Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «МАЙБУТНЯ ЗІРКА КРАЇНИ» 20 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ»

2020-07-19 12:50:00

НОМІНАЦІЯ  «Хореографія, циркове мистецтво»

Назва колективу/пі виконавця

Вікрва категорія

Заклад

Творчий номер

Середній бал/примітки

Призове місце

  1.  

"Зразковий художній колектив" студія сучасного танцю "Забава"

1 вікова категорія (7-8 р.)

 

1.Хореографічна композиція "Коробка з олівцями" (20 осіб)

 

 

9

 

 

Лауреат1

2. Хореографічна композиція "Їжачки" (12 осіб)

 

9

 

 

Лауреат 1

  1.  

"Зразковий художній колектив" студія сучасного танцю "Забава"

2 вікова категорія (10-11р.)

 

1. Хореографічна композиція "Свято на вухах" (16 дітей)

 

8

 

 

Лауреат 2

2. Хореографічна композиція "Барбаріки" (16 осіб)

 

8

 

 

Лауреат 2

  1.  

Антоненко Яна Володимирівна

21 рік

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Искушение глотка

 

 

9

 

 

 

Лауреат 2

  1.  

Жіночійй колектив " Квітка" Зразковиоо театру танцю "Біла птаха" Мангушського РБК

від 25 років

Донецька область

1. Сучасна композиція "Ностальгія"

 

8

 

Лауреат 2

2. Українська полька-господарочка

 

9

 

Лауреат 1

  1.  

Зразкова циркова студія "Романти", Тимошенко Юлія,
Тимошенко Єва

2 вікова

шахтоуправління "Південнодонбаське №1", м. Вугледар

Єксцентричний номер

 

 

7

 

 

Лауреат 3

  1.  

Зразкова циркова студія "Романтик".

1 вікова (10 осіб)

шахтоуправління "Південнодонбаське №1", м. Вугледар

Гімнастичний номер

 

8

 

 

Лауреат 2

  1.  

Дует: Брейник Поліна, Ваценко Таїсія

2 вікова

ПСМНЗ "Школа мистецтв м.Вугледара"

Циркова композиція на столах

 

8

 

Лауреат 2

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

НОМІНАЦІЯ  «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість і дизайн»

  1. 1.     Перша вікова категорія ( до 10 років)

П І

Роботи

Призове місце

1.

Переварюха Олександра (присутствует активное вмешательство взрослого)

Назва творчих номерів/робіт /техніка/формат

• «Моя улюблениця Оксі» (пластиліновий живопис, А4)

• «Русалонька милується підводним світом» (пластиліновий живопис, А4)

• «І кішечка хоче на свято…» (комбінована техніка: живопис, квіти з фоамірану, стрічки, А3)

• «Кіт- Дід Мороз» (вітраж, А4)

 • «садок вишневий коло хати» (живопис, А3)

 Загальна кількість- 5 робіт

1 місце – Лауреат 1 ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Тесля Олександра

  • «Закат» гуаш, А-3
  • «Бiлка» акварель, А-3
  • «Дача» акварель, А- 3
  • «Квiтка» акварель, А-3
  • «Папуги» пластиліновий живопис, А-4.

2 місце- Лауреат2 ст

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. 2.      Друга  вікова категорія ( 10-12років)

П І

Роботи

Призове місце

1.

Школьник Соф'я

  • Кот 41х30 см Гуаш-папір
  • Семья 41х30 см Гуаш-папір
  • Карнавал 41х30 см Гуаш-папір

2 місце-Лауреат 2 ст

 

 

 

 

 

2.

Федорінова Марія

Назви :

  • Пробудження 48:30 (см)
  • Космічна квітонька 65:40 (см)
  •  

1 місце ДПМ- Лауреат 1ст

 

 

Номінація «живопис» Акрил та олія Назви:

  • Арлікіно 50:40(см)
  • Пісня 50:60(см)
  • Народження чарівництва 40:60(см) Місячний кіт 35:50(см) д) Квіти життя 50:60 ( см)

 

 

2 місце –Лауреат 2 ст

«Образотворче мистецтво»

 

 

 

3.

Бойко Анастасія

  • " Краса навесні", змішана техніка, А 3
  • " Дива Світу", змішана техніка, А 3 3"
  • «Яскрава медузка", гуаш, А 3
  • "Олександр Македонський та його вірний Буцефал", змішана техніка, А 3
  • " Рибка різнокольорова", змішана техніка, А 3

 

3 місце- Лауреат 3 ст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Бойко Надія

  • " Місто, що літає", змішана техніка, А 3
  • " Яскравий моряк", гуаш, А 3
  • "Чарівний замок", змішана техніка, А 3
  • "Принцеса морів", змішана техніка, А 3
  • " Македонський цар Філіп ІІ", змішана техніка, А 3

 

2 місце- Лауреат 2ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Красікова Алла

  • «Кошеня з очами неба». Гуаш. 30*42 ;
  • «Хамелеон і бабка». Гуаш. 30*42;
  • «Світанок».Гуаш.30*42 ;
  • «Дикій таємничий світ".Гуаш. 30*42 "
  • «Казковий звір».Гуашь. 30*42

 

1 місце- Лауреат 1ст

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Малихіна Таісїя

  • "Мій вірний друг". Гуаш. 30*42.
  • "Мій Янгол-Охоронець".
  • Акварель. 30*42.
  • "Замріяна" Гелева ручка. 30*42.
  •  "Мрія літати".Гелева ручка.30*42;
  • "Автопортрет з папугою".Акварель. 30*42.

 

3 місце- Лауреат 3ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Малихіна Софія

  • "Портрет сестри". Гуаш.30*42;
  •   "Чарівний замок". Гуаш. 30*42; 
  •  "Друзі". Акварель. 30*42; 
  • "Автопортрет з соняшником". Гелева ручка. 30*42;
  • "Веснянка". Гелева ручка. 30*42.

 

3 місце-Лауреат 3 ст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. 3.     Третя вікова категорія ( 13-16 років)

П І

Роботи

Призове місце

1.

Мироненко Єлизавета

Назва • «Журавлі» - олійний живопис

  • • «Літній пейзаж» - олійний живопис

 • «Кіт Мурзик» - олійний живопис

 • «Великдень» - змішана техніка

 • «Хатіко» - малюнок вугіллям

2 місце – Лауреат

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Журавльова Анастасія

  • Живопис " Море "- олія 1м на 80 см "
  • Дорогою країні "- олія 70 см на 60см
  • " Поцілунок краси "- олія 60см на 40см
  • " Варто творити добро - присвячення лікарям ." - олія 60 см на 40 см.

1 місце- Лауреат 1ст

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Кашкова Анна

  • Приазовський степ. Олія. 60х60.
  • Захід сонця на морі. Олія. 50х70.
  • Східна пісня. Гуаш. 70х40.
  • Мрії про Грузію. Гуаш. 40х60.
  • Добрі друзі. Гуаш. 40х60.

1 місце- Лауреат 1ст

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Єсакова Софія

  • «Колискова» . Олія.
  • «Самопізнання себе у цьому світі». Олія
  • «Мрія».Олія.
  • «Перемога над темрявою».Олія.
  • «Позашляховик».Олія.

Гран-прі

 

 

 

 

 

 

5.

Назаренко Дар'я

  • "Зустріч". Змішана техніка. 30*42;
  • "Чарівний кролик". Гуаш. 30*42;
  • "Чудові Карпати". Олія. 45*35;
  •    «Застиглий час". Гелева ручка;
  • "Мрія про кошеня". Гуаш. 30*42

 

2 місце- Лауреат 2ст

 

 

 

 

 

 

 

6.

Осауленко Ангеліна

  • "Гість з майбутнього". Гелева ручка. 30*42; 
  • "Бажання літати". Гелева ручка. 30*42;
  • " Чудо-риба". Гуаш. 30*42;
  • "Світло серед темряви". Олія. 30*42;
  • "Гармонія". Олія. 30*42

 

3 місце- Лауреат 3ст

 

 

 

 

 

 

 

                      4.Пята вікова категорія ( від 25 років)

ПІБ

Роботи

Призове місце

1.

Головенкіна Наталя Валеріївна

  • · Текстильна аплікація Мола «Грушка» 30х23 см
  • · Текстильна аплікація Мола «Квітка» 36х25 см
  • · Паперова аплікація Мола «Цибулинки» 37х31 см

1 місце - Лауреат 1 ст

ДПМ

 

 

 

                           5.Колективна участь

Назва колективу

Роботи

Призове місце

1.

«Зразковий художній колектив» дитячого творчого об? ?єднання «Витинанки» центру естетичного виховання м. Шостки у складі Васильєв Андрій ,Сорокових Андрій, Чмихун Геннадій, Скега Кирило, Лакоза Данило

18 робіт на тему «Квітуча Україна», техніка – витинанка, розмір А3

 

2 місце- Лауреат 2ст

2.

Зразковий художній колектив "Кольоровий водограй" Каширський Будинок дитячої та юнацької творчості м. Камінь-Каширський Волинська обл. у складі Сорочук Анастасія, Бірук Олексій, Рудчик Марина, Бірук Владислав

1. Бузок Формат А3 папір, акрил.

 2. Полуниця Форматах А3, полотно, акрил

3. Мак Форматах А3, полотно, акрил

 4. Дарунок осені Формат 50/70, полотно, акрил

5. На полюванні Формат А3 папір, туш, гелева ручка.

6. Симфонія літа- абстрактний натюрморт Формат А3, папір, акрил

7. Кольоровий бузок Формат А3, папір, акрил.

 8. Зимовмй вечір Формат 50 /65,полотно, акрил.

9 Змова казка ДВП, глина, акрил.Формат 30 /45

10 Мій найкращий друг (песик)Формат А3, глина, акрил.

11. Натхнення Формат 50/70,полотно,олія

 12. Осінь Формат 50/70,полотно,олія

13. Зима (з мостом)Формат А3, ДВП, акрил

14 Весна в моєму селі Формат, А3, папір, акрил

 15. Собака Формат Аз папір, гелева ручка

 

 

1 місце- Лауреат1ст

 

 

Партнери