Міжнародний фестиваль-конкурс

«Майбутнє країни»

Новини

  • Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • V Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

V Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто»

2020-11-17 11:50:51

Вокально-хоровий напрям

 

1 вікова категорія

 

 

 

 

 

 

  1.  

Карліна Валерія

Вокал естрадний

1 вікова категорія , до 10 років

МШ №1 м. Добропілля

Викладач Ширкова Світлана Петрівна

1._К.Рябова «Червона шапочка»_2.37
2._Н.Май «Побажання»__2.38

3 Лауреат

  1.  

Засядьвовк Вероніка

Вокал естрадний

1 вікова категорія , до 10 років

МШ №1 м. Добропілля

Викладач Ширкова Світлана Петрівна

1.Л.Горова «Не може заснути малюк» 2.50
2.А.Петряшева «Рудий кіт» 3.25

2 Лауреат

  1.  

Шевченко Марія

Вокал естрадний

1вікова категорія

Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича

Викладач Алексахіна Наталія Олександрівна

I. "Квітуча Україна" Наталія Май 2:22
II. "Край, мій рідний край" Микола Мозговий 4:17

2 Дипломант

  1.  

Темербек Уляна

Вокал естрадний

1 вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Сонячний віночок» 3.5хв

2. «Леді рок» 3хв.

2 Лауреат

  1.  

Сергєєва Уляна

Вокал естрадний

1 вікова категорія

Покровська музична школа ім. Леонтовича

Гусєва Ольга Миколаївна

1. «На нашій Україні»
2. «Модная мадама»

2 Дипломант

  1.  

Акулова Катерина

Вокал естрадний

1 вікова категорія

Мистецька Школа №1 м.Бахмут

Богданова Ольга Вікторівна

1. «Парасолька» 2.40

2. «Мамина казка» 2.41

1 Лауреат

  1.  

Бондарева Соломія

Вокал естрадний

1 вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Острів самби»
2. « Муха-Цокотуха»

1 Дипломант

  1.  

Тичініна Анна

Вокал естрадний

1 вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Веселка» 3.15
2. « Дождь в лодошке» 3.25

3 Лауреат

 

2 вікова категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Ковтун Данило

Вокал естрадний

2 вікова категорія – 10-12 років

Музична школа ім. М. Д. Леонтовича, м. Покровськ

Викладач Дегтяр Алла Василівна

1. Варто чи ні, 03.43 хв.

2. Ах Одесса, 03.29 хв.

2 Лауреат

  1.  

Семенченко Орина

Вокал естрадний

ІІ вікова категорія – 10-12 років

Донецька область. м.Родинське
КПСМНЗ «Родинська музична школа»

Викладач Звєрєва Лідія Миколаївна

1.«Відлетіли журавлі.» Н. Май. 2.15 хв.
2.«Добрий день матуся Україна.» М. Ведмедеря. 2.02 хв.

3 Дипломант

  1.  

Балафін Кіра

Вокал естрадний

2вікова категорія

Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича

 Гусєва Ольга Миколаївна

1. «Папа ежик»
2. «Я маленька україночка»

1 Дипломант

  1.  

Канюк Катерина

Вокал естрадний

2вікова категорія

КПСМНЗ «Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича»

Рибалко Наталія Олександрівна

1.Д. Чураков «Волшебный джаз» - 3,5 минут
2. «Мій рідний край» з репертуару С. Весни – 3 хвилини

3 Дипломант

  1.  

Держирук Катерина

Вокал академічний

2вікова категорія

КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради"

Викладач Шубарева Алла Юхимівна
Концертмейстер Шевченко Олександра Олександрівна

1.С.Гулак-Артемовський «Ой казала мені мати» (1 хв. 41 с.)
2.В.А.Моцарт Арія Барбаріни з опери «Весілля Фігаро» ( 1 хв. 24 с.)

1 Лауреат

  1.  

Балинська Анна

Вокал естрадний

2 вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Андрієнко Олена Вікторівна

1) Є.Комар «Місячна мелодія» (4 хв)
2) О.Скрипка «Країна мрій» (2.40 хв)

1 Лауреат

  1.  

Уразовська Дарина

Вокал естрадний

2 вікова категорія

Мистецька Школа №1 м.Бахмут

Богданова Ольга Вікторівна

1. «Крок» 3.15

2. «Пока на земле любовь» 3.05

3 Лауреат

  1.  

Харабуга Анастасiя

Вокал естрадний

2 вікова категорія

«Марiупольська спецiалiзована музична школа»

Главінковська Олена Юріївна

1.«Осінній блюз», 2.«Місто спить».

1 Дипломант

  1.  

Сидоренко Валерія

Вокал естрадний

2 вікова категорія

"Покровська музична школа ім. Леонтовича
"

Викладач Дегтяр Алла Василівна

1.Without you (3 мин.)
2.Два сольди (3 мин.)

1 Лауреат

  1.  

Кудін Георгій

Вокал естрадний

2 вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Три тополі три сурми»
2. « Мама»

3 Дипломант

  1.  

Непейпиво Катерина

Вокал естрадний

2 вікова категорія

КЗ Маріупольська музична школа № 2 Маріупольської міської ради

Викладач Болховітіна Ірина Володимрівна концертмейстер Кордюкова Наталія Іванівна

1. "Хай живе надія" з реп. І.Білик 2. "Сказки"

3 Лауреат

 

 

3вікова категорія

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Самсонова Марія

Вокал естрадний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Музична школа Авдіївської міської ради»

Викладач Котовська Леся Юріївна

1. Алан Менкен «How does a moment last forever» (3.30) 2. Катерина Комар «Змінити все» (2.40)

2 Дипломант

  1.  

Бовша Валерія

Вокал естрадний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

КЗ Маріупольська музична школа № 3

Викладач Каращук Катерина Геннадіївна, концертмейстер Балабон Ольга Леонідівна

1.«Човен» муз Один в каное сл І Франко 3:07
2.«Автобус счастья» А Петрящева 2:45

1 Дипломант

  1.  

Федоренко Дарина

Вокал естрадний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Музична школа м. Лиман

Викладач
Бахіна Наталія Володимирівна

1.р-р М. Яремчук «В чистім полі», 3 хв. 22 сек.
2.р-р П. Гагаріної «A millions voices», 3 хв. 14 сек.

1 Дипломант

  1.  

Омел’яненко Роман

Вокал академічний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Мистецька школа №3 Краматорської міської ради

Викладач
Румянцева Інна Вікторівна
концертмейстер
Стойловська Марія Анатоліївна

1. «Повій, вітре, на Вкраїну» українська народна пісня в обробці В.Стеценка (2 хв. 51 с.)
2. «Tornaasurriento» муз Е. де Куртіса (2 хв. 35 с.)

2 Лауреат

  1.  

Шакірова Дар'я

Вокал академічний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Донецька область. м.Родинське
КПСМНЗ «Родинська музична школа»

Викладач Звєрєва Лідія Миколаївна , концертмейстер
Коробко Вікторія Петрівна

1.« Пшениченька.» О.Білаш. 2.5 хв.
2.«Вершник». О.Злотник. 2.5 хв.

1 Дипломант

  1.  

Андрющенко Юлія

Вокал академічний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Донецька область. м.Родинське
КПСМНЗ «Родинська музична школа»

Викладач Звєрєва Лідія Миколаївна , концертмейстер
Коробко Вікторія Петрівна

1.«І шумить і гуде». Українська народна пісня. 2.0 хв.
2.«Вітер в гаї не гуляє». Я. Степовий. 2.5 хв.

3 Лауреат

 

  1.  

Бондаренко Аліна

Вокал естрадний

ІІІ вікова категорія – 13-16 років

Покровська музична школа ім. М.Д. Леонтовича

Викладач Алексахіна Наталія Олександрівна

1.A Million Voices – 3,07 хв.
2.Зозуля – 2,18 хв.

3 Дипломант

  1.  

Кісіль Поліна

Вокал естрадний

3вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру» 

Викладач, концертмейстер
 Філатов Петро Миколайович

1. Сл. і муз. В. Тимофєєвої «Батькам», 3 хв. 20 сек.
2. Сл. і муз. ZAZ «Comme ci, comme ca», 2 хв. 40 сек.

1 Дипломант

  1.  

Гарбар Вероника

Вокал естрадний

3вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру» 

Попова Ірина Юріївна

1. Сл. і муз. О. Собчука «Best друг», 3 хв. 50 сек.
2. Сл. Н. Булдакової, муз. О. Ольхановського «Тайна моя девичья», 2 хв. 50 сек.

2 Дипломант

  1.  

Лунін Микита

Вокал естрадний

3вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Україна Єдина»
2. « Мама, спасибо»

1 Дипломант

  1.  

Гранкіна Христина

Вокал естрадний

3 вікова категорія

"КЗ Маріупольська музична школа № 3"

Викладач Левтєрова Олеся Михайлівна
Концертмейстер Домнікова Інна Юрївна

1."Я піду в далекі гори" 3.35
2."Верь мне" 3.29

2 Лауреат

  1.  

Драчук Наталія

Вокал естрадний

3 вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Андрієнко Олена Вікторівна

1) З репертуару С.Тарасової «Життєвий пазл» (2.40 хв)
2) Х.Кочегарова «Європа» (3.10 хв)

3 Лауреат

 

  1.  

Щебетова Софія

Вокал естрадний

3 вікова категорія

КЗ Маріупольська музична школа № 3

Складанная Олена Вадимівна

1."Змінити все"М.Комар,2:40
2. Лин-Мануэль Миранда. "Что меня ждёт" 2:40

3 Лауреат

  1.  

Грахно Дарина

Вокал академічний

3 вікова категорія

«Мистецька Школа № 2 с. Опитне»

Викладач Нарожна Людмила Іванівна,
концертмейстер Зайцева Світлана Дмитрівна

1.Романс Оксани «Місяцю ясний» з опери
С. Гулака Артемовського «Запорожець за Дунаєм» - 3,5 хв. 2.Муз. Руслани Лісової, сл. С. Корнієнко «Мальви» - 3 хв.

2 Лауреат

  1.  

Виниченко Тетяна

Вокал естрадний

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Гайдук Людмила Геннадіївна

1. Дж. Гершвін «Summer time», 3,5 хв.
2. Попурі українських пісень, 3 хв.

1 Лауреат

  1.  

Зєлєва Анастасія

Вокал естрадний

3 вікова категорія

КЗ «Дружківська мистецька школа»

Гайдук Людмила Геннадіївна

1. Л. Горова «Музика звучить», 3,5 хв.
2. Л. Гайдук «Зоряне побачення», 3 хв.

2 Лауреат

  1.  

Сергієвська Софія

Вокал естрадний

3 вікова категорія

КЗ» Дружківська мистецька школа»

Момренко Катерина Вікторівна

1. «Повертайся живим»
2. « The Best»

1 Дипломант

 

 

Колективи

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Ансамбль «Веселка» Пирогова Валерія,
Жувак Ксенія, Кононенко Валерія, Зиняєва Аліна,
Максименко Альона, Клєвєта Анастасія, Суховій Анастасія,
Федоренко Дарина, Імерелі Анна, Лук’ян Софія,
Зубенко Юліана

Вокал академічний

Змішана вікова категорія

Музична школа м. Лиман

Керівник
Бахіна Наталія Володимирівна

концертмейстер
Андаран Наталія Борисівна

1.Наталія Май «О, музика», 2 хв. 07 сек.
2.А. Кушнарьов «Джо Білл», 1 хв. 36 сек.

1 Лауреат

  1.  

Фольклорний колектив «Світанок» у складі Єрмакова А.,
Дараган П., Скрипка А., Удодова А., Васильєва Т.,
Мельничук М., Попова Н., Третьякова А., Стеценко А.,
Махова Е., Чудненко Н.

Вокал народний

IV(змішана)

КЗ «Мистецька школа №3 Краматорської міської ради»

Викладач Чудненко Наталія Анатоліївна,
Концертмейстер Скороспєхова Наталія Петрівна

1.Укр.нар.пісня «Ой, у полі два дубки» в обр.О.Некрасова (2 хв.10с)
2. Укр.нар.пісня «Занадився журавель» в обр.О.Некрасова (2 хв. 4 с)

2 Лауреат

  1.  

Хор викладачів "Благовіст"

Вокал

Викладачі

КПСМНЗ Білицька музична школа №2

Тіщенко Ганна Вікторівна

1.Укр. народна пісня « Ой, чий то кінь стоїть» , обр. О.Токар – 3хв. 29 сек

2.Коляда-колядка , сл.. А.Лазурко , муз. Л.Кабільника - 3хв. 15 сек

1 Лауреат

 

 

Театральний напрям

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. 1.      

Теличко Микита

читці

ІІ вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Огієнко Галина Миколаївна

1) А. Григоренко «Історія одного ліхтаря» (3 хв. 35сек.)
2) Н.Козленко «Україна» (1 хв. 27сек.)

2 Лауреат

  1. 2.      

Кальченко Марія

читці

І вікова категорія

ПСМНЗ-школа мистецтв м.Вугледара

Огієнко Галина Миколаївна

1) Г.Черень «Українські квіти» (1 хв. 18сек.)
2) О.Василенко «Я- українка» (51сек.)

3 Лауреат

 

 

Хореографія

1

Зразковий хореографічний колектив «Апельсин»

естрадна хореография

4-9 років

Мистецька школа №1 м. Краматорськ

керівник Бабенко Олена Юріївна, концертмейстера Осипов Сергій Олексійович


 
1. Колискова
2. Хорошее настроение
 

2 Лауреат

 

«ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ НАПРЯМ»

 

 

 

 

 

 

 

ПІДСУМОК

  1.  

Кашкова Анна

Образотворче мистецтво

3 вікова категорія

КЗ " Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради"

Макаренко Любов Василівна

1. Нічні роздуми . Олія. 50х70 2. Сонячна галявина. Олія. 50х60 3.Юний натураліст. Олія . 70х100

Лауреат ІІ

  1.  

 Євстігнєєва Єлизавета

образотворче мистецтво- графіка

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Нестерова Вікторія Леонідівна

Назва роботи, техніка виконання, формат
1. «Три стихії» - графіка (гелієва ручка), А-2
2. «Ой, летіли дикі гуси…» - графіка (гелієва ручка), А-2
3. «Край села» - графіка (гелієва ручка), А-2

Лауреат ІІІ

  1.  

Акіменко Єгор

образотворче мистецтво- графіка

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Нестерова Вікторія Леонідівна

Назва роботи, техніка виконання, формат
1. «Солодкою стає проста вода» - графіка (кава), А-3
2. «Тиха даличинь» - графіка (кава), А-3
3. «Старі дуби» - графіка (кава), А-3

Лауреат ІІІ

  1.  

Первак Таїсія

декоративно-прикладна творчість - витинанка

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Нестерова Вікторія Леонідівна

Назва роботи, техніка виконання, формат
1. «Обіймалися, милувалися» - витинанка, 480/400 мм
2. «Вітання» - витинанка, 480/400 мм
3. «Мамай» - витинанка, 640/400 мм
4. «Лісова пісня» - витинанка, 480/400 мм

Лауреат І

  1.  

Цимах Святослав

декоративно-прикладна творчість – самчиківський розпис

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Школа мистецтв м. Часів Яру»

Нестерова Вікторія Леонідівна

Назва роботи, техніка виконання, формат
1. «Скрисає світ» - самчиківський розпис, А-2
2. «Папороті цвіт» - самчиківський розпис, А-2
3. «Диво барвінкове» - самчиківський розпис, А-2
4. «З морських глибин» - самчиківський розпис, А-2
5. «Вирій» - самчиківський розпис, А-2

Лауреат ІІ

  1.  

Герасимов Євген

 

3 вікова категорія

КЗМШ №3 м.Краматорськ

Гавришко Сергiй Геннадiйoвич

Назва роботи:
1. Декоративна скульптура «Півник»
2. Рельєф «Святогір'я»
3. «Носорiг»
4. Свищик «Пташка»
5. Іграшка «Козак Мамай»
Техніка виконання:
1. Розпис, гуаш, лаки. Розмiр 51×43
2. Металiзацiя. Розмiр 17×14
3. Аерографія, емалі. Розмiр 13×21
4. Розпис, гуаш, лаки. Розмiр 4×8
5. Розпис, гуаш, лаки. Розмiр 9×7

Лауреат ІІІ

  1.  

Художнє відділення ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
Пономарьова Христина, Куцир Владислава, Вороніна Олександра , Коцько Альона , Вініченко Ганна Рожкова Маргарита , Медведєва Валерія , Рябенко Поліна, Колеснік Дар’я , Чуднєцова Поліна

образотворче мистецтво

Змішана вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»


Держановська Юлія Володимирівна

Назва роботи
Пономарьова Христина Олександрівна «Пара лебедів»,
Куцир Владислава Володимирівна «Соняшники»,
Вороніна Олександра Олегівна «Півень»,
Коцько Альона Ігорівна «Маки»,
Вініченко Ганна Сергіївна «Красива вулиця»,
Рожкова Маргарита Вадимівна «Верба біля річки»,
Медведєва Валерія Вікторівна «Українська хата»,
Рябенко Поліна Олександрівна «Україночка»,
Колеснік Дар’я Олександрівна «Гарне місце»,
Чуднєцова Поліна Олегівна «У пшеничному полі млин»
Техніка виконання – гуаш, акварель , чорна ручка, аплікація.

Лауреат І

  1.  

Гайворонська Єлизавета

образотворче мистецтво

3 вікова категорія

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»


Держановська Юлія Володимирівна

Назва роботи
«Українські натюрморти»:
Українське соління
Українське застілля
Святковий стіл
Техніка виконання – картон, акрил

Лауреат І

  1.  

Бєрг Галина Дмитрівна

Декоративна – прикладна творчість: батик

Викладач

КЗ «Маріупольська школа мистецтв»

 

«Кошача родина», А-2, батик
«Лебедіна пісня», А-2, батик
«Казкове слоненя», А-2, батик
«Чарівний замок», А-2, батик

Лауреат ІІІ

  1.  

КЗ «Маріупольська школа мистецтв»
Відділення «Образотворче мистецтво»
у складі Андрусенко Марія ,
Новосартова Юлія, Подливалічева Олександра,
Цвєткова Дар’я , Швець Вероніка

образотворче мистецтво

Вікова категорія (10-14 років)

КЗ «Маріупольська школа мистецтв»

Бєрг Галина Дмитрівна

Андрусенко Марія Русланівна (14 років) «Соняшник» гуаш, А-3
Андрусенко Марія Русланівна (14 років) «Киця» гуаш, А-3
Новосартова Юлія В’ячеславівна ( 11 років) « Ранок у Парижі» гуаш, А-3
Новосартова Юлія В’ячеславівна ( 11 років) «Морський пейзаж » гуаш, А-3
Подливалічева Олександра Миколаївна (10 років) «Кавуни» гуаш, А-3
Подливалічева Олександра Миколаївна (10 років) «Натюрморт» гуаш, А-3
Цвєткова Дар’я Олексіївна (10 років) «Казкова ніч» гуаш, А-3
Цвєткова Дар’я Олексіївна (10 років) «Дівчина-квіточка» гуаш, А-3
Швець Вероніка Михайлівна (11 років) « Зимовий пейзаж» гуаш, А-3
Швець Вероніка Михайлівна (11 років) «Зимовий пейзаж» гуаш, А-3
Швець Вероніка Михайлівна (11 років) «Осінній пейзаж» гуаш, А-3

Лауреат ІІ

  1.  

Сорокових Андрій, Колесніков Андрій, Скега Кирило,
Денисенко Онисія, Сорокових Марія, Прокопенко Ілля
«Зразкового художнього колективу» дитячого творчого об? єднання «Витинанки» Шосткинського центру естетичного виховання

Декоративна – прикладна творчість

Змішана вікова категорія

Центр естетичного виховання м.Шостка

Романцов Сергій Васильович

Витинанка А3

Лауреат 1

Партнери