Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • V Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

V Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2020-11-17 10:24:53

Музичний напрям  «Інструментальний жанр –фортепіано»

 

                       1 вікова категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Кудлай Марина

Інструментальний жанр -фортепіано

1 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
Неудачина Наталія Борисівна

1. І.С. Бах «Бурре» (ремажор) – 4 хвилини
2. І. Кравченко «Червона капелюшка та сірий вовк» - 2 хв

1 Лауреат

  1.  

Тарасова Аліна

Інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

КПС МНЗ Волноваська школа мистецтв

Чередниченко Світлана Павлівна

1.І.С.Бах «Маленька прелюдія» (Фа мажор), 1 мін.
2.О.Косилова «Кувшинка», 2,5 мін

3 Лауреат

  1.  

Казі Софія

інструментальний жанр -
фортепіано

І вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №1 м. Добропілля

Богаєвська Ольга Михайлівна

1) С. Майкапар «Меланхолійний вальс» 1.15 2) С. Курченко «Танець заведених іграшок» 1.36

2 Лауреат

  1.  

Шаповал Марат

Інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

1. А.Роулі. В країні гномів. (1 хв.)
2. Дощик. Українська народна пісня.
Обробка І.Берковича. (1 хв.)

3 Лауреат

  1.  

Волобуєва Анастасія

Інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Федотова Анжела Валентинівна

1. О.Бордюгова "Осіннім вечером" – 1,7
2.С.Климовський "Їхав козак за Дунай" – 1,7

1 Лауреат

  1.  

Савченко Поліна

Інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Ліпко Тетяна Федорівна

1. В.Гіллок «Пожовкле листя» - 1хв
2.В.Птушкін «Веселий дощик»– 0,5 хв

2 Лауреат

  1.  

Погосян Анаіт

Інструментальний жанр - фортепіано

1 вікова категорія

КПС МНЗ Волноваська школа мистецтв

Чередниченко Світлана Павлівна

I. А. Штейбельт «Адажіо» 1:34 хв.
II. А. Гедікє «Танець» 0:47 хв.

Дипломант 1ст

 

 

2 вікова категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Чернишова Аріна

Інструментальний жанр -фортепіано

2 вікова категорія

Музична школа м. Лиман

Викладач
Галушко Галина Андріївна

1.В.Косенко «Дощик», 1 хв. 30 сек.
2.І.С.Бах Маленька прелюдія (C-dur), 55 сек.

Дипломант

3ст

  1.  

Унанян Марина

Інструментальний жанр -фортепіано

2 вікова категорія

КПСМНЗ Волноваська школа мистецтв

Викладач
Єрьоміна Олена Валентинівна

1. Ю.Щуровський «Елегічний прелюд» 1,4
2. Д.Дорсей, М.Райт Бугі-вугі 1,3 хв.

3 Лауреат

  1.  

Посохов Артем

Інструментальний жанр -фортепіано

2 вікова категорія

КЗ Мистецька школа №3
м. Краматорськ
Донецька область

Ірина Володимирівна Шигонова

1.І.С. Бах . Інвенція F-dur 2-х голосна .1:05
2.С.С. Прокоф'єв . «Ходить місяць над лугами» .2:24

Дипломант

1ст

  1.  

Якименко Ніка

Інструментальний жанр -фортепіано

ІІ вікова категорія

КПСМНЗ Волноваська школа мистецтв

Дорошенко Наталія Вікторівна

Ю.Щуровський «Прелюдія h-moll» (1,5 хв)
Ю.Щуровський «Токата» (1,5 хв)

2 Лауреат

  1.  

Фортепіанний ансамбль у складі
Івкова Вікторія, Куваліна Софія

Інструментальний жанр -фортепіано

ІІ категорія (10-12 років)

КПСМНЗ «Школа мистецтв
м. Слов’янська»

Макаренко Світлана Олексіївна

1.О.Касилова «Лебеді»
2.О. Хромушин «Ехали медведи на велосипеде»

2 Лауреат

  1.  

Шокера Кіра

Інструментальний жанр -фортепіано

ІІ категорія (10-12 років)

Волноваська школа мистецтв

Чередниченко Світлана Павлівна

1. С. Майкапар «Прелюдія» (45 сек)
2. О. Бордюгова Шокера Кіра«Повертайтесь, птахи!» (1,5 хв)

3 Лауреат

  1.  

Мансуров Ігор

Інструментальний жанр -фортепіано

ІІ категорія (10-12 років)

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
Неудачина Наталія Борисівна

1. Б. Фільц «Меланхолічний вальс» - 4 хвилини
2. А. Хачатурян «Дві тітки посварилися» - 2 хвилини

2 Лауреат

  1.  

Бєлік Володимир

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

Слов'янська районна школа мистецтв, с.м.т. Райгородок

Викладач Бахтіна Ніна Євгенівна

О. Білаш: Колискова,2.1. Скерцо. ( 4хв.38сек.)

2 Лауреат

  1.  

Грибкова Анна
Паненкова Дар’я

фортепіанний дует

2 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Стаховська Людмила Іванівна

1. обр. Ю. Шинкаренка «Лібертанго» - 5 хвилин
2. Дж. Гарленд «У настрої» - 5 хвилин

1 Лауреат

  1.  

Квасова Поліна

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

1. Подоляночка. Українська народна пісня.
Обробка І.Берковича. (1 хв.)
2. А.Классен. Півень і кури. (1 хв.)

Дипломант

2ст

  1.  

Кухлєв Макар

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

1. В.Гіллок. Осінній ескіз. (1,5 хв.)
2. І.Бойко. Забавний блюз (0,30 хв.)

Дипломант

1ст

  1.  

Маншиліна Дар?я

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Осипенко Ірина Сергіївна

1. Й.С. Бах «Інвенція» ля-мінор 3-голосна, 2 хв.
2. Г. Волленгаупт «Скерцино» ре-мінор, 2 хв.

Дипломант

2ст

  1.  

Скоркін Тимур

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

Комунальний заклад Краматорської міської ради Мистецька школа №3

Морошан Ніна Володимирівна



1.Бах Інвенція Bdur.1.37
2.Эрнесто Кортасар Beethoven’s Silence. 2.07

Дипломант

1ст

  1.  

Соболєва Єлизавета

Інструментальний жанр - фортепіано

2 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Ліпко Тетяна Федорівна

1. М.Сильванський «Ніч на річці» - 1,5хв
2.К.Черні-Гермер. Єтюд.29 – 1хв

3 Лауреат

  1.  

Крутоуз Анастасія

інструментальний жанр -
фортепіано

2 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

1. І.Беркович. Етюд g-moll. (0,45 хв.)
2. О.Нежигай. Прохання. (2 хв.)

Дипломант

1ст

  1.  

Паненкова Дар’я

інструментальний жанр -
фортепіано

2 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Стаховська Людмила Іванівна

1. С. Прокоф'єв "Ходить місяць над лугами"
2. Ф. Шопен " Вальс" тв.64

1 Лауреат

  1.  

Грибкова Анна

інструментальний жанр -
фортепіано

2 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Стаховська Людмила Іванівна

1. Б. Фільц «Ліричний прелюд» - 1,50 хвилин
2. М. Майєр «Бугі-біг» - 1,15 хвилин

3 Лауреат

 

3 вікова категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Зєров Герман

Інструментальний жанр -фортепіано

3 вікова категорія

Навчальний заклад музична школа №1
м. Добропілля

Санковська Анжела Іванівна

1.Фрідріх Гульда «Токката»; 2,07 хв.
2.Валентин Пономаренко «Прелюд»

Дипломант

1ст

  1.  

Тернова Ксенія

Інструментальний жанр -фортепіано

3 вікова категорія

Музична школа м. Лиман

Викладач
Галушко Галина Андріївна

1.І.С.Бах Триголосна інвенція № 4 (d-moll), 2 хв.
2.Е.Гріг «Похід гномів», 3 хв. 15 сек.

3 Лауреат

  1.  

Моторний Герман

Інструментальний жанр -фортепіано

3 вікова категорія (13-16 років)


КПСМНЗ “Волноваська школа мистецтв”


Чередніченко Світлана Павлівна

1. Е. Гріг «Кобольд», 2хв. 04 сек.
2.М. Дворжак «Джазовий етюд», 1хв. 40 сек.

Дипломант

2ст

  1.  

Ек Філіпп

Інструментальний жанр - Фортепіано

ІІІ вікова категорія

Слов'янська Школа Мистецтв, Донецька область

Викладач Букетова Наталія Леонідівна

R. Schumann, Papillons, Op.2 ( 15 хв.)

1 Лауреат

  1.  

Косолапова Анастасія

Інструментальний жанр -фортепіано

ІІІ вікова категорія

м. Маріуполь, Музична школа № 1

Вердибоженко Олена Борисівна

1. Ф.Ліст «Юнацький етюд № 4», 1,15 хв.
2. О.Саратський «Коломийка», 2,15 хв.

Дипломант

3ст

  1.  

Сушицька Анастасія

інструментальний жанр -
фортепіано

ІІІ вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №1 м. Добропілля

Богаєвська Ольга Михайлівна

1) М. Клементі «Соната D-dur I ч.» 3.25 2) Н. Нижанківський «Вальс» 3.40

3 Лауреат

  1.  

Вергун Діана

Інструментальний жанр -фортепіано

3 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Керівник
Неудачина Наталія Борисівна

1. А. Жук «Поема» - 4 хвилини
2. Е. Грег Етюд «Пам’яті Ф. Шопена» - 3 хвилини

3 Лауреат

  1.  

Чумакова Софія

Інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

 
Сидоренко Олена Георгіївна

1. Л. Шукайло «Інтермеццо», 2 хв.
2. М. Дремлюга «Скерцо», 2 хв.

Дипломант

1ст

  1.  

Петухова Олександра

Інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Осипенко Ірина Сергіївна

1. Й. Гайдн «Соната» Соль-мажор ч.1, 3 хв.
2. К. Коеллінг «Маленька угорська рапсодія», 4 хв.

3 Лауреат

  1.  

Афанасьєва Дар'я

Інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія

Мирноградська музична школа

Хатнянська Лариса Анатоліївна

1. С.В. Рахманинов - прелюдия ор.25 номер 5 (тривалість 4:15 хв) 2. Фредерик Шопен - Этюд E-Dur

1 Лауреат

  1.  

Шаповал Катерина

Інструментальний жанр - фортепіано

3 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Воронова Алла Василівна

1. О.Білаченко. Спомин. (1,5 хв.)
2. В.Гіллок. Фієста. (1,5 хв.)
 

Дипломант

2ст

  1.  

Коваль Єлизавета

інструментальний жанр -
фортепіано

3 вікова категорія

ПСМНЗ Володимирівська школа мистецтв

Пахомова Валентина Борисівна

1.Олександр Саратський "По садочку ходжу" 3:29хв.

2. Мирослав Скорик " Мелодія" 2:36

2 Лауреат

 

 

 

Музичний напрям «Народні, ударні, духові інструменти»

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Миронов Микита

Інструментальний жанр - труба

1 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
 Кайнова Надія Олександрівна

1. В. Щьолоков «Казка», 2 хв.
2. В. Щьолоков «Жарт», 2 хв.

3 Лауреат

  1.  

Воробйова Поліна


Інструментальний жанр, саксофон

1вікова категорія

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Викладач Богдан Альона Миколаївна
Концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна


1.Н. Торопова «Біф» ( 0, 34хв.)
2.О. Бордюгова «Полонез» ( 1,14 хв.)

2 Лауреат

  1.  

Шайгородська Вероніка

Інструментальний жанр - гітара

1 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Григор?єв Ігор Генріхович

1. І.Григор'єв. Менует (1,5 хв.)
2. В.Козлов. Таємничі кроки (1,5 хв.)

3 Лауреат

  1.  

Ротермель Альберт

Інструментальний жанр - саксофон

1 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
  Григор?єв Валерій Ігорович
Концертмейстер
  Григор?єва Тетяна Анатоліївна

1. Д. Мендель «Твоєї посмішки тінь», 2 хв.
2. В. Бойко «Бугі-вугі», обр. І.Григор?єва, 2 хв.

1 Лауреат

  1.  

Кучеренко Уляна


Інструментальний жанр, саксофон

2 вікова категорія

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Викладач Богдан Альона Миколаївна
Концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна

1.А. Жульєв «Блюз для Роберта»
(2,00 хв.)
2.О. Бордюгова «Cool time» ( 1,57 хв.)

2 Лауреат

  1.  

Рибалко Софія

Духові інструменти, кларнет

2 вікова категорія

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Викладач
Супрун Олена Миколаївна
Концертмейстер
Лебедєва Надія Олександрівна

1.Ш. Данкля «Балада» (2,22 хв.)
2.В. Солонський «Тарантелла»
(2,04 хв.)

3 Лауреат

  1.  

Гарбузов Марк

Інструментальний жанр-сопілка

2 вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №1 м.Добропілля

Викладач Каширська Світлана Володимирівна
концертмейстер Долганін Сергій Миколайович

1.Обробка Є. Ляшко Українська народна пісня «Іди,іди дощику»-2,14 хв
2.Н.Поплянова «Фія колискових» 2,52 хв

3 Лауреат

  1.  

Мирошниченко Кирило

Інструментальний жанр -духові та ударні інструменти-малий барабан

2 вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №1 м.Добропілля

Викладач Каширська Світлана Володимирівна
Концертмейстер Кисельова Наталія Володимирівна

1.Д.Кабалевський «Галоп» 0,41хв
2.Вариації на тему української народної пісні «Їхав козак за Дунай» 3,38 хв

3 Лауреат

  1.  

Савостьянов Данило

народні інструменти (Гітара)

2 вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №1 м.Добропілля

Викладач Дем’янова Майя Володимирівна

1.В.Козлов «Кицькине горе» 102 хв
2.С.Колган «Придворний музика» 195 хв

3 Лауреат

  1.  

Мерзляк Данило

інструментальний жанр (народні інструменти - гітара)

ІІ вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач Вінніченко Любов Андріївна

1. Ф. Мінісетті «Вечір у Винеції» - 5 хвилин
2. Укр. Нар. пісня «Ой, під вишнею» обр. Ю. Шинкаренка – 4 хв.

3 Лауреат

  1.  

Баличев Микита

інструментальний жанр -саксофон

ІІ вікова категорія

 КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
  Григор?єв Валерій Ігорович
Концертмейстер
  Григор?єва Тетяна Анатоліївна

1. Ф. Антонінін «Циганський дивертисмент», 3 хв.
2. K. Houben «Bouncing Little Elephant», 3 хв.

3 Лауреат

  1.  

Лісовий Валентин

інструментальний жанр -баян

ІІ категорія (10-12 років)

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру» 

Викладач
 Бабіненко Інна Володимирівна

1. О. Доренський «Закарпатський танець», 1 хв. 43 сек.
2. Є. Дербенко «Рудий ковбой», 1 хв. 10 сек.

2 Лауреат

  1.  

Назаренко Дар?я

Інструментальний жанр - флейта

ІІ категорія (10-12 років)

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. Е. Невін «Нарцис», 3 хв.
2. В. Попп «Гумореска», 3 хв.

3 Лауреат

  1.  

Олізаренко Ганна

Інструментальний жанр - саксофон

ІІ категорія (10-12 років)

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. В. Блажевич «Концертний ескіз», 3 хв.
2. А. Пьяцола «Чао Париж», 3 хв.

3 Лауреат

  1.  

Ковальова Христина

Інструментальний жанр - флейта

2 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. Е. Хеген «Ноктюрн Гарлема», 3 хв.
2. Мецекапо «Тарантела», 3 хв.

1 Лауреат

  1.  

Михайлова Софія

ударні інструменти (ксилофон)

2 вікова категорія

КЗ "МАРІУПОЛЬСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ"

Викладач Дерев’янко Ірина Олегівна
концертмейстер Берлінська Катерина Сергіївна

1. А. Вівальді – Концерт соль мажор, I частина (2:50)
2. А. Хачатурян – Гопак (2:50)

1 Лауреат

  1.  

Трухін Валерій

Інструментальний жанр - домра

2 вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач
Рижакова Світлана Семенівна,
концертмейстер Мінаєва Ірина Василівна

1. Є. Меццакапо «Марш мандоліністів»
2. О. Бордюгова «Лебеді на пруду»

2 Лауреат

  1.  

Кравцов Максим

інструментальний жанр - акордеон

3 вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Багатюк Світлана Григорівна

1) А. Кореллі «Прелюдія» e-moll (1 хв)
2) Б.Буєвський «Танець» G-dur (2.30 хв)

2 Лауреат

  1.  

Нагорна Ольга

інструментальний жанр - акордеон

3 вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Багатюк Світлана Григорівна

1) Перекладення Б.Клура «Димок від цигарки», a-moll, 1.5 хв.
2) «Українська кадриль», G-dur, 2,0 хв.

1 Лауреат

  1.  

Коломієць Софія


Інструментальний жанр, саксофон

3вікова категорія

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Викладач Богдан Альона Миколаївна
Концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна

1.Ю. Шинкаренко «Варіації на тему укр. нар. пісні «Їхав козак за Дунай» (4,00 хв.)
2.Ю. Виноградов «По вулицях Риму» (3,30 хв.)

3 Лауреат

  1.  

Сіра Дар'я

Інструментальний жанр -народні інструменти (домра)

ІІІ вікова категорія

Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа №3» Криворізької міської ради

Викладач
 Спірідонова Світлана Еліївна
Концертмейстер
 Гаєвська Вікторія Володимирівна

1. М. Товпеко «Тарантела» - 1,5 хв.
2. Б. Буєвський «Мелодія» - 3 хв.

1 Лауреат

  1.  

Білоконний Олександр

інструментальний жанр (народні інструменти - гітара)

ІІІ вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Викладач Вінніченко Любов Андріївна

1.Муз. В. Августа, обр. Л. .Васильєва Старовинний романс «Дві гітари» - 3 хв.
2.Ю. Могілюк «Корида» - 5 хв.

3 Лауреат

  1.  

Попова Марія

інструментальний жанр (народні інструменти - акордеон)

ІІІ вікова категорія

ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ
МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
МУЗИЧНА ШКОЛА М. МИРНОГРАД

Хрипко Наталія Михайлівна


1. В. Манько « Лірична мініатюра»
2. Ю.Шинкаренко « Стріли Амура»
2 хв.
2 хв.

2Лауреат

  1.  

Трухачова Наталя

Інструментальний жанр - флейта

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. Б. Годар «Ідилія», 3 хв.
2. В. Попп «La Traviata» концертний вальс, 5 хв

2 Лауреат

  1.  

Фатєєва Софія

Інструментальний жанр - флейта

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
 Сокол Олена Олександрівна, концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. В. Цибін «Ноктюрн», 3 хв.
2. Е. Кук «Болівар»», 3 хв.

1 Лауреат

  1.  

Бєлоносова Вероніка

Інструментальний жанр - домра

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
Камінська Оксана Вікторівна
концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. В. Камалдінов «Романс», 2 хв.
2. Саратський «Джаз у Карпатах», 4 хв.

1Лауреат

  1.  

Волощенко Ілля

Інструментальний жанр - домра

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Викладач
Камінська Оксана Вікторівна
концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. В. Городовська «За окном черемуха колышется», 2 хв.
2. Ю. Мейтус «Аллегро», 4 хв.

1 Лауреат

  1.  

Баглаєнко Даніїл

інструментальний жанр -
саксофон

3 вікова категорія

Мистецька школа №1 м.Краматорськ

Викладач: Борисов Борис Станіславович
Концертмейстер: Борисова Ірина Вадимівна

1.Г.Манчіні «Рожева пантера»
2.Дж.Гершвін «Гострий рітм»

1 Лауреат

  1.  

Спірідонова Анастасія

народні інструменти (бандура)

17років, коледж

Комунальний заклад «Криворізький обласний фаховий музичний коледж» ДОР

Викладач
 Артеменко Карина Андріївна
Концертмейстер
 Єрьоміна Олена Георгіївна

1. Г. Матвіїв «Чарівний дощ» - 3 хв.
2. К. Мясков «Концертна п'єса» - 6 хв.

Гран-прі

  1.  

«Зразковий дитячий інструментальний ансамбль «Бебі-блюз»

інструментальний жанр-ансамблі

Змішана вікова категорія.

 КЗ «Дружківська мистецька школа»

Керівник Григор?єв Ігор Генріхович

1. Д. Тізол «Perdido», аранж. І.Григор?єва, 3,5 хв.
2. Д. Еллінгтон «Караван», аранж. І.Григор?єва, 3 хв.

2Лауреат

  1.  

Духовий ансамбль «Скерцо» (Коломієць Софія, Кучеренко Уляна, Рибалко Софія, Манько Софія).

Духові інструменти, саксофон

Змішана

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Викладач Супрун Олена Миколаївна, концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна

1. Обр. М. Леонтовича «Щедрик» (1,23хв.)
2. В. Сапаров «Згадуємо Астора П’яццолу» (3,24 хв.)

1 Лауреат

 

«Композитор, Композитор- виконавець»

  1.  

Лізогуб Арсен

«Композитор-виконавець»

1 вікова категорія

Музична школа м. Лиман

Викладач
Воробйов Святослав Леонідович

1.А. Лізогуб Етюд, 29 сек.
2.А. Лізогуб «Танок орла», 28 сек.

2 Лауреат

  1.  

Левченко Кароліна

«Композитор-виконавець»

2 вікова категорія

ПСМНЗ музична школа м.Новогродівка

Викладач
 Рева Віктор Якович

1. Весняний горобець. Слова і музика Кароліни Левченко.
(3 хв.)
2. Ой, весела в нас весна. Слова і музика Кароліни Левченко.
(3 хв.)

1 Лауреат

  1.  

Євтушенко Анна

Композитор

Викладач

КЗ «Мистецька школа № 3 м.
Краматорської міської ради»

 

Мюзикл «Гидке Каченя» (музика,
сценарій, автор слів до вокальних номерів – А. Євтушенко)

2 Лауреат

  1.  

Бордюгова Оксана Бежанівна

«Композитор-виконавець»

викладач

КПСМНЗ Покровська музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ, Донецька обл.

Концертмейстер Лебедєва Надія Олександрівна

Твори малого жанру, п’єси для дуету саксофонів:
1. О. Бордюгова «Попелюшка» із збірки «З Днем народження Басовий ключ» (1 хв 15 с.)
2. О. Бордюгова «Канікули» із збірки «Подорож з Альтошою» ( 1 хв 11с.)

1 Лауреат

 

«Музлітература»

 

  1.  

Кобіцька Дар’я

Музична-теоретична композиція (музична література)

ІІІ вікова категорія

КЗ «Мистецька школа №3 Краматорської міської ради»

Викладачі Серьогіна Наталія Федорівна, Черевань Оксана Григорівна

Музична-теоретична композиція за темою: «Симфонічна балада Б.Лятошинського «Гражина» 12:30 хв.

2 лауреат

  1.  

Хабенко Олена

Музичний напрям
«Музична – теоретична композиція (музична література)»

3 вікова категорія

КПСМНЗ Музична школа №2 м.Білицьке

Викладач
 Корячко Тетяна Григорівна,
концертмейстер
 Леонова Оксана Вікторівна

Доповідь – презентація «Шевченків Заповіт облетів весь світ»

2 лауреат

  1.  

Голубєва Аліна

«Музична – теоретична композиція (музична література)»

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

Утіна Анна Миколаївна

Тема – «Особливості створення музики до дитячого мюзиклу «Маленький Принц» - 13 хв.

1 лауреат

 

Музичний напрям «Струнні інструменти»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. 1.        

Зразковий ансамбль скрипалів «Натхнення» у складі Коробкіна Тетяна,Кочкіна Єлизавета,
Ваноян Кароліна, Стецюра Платон, Скицька Дар,я, Нос Марія, Середенко Марія, Журенко Анастасія,
Мирошниченко Аліна, Бєланова Вікторія , Афоніна Ірина

Інструментальний жанр - струнні інструменти

Змішана вікова категорія.

Мистецька школа №1 , місто Краматорськ, Донецька область

Керівник Фурманова Наталія Вікторівна, Концертмейстер Гаркун Ірина Анатоліївна

1.Є.Медведовський «Гама-джаз» -1,4 хв.
2.А.Дробязгіна «Луна-парк» -2,6хв.

2лауреат

  1. 2.        

Ансамбль скрипалів «Віола»Ходєєв Антон,
Масленніков Ілля, Лазебник Олексій,
Плешивцев Владислав, Білий Олександр,
Петровська Ганна,Стахова Марія,
Зима Карина, Єфремова Анастасія,
Власенко Софія, Клименко Марія,
Среднякова Надія

інструментальний жанр -
скрипка

Змішана вікова категорія.

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»

 

Полякова Ірина Вадимівна, Полова Інга Георгіївна Концертмейстер Сизченко Світлана Олександрівна

1. Карл Дженкінс «Палладіо» - 3,41 хв
2. Євген Дога «Сирба» -2,58 хв

1 лауреат

  1. 3.        

Молодший ансамбль «Вишиванка»

Інструментальний жанр - скрипка

ІV вікова категорія – змішана 

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

 

Викладач Лебеденко Світлана Вікторівна
Концертмейстер Логойко Катерина Анатоліївна

1. «Сусідка» - 2.30 хв. 2. «Веселий настрій» - 1.30 хв.

2лауреат

  1. 4.        

Старший ансамбль «Вишиванка»

Інструментальний жанр - скрипка

ІV вікова категорія – змішана 

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

 

Викладач Лебеденко Світлана Вікторівна
Концертмейстер Бистрицька Ірина Анатоліївна

1. «Мелодія Скорика» - 3.50 хв.
2. «Вічний рух» - 2.50 хв.

1лауреат

  1. 5.        

Діденко Таїсія

Інструментальний жанр - скрипка

1 вікова категорія

Мистецька школа №1 , місто Краматорськ, Донецька область

 

Викладач Фурманова Наталія Вікторівна.
Концертмейстер Дібров Микола Васильович

1.Дж.Тартіні «Сарабанда» -2,10 хв.
2.Д.Штейбельт «М,яч» - 2 ,20 хв.

 

 

 

1лауреат

  1. 6.        

Челпанов Павло

Інструментальний жанр - скрипка

1 вікова категорія

Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича

 

 

викладач - Лебеденко Світлана Вікторівна
концертмейстер – Логойко Катерина Анатоліївна

1. «І шумить, і гуде» обробка Г.Верьовки - 02.12 хв.
2. «Полька віслючка» В.Кролл – 02.03 х

1лауреат

  1. 7.        

Челпанова Олександра

Інструментальний жанр - скрипка

1 вікова категорія

Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича

викладач - Лебеденко Світлана Вікторівна
концертмейстер – Логойко Катерина Анатоліївна

1.«Гагілка» Гомоляка - 3.29 хв.
2.«Слов’янський танець» Carl Bohm- 4.10хв.

2лауреат

  1. 8.        

Коновал Вікторія

Інструментальний жанр -скрипка

ІІ категорія (10-12 років)

КЗ «Дружківська мистецька школа»

 

Викладач
Кабанова Тетяна Іванівна
концертмейстер
Хаменок Ольга Миколаївна

1. В. Черненко «Елегія», 4 хв.
2. Й. Гайдн Рондо «В угорському стилі», 4 хв

2лауреат

  1. 9.        

Доренська Анжела

Інструментальний жанр - скрипка

2 вікова категорія

Музична школа м. Лиман

 

Викладач
Пономарьова Ніна Василівна
Концертмейстер
Оклека Тетяна Валеріївна

В. Гомоляка Ноктюрн,
А. Курчі «Чардаш»,

1лауреат

  1. 10.    

Купріков Павло

Інструментальний жанр - скрипка

3 вікова категорія

ПСМНЗ Музичнна школа м.Мирноград

 

Викладач Горбулін Юрій Павлович
концертмейстер Горбуліна Ганна Юріївна

1. В. Гомоляка " Ноктюрн" ( 2 хв. 31 сек.)
2. У . Мострас " Східний танець" ( 3 хв. 34 сек.)

Дипломант 1 ст

Партнери