ст

6.

Јана Мрческа

естрадний вокал

2 вікова, 12 років

 

Прилеп, Македонія

 

Лауреат 2 ст

7.

А?бота Бейбіт?ызы Айтма?амбет

естрадний вокал

2 вікова, 12 років

Викладач Іванова Любов Володимирівна

Вокальна студія " Фантазія", Палац Культури ім. Курмангази.(м.Атирау, Кахахстан)

 

Лауреат 1 ст

9.

Емилија Смилевска

естрадний вокал

2 вікова, 10 років

 

Тетово, Македонія

 

Лауреат 3 ст

10.

Кузьміна Олеся

естрадний вокал

2 вікова, 10 років

Викладач Іванова Любов Володимирівна

Вокальна студія " Фантазія", Палац Культури ім. Курмангази.(м.Атирау, Кахахстан)

« Птицею в небо» атор Анна Петряшева

Лауреат 1 ст

11.

Набакорська Маргарита

естрадний вокал

2 вікова, 10 років

Викладач Піддубник Вікторія Григорівна

КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» м. Рівне

Сл. і муз. О. Шмат «Світу мир дай, небо» укр. переклад
· Сл. А. Дмитрука, муз. О.Осадчого «Посміхайтеся»

Лауреат 2 ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Забарюща Вікторія

академічний вокал

3 вікова, 16 років

Керівник- Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер- Шевченко Олександра Олександрівна

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»

О.Даргомижський «Шестнадцать лет»

Лауреат 1 ст

2.

Мужилко Людмила

естрадний вокал

3 вікова, 13 років

Керівник-Бортнічук Світлана Степанівна

Волинський державний центр естетичного виховання

Ой, на горі жита многа сл.музика Алиби,

Лауреат 1 ст

 

Сара Гигова

естрадний вокал

3 вікова, 15 років

 

Скоп’є, Македонія

 

Лауреат 1 ст

3.

Ліхуша Дар я

академічний вокал

3 вікова, 16 років

Керівник - Кряжевських-Мотовчі Вікторія Борисівна
Концертмейстер - Васил єва Ала Олександрівна

ВНЗ Маріупольський коледж мистецтв

М.Лисєнко Арія Наталки «Віють вітри» з опери «Наталка Полтавка»

Лауреат 2 ст

4.

ТАКАЛАНДЗЕ ШОРЕНА

естрадний вокал

3 вікова, 13 років

Керівник Маношина Катерина Олександрівна

Марiупольський коледж мистецтв,школа пед.практики

«МИПРИНАВЗ ДРО»

Лауреат 1 ст

5.

Мина Блажев

естрадний вокал

3 вікова, 16 років

 

Скопьє, Македонія

 

Лауреат 2 ст

6.

Драгана Јовановска

естрадний вокал

3 вікова, 13 років

 

Куманово, Македонія

 

Лауреат 1 ст

9.

Зайцева Iрина

народний вокал

3 вікова, 15 років

Керівник- Козаченко Жанна Олексiївна

Одеський коледж мистецтв iменi К.Ф.Данькевича

«Мальви» Слова Богана Гура, Музика Володимира Iвасюка

Лауреат 3ст

10.

Федоровська Мирослава

Академічний вокал

3 вікова, 14 років

Керівник- Шубарева Алла Юхимівна Концертмейстер- Кулiнiч Катерина Олексiївна

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»

П.Чайковский " Нет, только тот,кто знал"

Лауреат 1ст

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Ангел Јунтев

естрадний вокал

4 вікова, 17-25 років

 

Скопьє, Македонія

 

Лауреат 2ст

2.

СКОРОХОДОВА ЄЛИЗАВЕТА

естрадний вокал

4 вікова, 17-25 років

 

Марiупольський коледж мистецтв

Rise like a phoenix

Лауреат 1с

Партнери